Aktualności

Jakie wyjątkowe, jubileuszowe koncerty czekają nas w tym roku?

2019-07-28 13:55:00

 

To, że line-up tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival jest wyjątkowy, jest jasne już od ogłoszenia pierwszych artystów, ale czy wiedzieliście, że część występów to koncerty jubileuszowe? Zobacz, kto i co będzie świętował!

 

Artyści uwielbiają występować na naszych scenach - nic dziwnego - w końcu to Najpiękniejszy Festiwal Świata, a co za tym idzie i najpiękniejsza publiczność. Niesamowita atmosfera tego miejsca sprawia, że koncerty tutaj sprawiają wykonawcom ogromną przyjemność.

 

W tym roku, oprócz tego, że sam Festiwal jest jubileuszowy - w końcu to 25. edycja, będziemy mieli szansę uczestniczyć w kilku naprawdę wyjątkowych wydarzeniach - rozpoczynając od 30-lecia twórczości Renaty Przemyk, a kończąc na koncercie Skunk Anansie w dniu urodzin wokalistki - Skin.

 Najpiękniejszy Festiwal Świata fot. Lucyna Lewandowska

 

 

Renata Przemyk i 30-lecie twórczości

Renata Przemyk jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1989 roku. W tym roku, na Najpiękniejszym Festiwalu Świata będziemy mieli zaszczyt usłyszeć ją i zobaczyć na Scenie Nocnego ASP – z pewnością będzie to niesamowite show.

Więcej o Renacie, jej twórczości i występie na Pol’and’Rock Festival przeczytasz TUTAJ.

 

Koncert Renaty Przemyk odbędzie się w czwartek 1 sierpnia o godzinie 23:50 w Dużym Namiocie ASP.

 

 

 

Acid Drinkers również świętują 30 lat na scenie

Czterech niewątpliwie charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon, po raz kolejny zaprezentują niesztampową twórczość w ramach 30 jubileuszu swojej twórczości. To będą jedne z najgłośniejszy urodzin w historii rock’and’rolla!

Więcej o Acid Drinkers i ich koncercie TUTAJ.

 

 Acid Drinkers zagrają na Dużej Scenie w nocy z piątku na sobotę tuż po północy.

 

 

Moskwa zagra aż dwa razy w 35 lat po swoim debiucie

Jeden z najważniejszych polski zespołów punkrockowych zagra na Festiwalu Pol’and’Rock aż dwa razy – na Małej Scenie oraz na Scenie Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny. Szykuje się porządna dawka starego, dobrego punka. Zespół Moskwa zadebiutował na scenie już aż 35 lat temu w 1984 roku na festiwalu w Jarocinie.

Więcej o obu koncertach Moskwy i ich 35-letniej przygodzie przeczytasz TUTAJ.

 

Moskwa zagra na Małej Scenie w piątek o 18:30, a na Scenie Viva Kultura w sobotę o 23:20. 

 

 

Podwójna okazja do świętowania na koncercie Skunk Anansie

Zespół wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju powstał w 1994 roku, a więc 25 lat temu – w tym roku mają więc swoje ćwierćwiecze. Dodatkowo w dniu koncertu na Pol’and’Rock Festival Skin – wokalistka zespołu będzie obchodziła 52. urodziny!

Więcej o Skunk Anansie i ich występie na Festiwalu znajdziesz TUTAJ.

 

Koncert Skunk Anansie odbędzie się na Dużej Scenie w sobotę 3 sierpnia o 22:20.

 

 

Do zobaczenia już za kilka dni na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-07-01 16:04:36

Kto zagra na Scenie Lecha?

Przypomnij sobie wszystkich artystów, którzy zagrają na Scenie Lecha na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

2019-07-04 13:15:45

Oświadczenie w sprawie podwyższonego ryzyka

Bezpieczeństwo uczestników to najważniejszy element organizacji i największa pozycja w budżecie Festiwalu Pol’and’Rock. Przez 25 lat swojej historii Festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy uzyskał miano imprezy najlepiej zabezpieczonej i zorganizowanej.

2019-07-11 22:23:33

Na Pol’and’Rock Festival z województwa kujawsko-pomorskiego specjalnym pociągiem Arriva

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva uruchamiają specjalne pociągi dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którymi będzie można bezpośrednio dojechać na 25. Pol’and’Rock Festival i wrócić do domu.

ZOBACZ TEŻ