Aktualności

Infolinia kryzysowa na Najpiękniejszej Domówce Świata

2020-07-23 12:56:03

Czy wiecie że już za tydzień startuje Najpiękniejsza Domówka Świata? A przeddzień startu 26. Pol’and’Rock Festival ruszy infolinia dla osób potrzebujących pomocy. To już kolejna odsłona tej formy wsparcia specjalistów towarzysząca Najpiękniejszemu Festiwalowi Świata. Sprawdź na czym polega jej działanie w tym roku. 

Konsultanci-terapeuci już od 29 lipca będą dyżurować pod numerem telefonu 502 52 30 40. 

Fundacja Wsparcia Psychospołecznego „Zielona Przystań” pomoże osobom, które miały problem z nadużywaniem i używaniem alkoholu i innych środków psychoaktywnych, a także były ofiarami przemocy, osobom mającym problemy z relacjami z innymi ludźmi. Spektrum działania jest szerokie, ponieważ terapeuci wspierają dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny, w tym te zagrożone wykluczeniem społecznym czy zjawiskami patologicznymi.  

Jak podkreślają pomysłodawcy infolinii kryzysowej, w związku z epidemią koronawirusa i formułą online tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock nie należy tracić z oczu żadnego elementu rzeczywistości.  

Nie wahaj się poprosić o pomoc jeśli odczuwasz zagrożenie wynikające z samopoczucia bądź działania otoczenia. Zadbaj o siebie i najbliższych.

 
 Fot. Paweł Krupka

 

Pamiętaj, że w najbliższy wtorek 28 lipca odbędzie się w ASP moduł warsztatowy Walka z uzależnieniami, zdrowie i integracja.
Możesz do nich dołączyć online. 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-03-13 15:55:00

3 lata Domowej Orkiestry

13 marca 2020 roku opublikowaliśmy 1. odcinek Domowej Orkiestry. Aż trudno nam uwierzyć, że minęły już aż 3 lata! Łącznie wyemitowaliśmy 815 odcinków Domowej Orkiestry w 6 sezonach - to ponad tysiąc godzin razem z Wami!

2023-03-17 15:00:00

Dzień Świętego Patryka – irlandzkie akcenty na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Wszyscy ubrani na zielono? Dzisiaj Dzień Świętego Patryka – święto kultury irlandzkiej, dlatego wspominamy wszystkich artystów, którzy na Najpiękniejszy Festiwal Świata wprowadzili taneczną energie prosto z Zielonej Wyspy!

2023-03-20 14:25:00

Pierwsze wiosenne notowanie Złotego Bączka!

Dzisiaj pierwszy dzień astronomicznej wiosny! Czas wybudzić się z zimowego snu i zacząć myśleć o Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Przedstawiamy pierwsze wiosenne notowanie plebiscytu Złotego Bączka 2023.

ZOBACZ TEŻ