Aktualności

Jak obejrzeć koncerty na woodstockowej scenie

2016-06-23 10:34:41

Chcielibyście obejrzeć koncerty ulubioonych artystów na woodstockowych scenach? To możliwe! Cały czas trwają aukcje na portalu charytatywni.allegro.pl, w których możecie wygrać między innymi wstęp na Dużą i Małą Scenę podczas koncertów na 22. Przystanku Woodstock! Możecie również wylicytować specjalne VIP miejscówki na spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych, odwiedziny w wozie transmisyjnym, przejażdżkę quadem po woodstockowym polu lub unikalne gadżety z autografami! 

 
- Zobacz koncert zespołu Mike Love na Małej Scenie

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a podczas koncertu zespołu Mike Love zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
- Zobacz koncert zespołu Rocky Dawuni na Małej Scenie

Podczas koncertu zespołu Rocky Dawuni zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 

 - Zobacz koncert zespołu Molotov na Dużej Scenie

Podczas koncertu zespołu Molotov zostaniesz wprowadzony na Dużą Scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 

 - Zobacz koncert zespołu The Rumjacks na Dużej Scenie

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu The Rumjacks zostaniesz zaprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ.
 

 - Zobacz koncert Marceliny na Dużej Scenie

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Marceliny zostaniesz zaprowadzony na Dużą Scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć całe wydarzenie. Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

 - Zobacz koncert The Hives na Dużej Scenie

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu The Hives zostaniesz zaprowadzony na specjalne miejsce przed sceną, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ.
- Zobacz koncert zespołu Kensington na Dużej Scenie

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Podczas koncertu zespołu Kensington zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

 

 - Zobacz koncert zespołu Chemia na Małej Scenie

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Chemii zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny Woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Wysłuchasz koncertu od początku do końca obserwując Woodstock z tego wyjątkowego miejsca. 

 - Zobacz koncert zespołu Che Sudaka na Małej Scenie

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Podczas koncertu zespołu Che Sudaka zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

 - Zobacz koncert zespołu Corruption na Małej Scenie

Podczas koncertu zespołu Corruption zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 

 

 

 
(amm)

 
POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ