Aktualności

Jazzombie na Małej Scenie Przystanku Woodstock

2015-05-29 14:08:34

JAZZOMBI!E to dziesięcioosobowy zespół powstały z połączenia kompletnych składów grupy PINK FREUD i LAO CHE. JAZZOMBI!E to energia muzyczna nieznająca barier gatunkowych – na scenie jazz miesza się z punk rockiem, hip – hop z rockiem, teksty KOLI z improwizowanymi wersami JAZZOMBI!E to wulkan energetyczny rozsadzający scenę, porywający publiczność, a także oryginalne i niecodzienne teksty inspirowane m.in. czasami dwudziestolecia wojennego, kulturą lat osiemdziesiątych


Takiego muzycznego połączenia jeszcze nie było Przemysław Gulda / Gazeta.pl
Zamysłem tej trasy jest energia, improwizacja i solidna dawka szaleństwa serwowana ze sceny przez obie grupy. CDN / Oskar Małys

Ciężko opisać to, co się stało po wyjściu na scenę gwoź
Najlepsze jednak było to, że muzycy bawili się na scenie w najlepsze, wpuszczając w występ masę improwizacji i wolności. (…) słuchając Jazzombi!e można było kompletnie się wyluzować, śmiać do oporu, odpłynąć w szalonym tańcu lub tracić oddech wrzeszcząc pod sufit. Jeśli takie są efekty wspólnego koncertowania, to aż chce się krzyczeć – więcej, więcej takich kombinacji!
5kilokultury.pl / Alicja Cieloch

7 marca 2014 roku w gdyńskim Uchu byliśmy świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji: Jazzomb!e Toksyna.fm


SKŁAD ZESPOŁU:
Adaś Milwiw - Baron - trąbka, klawisze, wokal
Denat - sampler, wokal
Dimon - wokal, bębny
Karol Gola - saksofon barytonowy
Maciuś - instrumenty perkusyjne, sampler, wokal
Rafał Klimczuk - bebny
Rysiek - bas, wokal
Spięty - wokal
Wieża - klawisze, wokal
Wojtek Mazolewski - bas, gitara, wokalfot. Pawel Jóźwiak 
POKAŻ PODOBNE
2020-03-23 11:19:20

Złoty Bączek 2020 - notowanie 14

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

2020-03-17 11:00:00

Dawka dobrej muzyki na dobry początek tygodnia

Zgodnie z Waszymi prośbami przygotowaliśmy więcej festiwalowej muzyki! Przedstawiamy koncertów Najpiekniejszego Festiwalu Świata, których możecie słuchać za pomocą portali streamingowych.

2020-03-16 21:15:00

Saint City Orchestra na Pol'and'Rock Festival

Żywiołowy zespół z St. Gallen w malowniczej Szwajcarii przeniesie publiczność z Małej Sceny Pol’and’Rock Festival prosto na Zieloną Wyspę!

ZOBACZ TEŻ