Aktualności

Kabaret Paranienormalni rozśmieszy na 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-02-06 20:50:00

 

Kabaret Paranienormalni zasila skład 29. Pol'and'Rock Festival! Grupa z Jeleniej Góry występuje na polskiej scenie już ponad 18 lat. Rozśmieszają, dzielą się dobrą energią i co najważniejsze - gdy mogą, to pomagają innym!

 

Występy Paranienormalnych to przede wszystkim obserwacje zjawisk obyczajowych i społecznych, fenomenów popkultury i przyrody. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach!

 
Członkowie kabaretu Paranienormalni to fani i przede wszystkim uczestnicy Pol'and'Rock Festival! Cieszymy się, że będziemy gościć Najpiękniejszych Festiwalowiczów Świata!

 

Kabaret Paranienormalni na 29. Pol'and'Rock Festival

 

W skład kabaretu Paranienormalni wchodzą:

 

  • Robert Motyka — współzałożyciel kabaretu Paranienormalni. Współautor tekstów, skeczów oraz reżyser spektakli.  Radiowiec z krwi i kości — na co dzień można go usłyszeć w porannej audycji Dzień Dobry Bardzo w Radiu Zet oraz zobaczyć w programie dokumentalnym Rzeczy, których nie nauczył mnie Ojciec

 

  • Michał Paszczyk — aktor, scenarzysta, reżyser i artysta estradowy. Z kabaretem Paranienormalni związany od 2009 r. Wykreowane przez niego postaci — Dziadek Stanisław, Zbigniew Teścik, Zdzisiek Kawa czy Romek Rybak, zdobywają serca widzów i wzbogacają każdy spektakl.

 

  • Jarosław Pająk — z estradą związany od początku 2000 r. Początkowo występował w kabarecie Ewenement, a od 2004 r. w kabarecie Weźrzesz. Zdobywca wielu nagród publiczności m.in. nagrody publiczności w Lidzbarku Warmińskim podczas Lidzbarskich wieczorów humoru i satyry. W kabarecie Paranienormalni od 2021 roku.

 

  • Rafał Kadłucki — animator kultury. Autor spektakli teatralnych dla dzieci, autor telewizyjnych programów edukacyjnych dla dzieci współtwórca sukcesów kabaretu Paranienormalni. Współautor skeczów i programów rozrywkowych Paranienormalni Tonight, La la Poland, kabaret na żywo wg. Paranienormalnych

 

Paranienormalni zarażają humorem całą Polskę, grając ponad 200 występów rocznie w ramach swojej regularnej trasy, a dodatkowo występują w roli współprowadzących najważniejsze wydarzenia kulturalne. Na pewno widzieliście ich w akcji podczas: Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Festiwalu Piosenki w Opolu, Zakończenia Lata RMF FM i Polsatu i wielu innych. 

 

Kabaret Paranienormalni, źródło: materiały prasowe kabaretu Paranienormalni

 

 

Spektakle grupy obejrzeli już widzowie w Anglii, Szkocji, Irlandii, Francji, Holandii i Belgii. Koncerty dla Polonii cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którą kabaret odwiedza regularnie od 2008 roku.

 

 

Paranienormalni grają również z WOŚP!

 

Podczas 31. Finału WOŚP kabaret Paranienormalni przekazał na licytację WOŚP złoty bilet VIP, który jest podwójnym zaproszeniem na dowolny spektakl kabaretu w 2023 roku. Oprócz tego komicy wystąpili w podczas 31. Finału WOŚP w ramach wydarzenia organizowanego przez Sztab Warszawa-Ursynów! Dziękujemy!

 

 

Najnowszy Program — OSIEMNASTKA - 2023 r.

 

Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego, co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt, który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!

POKAŻ PODOBNE
2023-07-10 12:00:00

Najpiękniejszy ODLOT Świata – trzecia edycja Kreatywnego Biegu!

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Kreatywnym Biegu ODLOT! Impreza jednocząca kreatywne umysły i pasjonatów lotnictwa powraca!

2023-07-19 17:00:00

Ostatnie dni zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"

Gotowi na wyzwanie? Po raz pierwszy w historii realizujemy festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Dla tych, którzy chcą pokonać dystans 3250 metrów - biegnąc, truchtając, spacerując - to już ostatni moment. Zgłoszenia trwają do 23 lipca.

2023-07-11 11:20:00

Siódmy miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów za nami!

Kolejny etap naszej Festiwalowej Listy Przebojów dobiegł końca, a my znamy utwór, który zdobył największe uznanie w siódmym miesiącu głosowania!

ZOBACZ TEŻ