Aktualności

Kampania #sexedpl na ASP

2018-07-22 20:10:40

 

W Akademii Sztuk Przepięknych nie tylko będziecie mogli posłuchać spotkania z Anją Rubik, ale także wziąć udział w aktywnościach przygotowanych w ramach jej kampani #sexedpl. Namiot akcji będzie działać od 2 do 4 sierpnia. 

 

Kampania #sexedpl pokazała skalę zapotrzebowania na wiarygodne i przystępne informacje dotyczące edukacji seksualnej dla młodych dziewczyn i chłopaków, a także dla ich rodziców. Po opublikowaniu 14 filmików, w ramach pierwszego etapu kampanii, wiele osób ośmieliło się mówić i zadawać pytania na temat seksu. Efektem tego było ponad 10 milionów wyświetleń oraz setki listów otrzymanych przez Anję Rubik i Wysokie Obcasy. Właściwie w każdym z nich wspomniano, że z młodą osobą nikt nie rozmawiał o seksie i dorastaniu lub podawano jej fałszywe i niebezpieczne informacje. To właśnie te historie są bezpośrednią inspiracją do dalszej realizacji kampanii #sexedpl. Cały projekt ma na celu nie tylko przekazywanie wiarygodnych informacji dotyczących aktywności seksualnej, ale także samego dojrzewania, odkrywania własnej tożsamości oraz szczerzenia tolerancji w społeczeństwie.

 

W ramach tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock #sexedpl przygotował wspólnie z wydawnictwem W.A.B. miejsce, gdzie możecie porozmawiać z edukatorami na tematy związane z edukacją seksualną oraz stać częścią ruchu #sexedpl!

 

Jeśli chcielibyście się z nami spotkać – #sexedpl czeka na Was!

 

Organizatorzy kampanii są bardzo ciekawi Waszych opinii, historii i doświadczeń. Czy w Waszym domu lub szkole seks jest tematem tabu czy wręcz przeciwnie? Gdzie szukacie informacji o seksie lub wskazówek jak poznać samego siebie? Zapraszamy Was do namiotu #sexedpl. Anja Rubik i jej zespół chcą wspólnie stworzyć materiał, w którym opowiedzą o tym, kim jesteście i jakie są Wasze opinie na różne zagadnienia dotyczące edukacji seksualnej.

 

Cała przestrzeń namiotu #sexedpl będzie strefą chill zone, otwartą do hang-outu, wymiany opinii i po prostu poznawania nowych ludzi.

 

Do zobaczenia na Pol’and’Rock!

#SEXEDPL

 

POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2019-01-23 13:46:29

Gojira - wracamy z koncertem!

Pamiętacie festiwalową odsłonę utworów zespołu, który niewątpliwie jest w czołówce współczesnych kapel metalowych? „The Heaviest Matter Of The Universe” „Oroborus” „The Shooting Star” „Flying Whales"

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

ZOBACZ TEŻ