Aktualności

Infolinia kryzysowa na Najpiękniejszej Domówce Świata

2020-07-23 12:56:03

Czy wiecie że już za tydzień startuje Najpiękniejsza Domówka Świata? A przeddzień startu 26. Pol’and’Rock Festival ruszy infolinia dla osób potrzebujących pomocy. To już kolejna odsłona tej formy wsparcia specjalistów towarzysząca Najpiękniejszemu Festiwalowi Świata. Sprawdź na czym polega jej działanie w tym roku. 

Konsultanci-terapeuci już od 29 lipca będą dyżurować pod numerem telefonu 502 52 30 40. 

Fundacja Wsparcia Psychospołecznego „Zielona Przystań” pomoże osobom, które miały problem z nadużywaniem i używaniem alkoholu i innych środków psychoaktywnych, a także były ofiarami przemocy, osobom mającym problemy z relacjami z innymi ludźmi. Spektrum działania jest szerokie, ponieważ terapeuci wspierają dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny, w tym te zagrożone wykluczeniem społecznym czy zjawiskami patologicznymi.  

Jak podkreślają pomysłodawcy infolinii kryzysowej, w związku z epidemią koronawirusa i formułą online tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock nie należy tracić z oczu żadnego elementu rzeczywistości.  

Nie wahaj się poprosić o pomoc jeśli odczuwasz zagrożenie wynikające z samopoczucia bądź działania otoczenia. Zadbaj o siebie i najbliższych.

 
 Fot. Paweł Krupka

 

Pamiętaj, że w najbliższy wtorek 28 lipca odbędzie się w ASP moduł warsztatowy Walka z uzależnieniami, zdrowie i integracja.
Możesz do nich dołączyć online. 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-15 15:55:29

Kwiat Jabłoni zwycięzcą plebiscytu Złotego Bączka

Kapela uznana za nową, charyzmatyczną twarz polskiej muzyki pop-folk zagości na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Po świetnym koncercie na Małej Scenie ubiegłorocznego festiwalu Pol’and’Rock Festival fani nie mogli doczekać się kolejnego spotkania z duetem z Warszawy.

2020-06-08 14:59:20

Zostań twarzą Najpiękniejszej Domówki Świata

Zgłoś się do nas i nakręć razem z nami wyjątkowy spot promujący 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE, czyli Najpiękniejszą Domówkę Świata!

2020-05-25 14:30:06

Ewa Ewart z wizytą na Pol'and'Rock Festival

Jedna z najbardziej cenionych autorek dokumentów zagości na Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie odbędzię się 30 lipca i podobnie jak cały festiwal będzie dostępne online.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna