Aktualności

Już ponad 2000 głosów w Festiwalowej Liście Przebojów!

2022-12-16 11:30:00

W połowie listopada wystartowaliśmy z kolejną formą aktywności, w której to Wy, Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, możecie pokazać, co Wam w duszy gra! Jak dotąd w naszej Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już ponad 2 tysiące głosów! 

Rokrocznie Pol'and'Rock Festival to kilkudziesięciu wykonawców z różnych stron świata, a 28 lat historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata to dziesiątki tysięcy minut naprawdę wyjątkowych koncertów. Jakie wykonania zapadły Wam w pamięć najbardziej? Jesteśmy bardzo ciekawi i dlatego postanowiliśmy stworzyć Festiwalową Listę Przebojów!

Koncert Fun Lovin' Criminals podczas 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Radek Raszka

 

 

Oddaj głos lub sprawdź wyniki ostatniego notowania

 

Jak to działa? 
Każdy z Was raz w tygodniu zagłosować może na jedną z zaproponowanych na liście 30 piosenek, a także dodać swoją propozycję, wybierając z biblioteki utworów opublikowanych na kanałach KręciołaTV i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTubie. Ze wszystkich zgłoszonych propozycji wybieramy 3, które pojawiają się w kolejnym notowaniu (zastępując 3 utwory z końca stawki) i walczą o Wasze głosy! Co piątek przedstawiamy notowania tygodniowe, po miesiącu ogłaszamy zespół, który w ciągu 28 dni zdobył najwięcej głosów, a tym samym wywalczył tytuł utworu miesiąca. Z finałowej listy 12 utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. 

Od startu głosowania w Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 2075 głosów, a wiemy, że to dopiero początek! O Wasze głosy walczą m.in. Strachy na Lachy, Kult i Dirty Shirt, czy znajdująca się od kilku tygodniu w czołówce Łydka Grubasa.


Po pierwszym miesiącu głosowania - pierwszą piosenką z największą liczbą głosów, czyli piosenką miesiąca, jest "Goliat" grupy Transgresja. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

2023-11-24 12:49:55

Kto zagra na koncercie 32. Finału WOŚP?

Jurek Owsiak w swojej autorskiej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio ogłosił pierwszych artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku na błoniach PGE Narodowego!

ZOBACZ TEŻ