Aktualności

Jest punk, jest impreza! Booze & Glory powraca na Małą Scenę!

2023-04-10 21:20:00

 

Punk nigdy nie umarł (choć czasem robi sobie krótką drzemkę)! Londyński skład przez ostatnie 10 lat reprezentuje autentyczny rock'n'roll polsko-brytyjskiej klasy robotniczej i siłę porywającej energii. Witamy z powrotem Booze & Glory!

 

Booze & Glory to londyński zespół punkowy, który przez ostatnie dziesięciolecie zdobył serca fanów na całym świecie. Muzyka zespołu łączy w sobie tradycyjne brzmienia punk rocka z elementami rock'n'rolla, niosąc silne przekazy pozytywności i nadziei. Charyzma i siła przekazu muzyków sprawiają, że ich występy na żywo są niezapomnianym doświadczeniem.

 

Najpiękniejsza Publiczność Świata doświadczyła energii Booze & Glory podczas 23. Przystanku Woodstock i 24. Pol'and'Rock Festival!

 

 

Zespół bardzo mocno podkreśla swoje antyrasistowskie i apolityczne przesłanie. Jak sami o sobie mówią "zawsze międzynarodowy zespół, z dumą antyrasistowski!", z byłymi i obecnymi członkami pochodzącymi z Polski, Irlandii, Anglii, Szwecji oraz Grecji.

W ciągu ostatnich lat zespół zagrał ponad 300 koncertów na całym świecie, w tym podczas trasy po Ameryce Północnej z legendarnym Dropkick Murphy's. Oprócz tego londyńczycy brali udział w europejskiej trasie Persistence Tour oraz grali na takich festiwalach jak Hellfest we Francji i Punk Rock Bowling w Las Vegas. 

 

W 2018 zespół zdobył nagrodę publiczności Vive Le Rock Award!

 

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Booze & Glory na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The Northstar oraz The Rumjacks. Obecność na ASP potwierdził m.in. Kabaret Paranienormalni.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-19 17:00:00

Ostatnie dni zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"

Gotowi na wyzwanie? Po raz pierwszy w historii realizujemy festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Dla tych, którzy chcą pokonać dystans 3250 metrów - biegnąc, truchtając, spacerując - to już ostatni moment. Zgłoszenia trwają do 23 lipca.

2023-07-04 16:30:00

Zaraz Będzie Ciemno od 7 lat na antenie!

Dzisiaj obchodzimy szczególną rocznicę - mija siedem lat od pierwszej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia. Audycja, która jest autorskim projektem Jurka Owsiaka, stała się oazą dla tych, którzy pragną poczuć klimat Pol’and’Rock Festival nie tylko latem, ale przez cały rok.

2023-07-25 17:00:00

Podróżne opowieści w ASP

Nastrójcie się podróżniczo przed wyprawą na 29. Pol'and'Rock Festival! Zapraszamy na ostatnią część wtorkowego cyklu o spotkaniach Akademii Sztuk Przepięknych – dziś opowiemy Wam o podróżnikach.

ZOBACZ TEŻ