Aktualności

Jak dotrzeć na Pol'and'Rock Festival 2019?

2019-07-29 22:00:00

 

Jak dotrzeć na Pol’and’Rock 2019?

Na Najpiękniejszy Festiwal Świata docieracie w różny sposób. Według badań przeprowadzonych wraz z Grupą IQS wśród zeszłorocznych uczestników:  47%  przyjechało na festiwal autem (własnym lub ze znajomymi), 46% pociągiem, 3% autostopem, 2% pieszo, 2% motocyklem, 2% autobusem, 1% skorzystało z przejazdu BlaBlaCar’em, a 1% w inny sposób.

 

 

W tym roku także dotrzecie do nas różnymi formami transportu. Jesteśmy na to przygotowani.  Z myślą o rowerzystach w Strefie Województwa Lubuskiego będzie funkcjonować przechowalnia w której możecie zostawić swoje jednoślady na czas Festiwalu.

Wiemy, że przynajmniej jedna osoba przypłynie do nas kajakiem!

 

Kajakiem na Pol'and"Rock fot. Tomasz Osmolak

 

W trosce o nasza planetę oraz ograniczoną przestrzeń parkingową zachęcamy do skorzystania z carpoolingu, autobusów oraz pociągów, które dowiozą Was na Pol’and’Rock Festival. Oprócz połączeń rejestrowych, których obecność przez chwilę była pod znakiem zapytania, z różnych części Polski specjalnie na nasz festiwal zostało uruchomionych 153 dodatkowych składów. Podróż festiwalowym pociągiem dla wielu jest niezapomnianym przeżyciem, już na etapie podróży możecie mieć możliwość przekonania się, że Pol’and’Rock to festiwal dobrych i miłych ludzi.

 

Bez wątpienia  podczas najbliższego tygodnia to dworzec w Kostrzynie nad Odrą będzie najbardziej obleganym węzłem komunikacyjnym w Polsce.

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji dostępnej w Google Play oraz App Store. Znajdziecie w niej mapę dojazdu zawierającą m.in. informację o wolnych miejscach parkingowych (dane uaktualniamy dwa razy dziennie). W odległości 10 km od terenu Pol’and’Rock w aplikacji uaktywni się opcja składania zamówień kolekcji festiwalowej Siemashop. Możecie w trakcie podróży zarezerwować wybrane produkty. Odbiór i regulacja należności w stacjonarnym Siemashopie do którego również zaprowadzi Was nasza apka.

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Więcej informacji na temat dojazdów w poszczególne dni festiwalu znajdziecie TUTAJ

 

Życzymy szczęśliwej i bezpiecznej podróży. Czekamy na Was w Kostrzynie nad Odrą na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

Żaneta K.

 

Fot. Lucyna Lewandowska

 

POKAŻ PODOBNE
2023-03-24 16:06:15

Teatr na ASP

Zapraszamy Was do opowieści o nieodłącznej części Akademii Sztuk Przepięknych — teatrze. To właśnie dziś — 27 marca — świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru.

2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2023-03-13 21:25:00

The Scratch zasila line-up Małej Sceny 29. Pol'and'Rock Festival!

Miłość do tradycyjnej muzyki irlandzkiej, metalu i ducha rock'n'rolla — z tych elementów zrodził się dubliński zespół The Scratch, który dołącza do składu Małej Sceny 29. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ