Aktualności

Kiedy łączy nas muzyka nie dzieli nas nic!

2018-08-03 18:46:57

 

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów. Ale nie my! U nas mury są zakazane i wszystko inne, co mogłoby nas podzielić. My nie wybieramy, my kochamy wszystkich!

 

 

Nie wyobrażamy sobie tutaj nie być, więc dlaczego mielibyśmy nie zrobić wszystkiego, by każdy mógł do nas przyjechać?

Pol’and’Rock Festival tworzą wyjątkowi ludzie – Wy. Każdy, bez wyjątku. Zrobimy wszystko byś tu mógł być i czuł się bezpiecznie.

 

To nie jest kolejny koncert na polu, w kolejnym mieście. Tu jest nasz dom, w którym pierwsze skrzypce grają wyjątkowe emocje. I skoro mówimy o domu, to każdy ma tu czuć radość, szczęście i wolność.

 

 fot. Lucyna Lewandowska

 

Nie migamy się od nikogo!

 

Nie znamy lepszego miejsca na Ziemi, w którym z pozoru niemożliwe rzeczy, stają się wyzwaniem do ich realizacji. Tak się postępuje, kiedy się kogoś kocha i troszczy się o niego. 

Osoby z niepełnosprawnościami powinny tu być, jeśli chcą. Przeżywać koncerty, rozmawiać z gośćmi na ASP, mieć dostęp do wszystkiego, co każdy inny.

Pol’and’Rock miga! Na Akademii Sztuk Przepięknych wszystkie nasze spotkania są tłumaczone na polski język migowy (PJM). Możemy też uczestniczyć w lekcjach i uczyć się jego podstaw, podczas Festiwalu. Cieszymy się też, że coraz więcej osób w Pokojowym Patrolu miga! Jesteśmy z Was dumni!

 

 Język polski migowy na ASP fot. Ola Drutkowska

 

Muzykę trzeba czuć!

 

Nikt nie powiedział, że muzyka jest tylko dla tych, którzy ją słyszą. Dlaczego zatem mielibyśmy wypowiadać się za każdego? Niech każdy muzykę odbiera, jak chce!

Wybieramy się na koncerty artystów, których lubimy. Nikt nie karze nam być zawsze pod sceną. Mamy wybór. Więc nie odbierajmy innym szans na przeżywanie tego miejsca po swojemu, nie zabierajmy nikomu emocji. Nie zagarniajmy dla siebie wrażeń. Nic tak nie łączy jak muzyka i przepiękne koncerty na kostrzyńskim polu!

 

fot. Anna Migda

 

Dotknij dźwięku!

 

To się dzieje naprawdę! Jesteśmy pierwszym Festiwalem na świecie, który umożliwi odbieranie muzyki na żywo przez osoby niesłyszące. Wszystko dzięki plecakom ze słuchawkami kostnymi, które będziemy udostępniać podczas koncertów! Mamy nadzieję, że dzięki nim, za rok osób niesłyszących przyjedzie do nas jeszcze więcej!

 

Plecaki które pozwalają czuć muzykę fot. Bartek Muracki

 

 

Chcemy Wam podziękować. Wszystkie inspiracje czerpiemy od Was! Każdego roku, na kostrzyńskim polu udowadniacie nam, że słowo niemożliwe przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Z Wami możemy wszystko!

 

(Syla)

POKAŻ PODOBNE
2019-06-19 17:20:00

Nasza historia polskich zespołów walczących o Złotego Bączka

Już za kilka dni okaże się, który z polskich wykonawców dostanie nagrodę za najlepszy występ na zeszłorocznym Festiwalu Pol'and'Rock. Zobacz, ile razy wystąpili dla Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2019-06-14 12:52:55

Transportowe wsparcie marszałków

Pani Elżbieta Anna Polak - marszałek województwa lubuskiego zaapelowała do marszałków innych województw, żeby pomogli wszystkim uczestnikom w dotarciu na 25. Pol'and'Rock Festival.

2019-05-17 13:13:11

Złoty Bączek 2019 – notowanie 9

Jeszcze tylko przez weekend możecie oddawać głosy w I etapie Plebiscytu Złotego Bączka. W nocy z niedzieli na poniedziałek głosowanie zostanie zatrzymane. W poniedziałek wieczorem, w trakcie audycji Jurka Owsiaka „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradiu, ruszymy z II etapem.

ZOBACZ TEŻ