Aktualności

HolyWood - zespół HUNTER!

2006-11-28 17:13:00

UWAGA! UWAGA! Za dwa dni, we czwartek 30 listopada, ukazuje się wspólne wydawnictwo zespołu Hunter i naszej firmy - Złotego Melona. Absolutna perełka dla wszystkich fanów Huntera, który w ten sposób zadebiutuje w ofercie wytwórni Mystic Production! Wydawnictwo będzie zawierało dwie płyty, jedną DVD i jedną CD.

Na DVD znajdą się dwa koncerty zespołu Hunter z Przystanku Woodstock. Pierwszy z roku 2003, który znacie z płyty wydanej już przez Złotego Melona, oraz drugi z roku 2004 i to będzie – uwaga! – materiał nigdzie dotąd nie publikowany. Pierwszy z koncertów został przez woodstockową publiczność nagrodzony statuetką Złotego Bączka, wręczoną rok później, podczas występu będącego swoistą nagrodą za to wyróżnienie.

Płyta CD to 7 specjalnie wybranych i przygotowanych utworów, których łączny czas nie przekroczy 30 minut. I tutaj także kilka perełek, jakich nie mieliście okazji usłyszeć nigdy wcześniej - m.in. utwór Krzysztofa Daukszewicza "Easy Rider" z jego gościnnym udziałem, przeróbka przeboju "Hey Ya!" duetu Outkast zmasterowane przez Toma Meyera (MASTER & SERVANT Hamburg) oraz "Spadany" czyli polskojęzyczna wersja demo utworu "Fallen". Jesteście pod wrażeniem?

Po więcej szczegółów zapraszam na strony internetowe Huntera – www.hunter.art.pl. No i uzbrójcie się w chwilę cierpliwości – od 30 listopada płyta we wszystkich dużych sklepach muzycznych, a zaraz później – w internetowym sklepiku Złotego Melona. A po Finale Orkiestry – szykujcie się na koncert Armii z roku 2004, który po dwóch latach przygotowań wreszcie ujrzy światło dzienne i zagości w Waszych odtwarzaczach DVD.

W przygotowaniu – Vava Muffin z tego roku oraz Voo Voo z roku 2004.

(Milkee)Skomentuj nowinkę na forum
POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ
nota prawna