Aktualności

Kardiomonitory i defibrylatory na Przystanku Woodstock

2017-08-05 22:55:00

Spółka Viridian Polska współpracuje z Festiwalem Woodstock już od 3 lat. Jak co roku, wyposażamy szpital polowy w wysokiej jakości sprzęt medyczny firmy Philips – kardiomonitory (8 sztuk) i defibrylatory, który wraz z przemiłą i wykwalifikowaną kadrą medyczną zapewnia najlepszą z możliwych opiekę wszystkim uczestnikom koncertu.

Oferujemy szeroką gamę sprzętu i akcesoriów medycznych (jedno i wielorazowych)  renomowanych firm: Philips Healthcare, Philips Goldway, Philips Respironix, Advantech, MetroDoloris oraz Dameca. 

Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu, instalowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu najwyższej klasy systemów monitorowania pacjentów, w szczególności na oddziałach: kardiochirurgii, chirurgii, neurologii, kardiologii, intensywnego nadzoru anestezjologicznego, neonatologicznych i ratownictwa medycznego.  Dostarczamy i wdrażamy szpitalne systemy  informatyczne. Prowadzimy szkolenia z udzielania Pierwszej Pomocy, również z wykorzystaniem coraz bardziej popularnych defibrylatorów AED.

Fot. Stanisław Wadas

Dostarczana przez nas aparatura medyczna stanowi najskuteczniejsze narzędzie pracy lekarzy-specjalistów, gwarantując jednocześnie – poprzez system aktualizacji w miarę rozwoju produktu – bezpieczeństwo zainwestowanych przez naszych klientów środków.

Jakość naszej działalności polega na:

  • dostawie sprzętu najwyższej jakości
  • profesjonalnej pomocy w doborze asortymentu
  • profesjonalnej i terminowej realizacji instalacji sprzętu, i systemów
  • adekwatności i skuteczności przeprowadzonych szkoleń z zakresu obsługi dostarczanego sprzętu
  • szybkości i skuteczności wykonywanych usług serwisowych

Z przyjemnością bierzemy udział w wydarzeniu jakim jest Przystanek Woodstock. Jesteśmy zachwyceni poziomem organizacji Szpitala Polowego i z dumą stajemy się jego częścią. 

 

BAWCIE SIĘ DOBRZE – JESTEŚMY OBOK

 

PARTNERSTWO DLA DOBRA PACJENTÓW 

 

Fot. Stanisław Wadas

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ