Aktualności

Jak dotrzeć na Pol'and'Rock Festival 2019?

2019-07-29 22:00:00

 

Jak dotrzeć na Pol’and’Rock 2019?

Na Najpiękniejszy Festiwal Świata docieracie w różny sposób. Według badań przeprowadzonych wraz z Grupą IQS wśród zeszłorocznych uczestników:  47%  przyjechało na festiwal autem (własnym lub ze znajomymi), 46% pociągiem, 3% autostopem, 2% pieszo, 2% motocyklem, 2% autobusem, 1% skorzystało z przejazdu BlaBlaCar’em, a 1% w inny sposób.

 

 

W tym roku także dotrzecie do nas różnymi formami transportu. Jesteśmy na to przygotowani.  Z myślą o rowerzystach w Strefie Województwa Lubuskiego będzie funkcjonować przechowalnia w której możecie zostawić swoje jednoślady na czas Festiwalu.

Wiemy, że przynajmniej jedna osoba przypłynie do nas kajakiem!

 

Kajakiem na Pol'and"Rock fot. Tomasz Osmolak

 

W trosce o nasza planetę oraz ograniczoną przestrzeń parkingową zachęcamy do skorzystania z carpoolingu, autobusów oraz pociągów, które dowiozą Was na Pol’and’Rock Festival. Oprócz połączeń rejestrowych, których obecność przez chwilę była pod znakiem zapytania, z różnych części Polski specjalnie na nasz festiwal zostało uruchomionych 153 dodatkowych składów. Podróż festiwalowym pociągiem dla wielu jest niezapomnianym przeżyciem, już na etapie podróży możecie mieć możliwość przekonania się, że Pol’and’Rock to festiwal dobrych i miłych ludzi.

 

Bez wątpienia  podczas najbliższego tygodnia to dworzec w Kostrzynie nad Odrą będzie najbardziej obleganym węzłem komunikacyjnym w Polsce.

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji dostępnej w Google Play oraz App Store. Znajdziecie w niej mapę dojazdu zawierającą m.in. informację o wolnych miejscach parkingowych (dane uaktualniamy dwa razy dziennie). W odległości 10 km od terenu Pol’and’Rock w aplikacji uaktywni się opcja składania zamówień kolekcji festiwalowej Siemashop. Możecie w trakcie podróży zarezerwować wybrane produkty. Odbiór i regulacja należności w stacjonarnym Siemashopie do którego również zaprowadzi Was nasza apka.

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Więcej informacji na temat dojazdów w poszczególne dni festiwalu znajdziecie TUTAJ

 

Życzymy szczęśliwej i bezpiecznej podróży. Czekamy na Was w Kostrzynie nad Odrą na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

Żaneta K.

 

Fot. Lucyna Lewandowska

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-19 13:41:12

Festiwal różnorodności, czyli strefa NGO na 28. Pol'and'Rock Festival

Pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się 14 lat temu. Od tego czasu strefa warsztatów ASP zmieniała się i rosła, ale aktywności, które przygotowują dla festiwalowiczów organizacje, cały czas tak samo integrują, bawią i uczą. Nie inaczej było na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

ZOBACZ TEŻ