Aktualności

Jak dotrzeć na Pol'and'Rock Festival 2019?

2019-07-29 22:00:00

 

Jak dotrzeć na Pol’and’Rock 2019?

Na Najpiękniejszy Festiwal Świata docieracie w różny sposób. Według badań przeprowadzonych wraz z Grupą IQS wśród zeszłorocznych uczestników:  47%  przyjechało na festiwal autem (własnym lub ze znajomymi), 46% pociągiem, 3% autostopem, 2% pieszo, 2% motocyklem, 2% autobusem, 1% skorzystało z przejazdu BlaBlaCar’em, a 1% w inny sposób.

 

 

W tym roku także dotrzecie do nas różnymi formami transportu. Jesteśmy na to przygotowani.  Z myślą o rowerzystach w Strefie Województwa Lubuskiego będzie funkcjonować przechowalnia w której możecie zostawić swoje jednoślady na czas Festiwalu.

Wiemy, że przynajmniej jedna osoba przypłynie do nas kajakiem!

 

Kajakiem na Pol'and"Rock fot. Tomasz Osmolak

 

W trosce o nasza planetę oraz ograniczoną przestrzeń parkingową zachęcamy do skorzystania z carpoolingu, autobusów oraz pociągów, które dowiozą Was na Pol’and’Rock Festival. Oprócz połączeń rejestrowych, których obecność przez chwilę była pod znakiem zapytania, z różnych części Polski specjalnie na nasz festiwal zostało uruchomionych 153 dodatkowych składów. Podróż festiwalowym pociągiem dla wielu jest niezapomnianym przeżyciem, już na etapie podróży możecie mieć możliwość przekonania się, że Pol’and’Rock to festiwal dobrych i miłych ludzi.

 

Bez wątpienia  podczas najbliższego tygodnia to dworzec w Kostrzynie nad Odrą będzie najbardziej obleganym węzłem komunikacyjnym w Polsce.

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji dostępnej w Google Play oraz App Store. Znajdziecie w niej mapę dojazdu zawierającą m.in. informację o wolnych miejscach parkingowych (dane uaktualniamy dwa razy dziennie). W odległości 10 km od terenu Pol’and’Rock w aplikacji uaktywni się opcja składania zamówień kolekcji festiwalowej Siemashop. Możecie w trakcie podróży zarezerwować wybrane produkty. Odbiór i regulacja należności w stacjonarnym Siemashopie do którego również zaprowadzi Was nasza apka.

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Więcej informacji na temat dojazdów w poszczególne dni festiwalu znajdziecie TUTAJ

 

Życzymy szczęśliwej i bezpiecznej podróży. Czekamy na Was w Kostrzynie nad Odrą na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

Żaneta K.

 

Fot. Lucyna Lewandowska

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-25 12:44:00

TABU rozbuja publiczność Domówki

Śląski zespół z jamajskimi rytmami w sercu zagra na Pol’and’Rock Festival Online w tym roku. Zespół, który można śmiało zaliczyć do ścisłej czołówki polskiego reggae, równie dobrze czuje się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, jak i na scenie podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2020-06-08 13:11:08

happysad na Najpiękniejszej Domówce Świata

W tym roku wielbiciele muzyki happysad spotkają się z zespołem w wirtualnym świecie. Muzycy zagrają 31 lipca w studio Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli internetowej odsłonie festiwalu Pol’and’Rock

2020-06-02 13:05:00

Wielka obniżka cen festiwalowych Winyli w SiemaShop

Nakręcamy się na 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszą Domówkę Świata! Z tej okazji mamy dla Was wiele niepowtarzalnych niespodzianek, a już dziś jedna z nich! Skocz na SiemaShop.pl i zamów krążki Twoich ulubionych zespołów z wyjątkowych, festiwalowych koncertów. Teraz specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy ceny limitowanych edycji, by jeszcze lepiej przygotować się do Domówki Online.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna