Aktualności

Internetowe transmisje dla każdego

2022-08-03 16:51:09

Jeśli nie możecie być z nami na polu, nic straconego! Możecie nas oglądać na licznych transmisjach. Zobaczcie gdzie nadajemy.

YouTube 

Na kanale KręciołaTV na YouTube działamy od wielu lat. Jak co roku, będziemy tam transmitować koncerty. Dlatego, jeśli nie chcecie nic przegapić, jesteście fanami Festiwalu i rock'n'rolla, polecamy subskrybować nasz kanał.

 

Koncert Tabu na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2021, fot. Michał Kwaśniewski

 

Zostańcie z nami na dłużej! Kręcioła TV to miejsce, gdzie dzielimy się z Wami fragmentami i zajawkami z letniego koncertowania przez cały rok. Tęsknicie za wyjątkowym klimatem Najpiękniejszego Festiwalu Świata? Odpalcie Domową Orkiestrę! Dajemy z siebie wszystko, żebyście mogli poczuć energię naszej pol’and’rockowej społeczności. Kolejny seozn w planach! 

 

Twitch

Twitch pozwoli Wam być na bieżąco z audycjami naszego Radia Pol’and’Rock. Cały czas możecie wysyłać do radia SMS-y, których treść przeczytamy na antenie. A od czwartku wsłuchujcie się w twitchowe transmisje koncertów z Dużej Sceny. Będzie głośno!


Radio Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

Facebook

Nasze Facebookowe fanpejdże ruszają z transmisją na całego. Będzie się działo! Zaglądajcie na Facebooka Pol’and’Rock, gdzie od rana będziemy dla Was transmitować spotkania z ASP, a od godz. 15:00 puścimy koncerty Dużej Sceny. 

 

Ale to nie wszystko! Zapraszamy Was też na fanpejdź Kręcioły TV. Tam od 17:40 będziecie mogli śledzić występy artystów z Małej Sceny.

 

Onet.pl na ASP

Do Akademii Sztuk Przepięknych, której mecenasem jest mBank, po raz kolejny zawitają wyjątkowe osobowości! Rozmowy z naszymi gośćmi poprowadzą dziennikarze Onet.pl. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda praca korespondenta wojennego albo chcielibyście usłyszeć, jak radzić sobie z hejtem w internecie, możecie obejrzeć transmisję z Akademii Sztuk Przepięknych na stronie głównej Onet.pl. Na platformie emitowane na żywo będą także wybrane festiwalowe koncerty.

Namiot ASP na Pol'and'Rock 2021, fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 20:15:00

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

ZOBACZ TEŻ