Aktualności

Infolinia kryzysowa na Najpiękniejszej Domówce Świata

2020-07-23 12:56:03

Czy wiecie że już za tydzień startuje Najpiękniejsza Domówka Świata? A przeddzień startu 26. Pol’and’Rock Festival ruszy infolinia dla osób potrzebujących pomocy. To już kolejna odsłona tej formy wsparcia specjalistów towarzysząca Najpiękniejszemu Festiwalowi Świata. Sprawdź na czym polega jej działanie w tym roku. 

Konsultanci-terapeuci już od 29 lipca będą dyżurować pod numerem telefonu 502 52 30 40. 

Fundacja Wsparcia Psychospołecznego „Zielona Przystań” pomoże osobom, które miały problem z nadużywaniem i używaniem alkoholu i innych środków psychoaktywnych, a także były ofiarami przemocy, osobom mającym problemy z relacjami z innymi ludźmi. Spektrum działania jest szerokie, ponieważ terapeuci wspierają dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny, w tym te zagrożone wykluczeniem społecznym czy zjawiskami patologicznymi.  

Jak podkreślają pomysłodawcy infolinii kryzysowej, w związku z epidemią koronawirusa i formułą online tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock nie należy tracić z oczu żadnego elementu rzeczywistości.  

Nie wahaj się poprosić o pomoc jeśli odczuwasz zagrożenie wynikające z samopoczucia bądź działania otoczenia. Zadbaj o siebie i najbliższych.

 
 Fot. Paweł Krupka

 

Pamiętaj, że w najbliższy wtorek 28 lipca odbędzie się w ASP moduł warsztatowy Walka z uzależnieniami, zdrowie i integracja.
Możesz do nich dołączyć online. 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

ZOBACZ TEŻ