Aktualności

Jerzy Kryszak kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

2023-07-03 20:25:00

 

Wielowymiarowy, zawsze autentyczny, twórca zarażający dobrym humorem - Jerzy Kryszak dołącza do wspaniałych gości Akademii Sztuk Przepięknych. Znany i uwielbiany przez wszystkie pokolenia aktor, zagości na festiwalu, by podzielić się z Wami swoją pasją, talentem i niezwykłą energią.

 

Jerzy Kryszak, urodzony 24 kwietnia 1950 roku w Kaliszu, jest wielokrotnie nagradzanym aktorem, satyrykiem, felietonistą, reżyserem i scenarzystą. Ale Kryszak to nie tylko te wszystkie tytuły, które znacie z telewizji, teatru czy kina. To przede wszystkim mąż, ojciec, brat, a nawet kucharz, ogrodnik, kierowca i fotograf. Człowiek wielu talentów i pasji, który swoim talentem bawi, wzrusza, a czasem zmusza do głębokiej refleksji.

 

 

W swojej bogatej karierze, zaczynając od Teatru im. J. Słowackiego, poprzez warszawski Teatr Ateneum, po dziesiątki teatrów TV i programów rozrywkowych, Kryszak udowodnił, że nie ma dla niego tematu tabu. Wielu z Was pamięta go z takich hitów jak Wodzirej, Thais, Mężczyzna niepotrzebny czy Alternatywy 4, ale to tylko wierzchołek góry lodowej filmografii Jerzego Kryszaka.

 

Spotkanie z Jerzym Kryszakiem odbędzie się w czwartek, 3 sierpnia o godzinie 10:00!

 

Choć znany jest z wielu ról filmowych i teatralnych, w latach dziewięćdziesiątych postanowił skupić się na twórczości kabaretowej. Występował w programie HBO na Stojaka, brał udział w Kabaretonach, gdzie swoimi monologami niejednokrotnie doprowadzał publiczność do łez. To prawda, tekstów Jerzego Kryszaka nie da się powtórzyć w formie dowcipu - to trzeba zobaczyć na żywo. Dlatego cieszymy się, że będziecie mieli okazję doświadczyć tego podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Ciekawostka dla fanów: badania dowodzą, że Jerzy Kryszak obcina włosy dwa razy do roku - z okazji Wielkanocy i Bożego Narodzenia. A z okazji urodzin je czesze. Zastanawiamy się, jakie fryzjerskie cuda zobaczymy na spotkaniu ASP podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

 

Z radością zapraszamy Was do wspólnego spędzenia tego niezapomnianego spotkania. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników kultury, sztuki i dobrej zabawy. Przyjdźcie, by posłuchać, podyskutować, a przede wszystkim – by przeżyć niezapomniane chwile z Jerzym Kryszakiem i innymi gośćmi ASP!

 

Spotkania z gośćmi ASP prowadzą dziennikarze Onet.pl.

 

 
POKAŻ PODOBNE
2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2023-11-28 16:46:00

Ostatni dzwonek: oddaj swój głos na Pol'and'Rock Festival!

Najwyższy czas wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć Pol'and'Rock Festival w walce o nagrodę European Festival Awards w kategorii „Best Major Festival". Pamiętajcie, że głosowanie trwa tylko do końca miesiąca!

2023-09-25 12:00:00

Czaplinek, dziękujemy!

Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość.

ZOBACZ TEŻ