Aktualności

Kampania #sexedpl na ASP

2018-07-22 20:10:40

 

W Akademii Sztuk Przepięknych nie tylko będziecie mogli posłuchać spotkania z Anją Rubik, ale także wziąć udział w aktywnościach przygotowanych w ramach jej kampani #sexedpl. Namiot akcji będzie działać od 2 do 4 sierpnia. 

 

Kampania #sexedpl pokazała skalę zapotrzebowania na wiarygodne i przystępne informacje dotyczące edukacji seksualnej dla młodych dziewczyn i chłopaków, a także dla ich rodziców. Po opublikowaniu 14 filmików, w ramach pierwszego etapu kampanii, wiele osób ośmieliło się mówić i zadawać pytania na temat seksu. Efektem tego było ponad 10 milionów wyświetleń oraz setki listów otrzymanych przez Anję Rubik i Wysokie Obcasy. Właściwie w każdym z nich wspomniano, że z młodą osobą nikt nie rozmawiał o seksie i dorastaniu lub podawano jej fałszywe i niebezpieczne informacje. To właśnie te historie są bezpośrednią inspiracją do dalszej realizacji kampanii #sexedpl. Cały projekt ma na celu nie tylko przekazywanie wiarygodnych informacji dotyczących aktywności seksualnej, ale także samego dojrzewania, odkrywania własnej tożsamości oraz szczerzenia tolerancji w społeczeństwie.

 

W ramach tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock #sexedpl przygotował wspólnie z wydawnictwem W.A.B. miejsce, gdzie możecie porozmawiać z edukatorami na tematy związane z edukacją seksualną oraz stać częścią ruchu #sexedpl!

 

Jeśli chcielibyście się z nami spotkać – #sexedpl czeka na Was!

 

Organizatorzy kampanii są bardzo ciekawi Waszych opinii, historii i doświadczeń. Czy w Waszym domu lub szkole seks jest tematem tabu czy wręcz przeciwnie? Gdzie szukacie informacji o seksie lub wskazówek jak poznać samego siebie? Zapraszamy Was do namiotu #sexedpl. Anja Rubik i jej zespół chcą wspólnie stworzyć materiał, w którym opowiedzą o tym, kim jesteście i jakie są Wasze opinie na różne zagadnienia dotyczące edukacji seksualnej.

 

Cała przestrzeń namiotu #sexedpl będzie strefą chill zone, otwartą do hang-outu, wymiany opinii i po prostu poznawania nowych ludzi.

 

Do zobaczenia na Pol’and’Rock!

#SEXEDPL

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ