Aktualności

Jesteście Najpiękniejszą Publicznością Świata!

2023-09-08 13:20:00


Właśnie minął miesiąc od uroczystego odśpiewania "Z tylu chmur" Piotra Bukartyka - utworu zamykającego 29. Pol'and'Rock Festival. Mimo upływu czasu emocje wciąż nie opadły! Najpiękniejszy Festiwal Świata jest miejscem wyjątkowym, które tworzycie Wy — piękni ludzie!

 Uczestnicy 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

Poczucie wspólnoty to jest coś, co wyróżnia naszych Festiwalowiczów! Mimo często kapryśnej pogody trwaliście wspólnie, pomagając sobie wzajemnie. Nieważne czy chodziło o rozłożenie namiotu przy deszczu moczącym wszystko wokół, czy o użyczenie drobnego sprzętu biwakowego, którego akurat ktoś zapomniał. Nieważnymi okazały się wielkie ulewy, które przemoczyły Was pod Dużą Sceną przed koncertami — trwaliście razem, w oczekiwaniu bawiąc się świetnie w swoim towarzystwie. A gdy słońce wyjrzało wreszcie zza chmur, pokazywaliście artystom, jak wyjątkowa publiczność przyjeżdża tu specjalnie dla nich, co niejednokrotnie podkreślali w swoich relacjach w mediach społecznościowych i wywiadach.

 Najpiękniejsza Publiczność Świata, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 

Słońce, czy deszcz — wiemy, że zawsze bawicie się świetnie i przede wszystkim bezpiecznie, niezależnie od wieku! To właśnie coś, co sprawia, że tworzymy ten festiwal jeszcze chętniej. By chociaż ten jeden raz w roku zobaczyć na własne oczy Najpiękniejszą Publiczność Świata — pięknych, uśmiechniętych ludzi, którzy nie patrzą na wygląd, poglądy czy charakter. To jest przepiękne! Wy jesteście przepiękni!

 

Kreatywność to domena uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata, 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Marcin Michoń

Przygotowując Najpiękniejszy Festiwal Świata, wiemy, że od samego wejścia na pole festiwalowe stworzycie niesamowity klimat oraz atmosferę radości i przyjaźni — tak było również tym razem! Sprawiliście, że każdy mógł czuć się jak w domu. Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami na kolejnej, 30. edycji Pol'and'Rock Festival!

29. Pol'and'Rock Festival przyjazny wszystkim ludziom, fot. Lucyna Lewandowska

Najmłodszy Festiwalowicz 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 29. Pol'and'Rock Festival to przede wszystkim muzyka, fot. Dominik Zachariasz

 

Dziękujemy, że już od tylu lat jesteście z nami i pomagacie nam tworzyć tak piękne miejsce pełne wzajemnej dobroci i miłości! Zapraszamy Was również za mniej niż rok — zostało niecałe 330 dni! Niech muzyka Was prowadzi!


Festiwalowicze 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Artur Ochocki

 
Macie ochotę przywołać festiwalowe wspomnienia? Odwiedźcie kanał KręciołaTV na YouTube oraz przygotowane przez nas galerie, w których znajdziecie wiele pięknych zdjęć!


A teraz przypomnijmy sobie, jaki był 29. Pol'and'Rock Festival! Oddajemy Wam głos, bo to Wy tworzycie klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

 

(Broski)

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-31 21:35:05

Nie tylko koncerty, czyli czego warto spróbować na 29. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata rusza już za moment! Jednak Pol'and'Rock Festival nie tylko koncertami żyje – przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktywności i akcji, w których warto wziąć udział, kiedy będziecie z nami!

2023-07-18 16:10:00

ASPowo - filmowo

To, jak postrzegamy świat, często wiąże się kreacją stworzoną przez artystę na ekranie kinowym lub telewizyjnym - stanowi to nieodłączny element naszego życia codziennego. Dziś w cyklu opowieści o spotkaniach ASP mówimy o filmie i jego twórcach.

2023-07-25 18:00:00

Jak dużo wiesz o Pol'and'Rock Festival?

Myślisz, że o Najpiękniejszym Festiwalu Świata wiesz już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę w 5. Otwartych Mistrzostwach w Pol'and'Rock - Gra Planszowa podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ