Aktualności

Jedź bezpiecznie i bądź z nami

2018-07-30 18:24:33

 

Tradycyjnie już POLREGIO oferuje przejazd specjalnymi pociągami – musicREGIO. Na tę okazję uruchomiono 80 dodatkowych składów. Bilety uzyskacie dzięki aplikacji SkyCash - oficjalnemu partnerowi dojazdów Pol'and'Rock. Klimat panujący w pociągach jest niepowtarzalny i kto raz spróbował tej formy transportu, na pewno to potwierdzi. Z dworca w Kostrzynie nad Odrą odjeżdżają autobusy, które zabiorą Was na festiwalowe pole.

 

Rozkład pociągów musicRegio

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

Jeśli chcecie przyjechać do nas autem, pamiętajcie, że samochodem możecie wjeżdżać na Pole Malinowskiego - aż do jego zapełnienia. Swój pojazd można zostawić również na parkingach dookoła terenu festiwalu, organizowanych przez miasto (kosztują 20 złotych za dzień), bądź przez osoby prywatne, które mają na tę inicjatywę zezwolenie urzędu Kostrzyna. Jeśli chcesz zabrać się z kimś autem lub sam oferujesz wolne miejsce, skorzystaj z BlaBlaCaru lub ze specjalnie przygotowanym na tę okazję Bankiem Podróży.

 

Bezpośredni dojazd do Myśliborza, Słubic, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Dębna oferuje FlixBus. Tam można sprawnie przesiąść się do pociągu i szybko dotrzeć do Kostrzyna nad Odrą. 

 

Dla śmiałków, którzy chcą przyjechać rowerem na Pol'and'Rock - oferujemy po raz pierwszy na Festiwalu darmowy parking dla jednośladów - w strefie Lubuskiego!

 

Wszystkie mapy związane z dojazdem znajdują się tutaj!

 

Jeźdźcie do nas bezpiecznie, dbajcie o siebie nawzajem. Pamiętajcie, aby nie zabierać ze sobą zwierząt. Widzimy się na polu, do zobaczenia!

 

fot. Michał Kwaśniewski

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2019-04-15 14:50:31

Złoty Bączek 2019 - notowanie 5

Blisko 20 tysięcy głosów otrzymaliśmy do tej pory w trwającym Plebiscycie Złotego Bączka, który wyłonić ma najlepszych, Waszym zdaniem, wykonawców zeszłorocznej edycji Pol’and’Rock Festival

2019-06-14 12:52:55

Transportowe wsparcie marszałków

Pani Elżbieta Anna Polak - marszałek województwa lubuskiego zaapelowała do marszałków innych województw, żeby pomogli wszystkim uczestnikom w dotarciu na 25. Pol'and'Rock Festival.

2019-06-13 11:37:20

Przyjedźcie razem na Pol'and'Rock Festival 2019!

Bank Podróży już wystartował! Wstaw ogłoszenie i znajdź osoby, z którymi przyjedziesz na 25. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ