Aktualności

Jedź bezpiecznie, czekamy na Ciebie!

2017-08-01 16:39:41

Na Przystanek Woodstock można dostać się w każdy możliwy sposób. Niektórzy wybierają podróż autem, jeszcze inni idą pieszo. Dla spragnionych wrażeń i otwartych na nowe znajomości polecamy dojazd pociągiem Przewozów Regionalnych POLREGIO. Przygotowanych zostało 80 dodatkowych składów musicREGIO. Specjalne pociągi są już w trasie od 31 lipca. W drogę powrotną wyruszą 6 sierpnia, a dwa dodatkowe pojadą dzień później po zakończeniu festiwalu. Do Kostrzyna nad Odrą będzie można dojechać ze wszystkich regionów Polski, zarówno z największych aglomeracji (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Poznań), jak i z wielu mniejszych miast i miasteczek. Na mapie połączeń musicREGIO znalazły się także nowe punkty, takie jak: Kołobrzeg, Włocławek, Piła, Siedlce czy Mińsk Mazowiecki. Na stronie www.lubuska.policja.gov.pl znajdziecie wideorelacje ze stacji PKP w Kostrzynie nad Odrą!

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Jeśli wolicie podróż samochodem, to jak co roku możecie skorzystać z BlaBlaCara, czyli z największego, europejskiego serwisu łączącego kierowców dysponujących wolnymi miejscami. To świetna okazja, aby poznać nowych ludzi i razem udać się na Przystanek Woodstock! Zapraszamy na stronę https://www.blablacar.pl.

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Firma Esri Polska wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy opracowała interaktywne aplikacje mapowe festiwalu. Dzięki nim bezproblemowo dotrzecie na woodstockowe pole i odnajdziecie się na terenie imprezy. Aplikacja składająca się z czterech map tematycznych ułatwi również działanie służb informacyjnych i porządkowych. 

O dojazd wolontariuszy z Pokojowego Patrolu w tym roku zadbało POLREGIO oraz przewoźnik PolskiBus. Dziękujemy Wam za to z całego serca!

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ