Aktualności

Jak wspierać Woodstock

2016-06-15 15:14:30

Zapraszamy Was do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Możecie wziąć udział w woodstockowych aukcjach na portalu charytatywni.allegro.pl, dokonywać wpłat internetowych, robić zakupy w Siemashopie oraz tworzyć Wirtualny Woodstock 2016, a wszystkie te aktywności pomagają nam organizować 22. Przystanek Woodstock!
 

 Wirtualny Woodstock

Tworząc Wirtualny Woodstock każdy z Was może wesprzeć powstanie 22. Przystanku Woodstock i jednocześnie zdobyć niesamowite nagrody. Wystarczy 10 zł, żeby pomóc w budowie naszego Festiwalu. Możecie zdobyć m.in. pocztówkę od Jurka Owsiaka, woodstockowe DVD, gadżety od zespołu Enej, wejście na Dużą Scenę, spotkanie z Jurkiem Owsiakiem, wizytę w Radiu Woodstock oraz wiele innych atrakcji, których przybywa każdego dnia!
 


Zakupy w Siemashopie
 
W Siemashopie znajdziecie już najnowsze tegoroczne woodstockowe koszulki, kosmetyczki i torby uszyte z bannerów - w sam raz na festiwal, kolorowe bransoletki, naklejki, smycze, torby materiałowe i wydawnictwa muzyczne (płyty CD, DVD i winyle) - a to wszystko w najpiękniejszych kolorach i wzorach 22. Przystanku Woodstock.

Pamiętajcie, że stacjonarny sklep Siemashop będzie na Was czekał na 22. Przystanku Woodstock już od wtorku - 12 lipca! Znajdziecie go tradycyjnie na początku pasażu handlowego.
 
 


Wpłaty online na wplacam.woodstockfestival.pl
 
Przystanek Woodstock to w pełni niekomercyjny i niebiletowany festiwal muzyczny. Dla uczestników jest on całkowicie bezpłatny, a jego celem jest podziękowanie za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koszty organizacji Przystanku Woodstock są pokrywane z darowizn celowych oraz wpłat licznych sponsorów. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP. Dokonując internetowych wpłat – możecie wesprzeć organizację 22. Przystanku Woodstock! Bezpłatne przelewy zapewnia PayU. 


Woodstockowe aukcje na portalu charytatywni.allegro.pl

Wśród woodstockowych aukcji możecie znaleźć różne wyjątkowe gadżety związane z Przystankiem Woodstock, nie do zdobycia nigdzie indziej! Na przykład VIP miejscówki na spotkania, które odbędą się na Akademii Sztuk Przepięknych, odwiedziny w wozie transmisyjnym, kolekcje płyt z autografami oraz przede wszystkim - możliwość oglądania koncertów ulubionych zespołów na Dużej i Małej Scenie 22. Przystanku Woodstock! Zobaczcie, jakie jeszcze atrakcje czekają na Was na aukcjach!

 (amm)

POKAŻ PODOBNE
2023-12-06 13:24:22

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!

ZOBACZ TEŻ