Aktualności

Jakie wyjątkowe, jubileuszowe koncerty czekają nas w tym roku?

2019-07-28 13:55:00

 

To, że line-up tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival jest wyjątkowy, jest jasne już od ogłoszenia pierwszych artystów, ale czy wiedzieliście, że część występów to koncerty jubileuszowe? Zobacz, kto i co będzie świętował!

 

Artyści uwielbiają występować na naszych scenach - nic dziwnego - w końcu to Najpiękniejszy Festiwal Świata, a co za tym idzie i najpiękniejsza publiczność. Niesamowita atmosfera tego miejsca sprawia, że koncerty tutaj sprawiają wykonawcom ogromną przyjemność.

 

W tym roku, oprócz tego, że sam Festiwal jest jubileuszowy - w końcu to 25. edycja, będziemy mieli szansę uczestniczyć w kilku naprawdę wyjątkowych wydarzeniach - rozpoczynając od 30-lecia twórczości Renaty Przemyk, a kończąc na koncercie Skunk Anansie w dniu urodzin wokalistki - Skin.

 Najpiękniejszy Festiwal Świata fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Renata Przemyk i 30-lecie twórczości

Renata Przemyk jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1989 roku. W tym roku, na Najpiękniejszym Festiwalu Świata będziemy mieli zaszczyt usłyszeć ją i zobaczyć na Scenie Nocnego ASP – z pewnością będzie to niesamowite show.

Więcej o Renacie, jej twórczości i występie na Pol’and’Rock Festival przeczytasz TUTAJ.

 

Koncert Renaty Przemyk odbędzie się w czwartek 1 sierpnia o godzinie 23:50 w Dużym Namiocie ASP.

 

 

 

Acid Drinkers również świętują 30 lat na scenie

Czterech niewątpliwie charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon, po raz kolejny zaprezentują niesztampową twórczość w ramach 30 jubileuszu swojej twórczości. To będą jedne z najgłośniejszy urodzin w historii rock’and’rolla!

Więcej o Acid Drinkers i ich koncercie TUTAJ.

 

 Acid Drinkers zagrają na Dużej Scenie w nocy z piątku na sobotę tuż po północy.

 

 

Moskwa zagra aż dwa razy w 35 lat po swoim debiucie

Jeden z najważniejszych polski zespołów punkrockowych zagra na Festiwalu Pol’and’Rock aż dwa razy – na Małej Scenie oraz na Scenie Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny. Szykuje się porządna dawka starego, dobrego punka. Zespół Moskwa zadebiutował na scenie już aż 35 lat temu w 1984 roku na festiwalu w Jarocinie.

Więcej o obu koncertach Moskwy i ich 35-letniej przygodzie przeczytasz TUTAJ.

 

Moskwa zagra na Małej Scenie w piątek o 18:30, a na Scenie Viva Kultura w sobotę o 23:20. 

 

 

Podwójna okazja do świętowania na koncercie Skunk Anansie

Zespół wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju powstał w 1994 roku, a więc 25 lat temu – w tym roku mają więc swoje ćwierćwiecze. Dodatkowo w dniu koncertu na Pol’and’Rock Festival Skin – wokalistka zespołu będzie obchodziła 52. urodziny!

Więcej o Skunk Anansie i ich występie na Festiwalu znajdziesz TUTAJ.

 

Koncert Skunk Anansie odbędzie się na Dużej Scenie w sobotę 3 sierpnia o 22:20.

 

 

Do zobaczenia już za kilka dni na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2020-02-03 14:15:06

Clutch na Pol'and'Rock Festival!

Na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival zagrają weterani hard rockowego grania – kapela Clutch. Brzmienie kapeli przepełnione jest poczuciem wolności, swobodnie łączącej różne konwencje i inspiracje muzyczne. Clutch doskonale pasuje do eklektycznego line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2020-02-03 15:50:55

Złoty Bączek 2020 - notowanie 7

Majka Jeżowska i Skunk Anansie umacniają się na prowadzeniu w Złotym Bączku, ale pozostałe zespoły dzielnie walczą o to, żeby przejść do kolejnego etapu, który potrwa do 29 marca 2020 roku.

2020-02-17 20:00:00

Tagada Jones na Pol'and'Rock Festival

Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra hardcorowa formacja Tagada Jones. Francuski zespół ma na koncie 25 lat bezkompromisowego grania, czyli ponad 1950 występów na scenach w 32 państwach i 9 świetnie przyjętych przez krytyków i fanów punka albumów. Tagada Jones to jedyna francuskojęzyczna kapela punkowa koncertująca na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ