Aktualności

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

2023-11-06 09:57:32

 

Czy jesteście gotowi, aby doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

 

 

Każdy klip na tej playliście to prawdziwe arcydzieło wizualne i dźwiękowe, dzięki najnowszej technologii, pozwalającej na upscaling materiałów do jakości 4K. Dajcie się porwać niezrównanej jakości obrazu i dźwięku, odkrywając na nowo ulubione koncerty oraz przeżywając te, których nie mieliście okazji widzieć na żywo. Na ten moment na naszej playliście znajdują się 52 pozycje – klipy z 28. i 29. Pol'and'Rock Festival oraz muzyczne perełki z wcześniejszych edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Listę ciągle aktualizujemy – wyczekujcie kolejnych pozycji!

 

 

Ale nasza playlista to nie tylko klipy z ostatniej edycji festiwalu. Z dumą prezentujemy również koncerty archiwalne, które dzięki nowoczesnym technologiom odzyskały swój dawny blask – zarówno wizualnie, jak i akustycznie. To unikalna szansa, aby przeżyć najpiękniejsze chwile Pol'and'Rock Festival w zupełnie nowej odsłonie. Pierwsze koncerty archiwalne, które zremasterowaliśmy to występy zespołów Airbourne z 17. Przystanku Woodstock oraz Prophets of Rage z 25. Pol'and'Rock Festival.

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata trwa zaledwie 3 dni, więc pozostałe dni w roku trzeba jakoś zagospodarować, a najlepiej zrobić to z KręciołaTV. Naszym zadaniem jest ponownie przedstawić tą festiwalową energię jak najlepiej. Teraz możemy do tego wykorzystać nowoczesną technologię, dzięki której wchodzimy na nowy, wyższy poziom. Śmiało mogę powiedzieć, że w temacie video inne festiwale pozostawiamy daleko w tyle. Teraz przekonajcie się o tym sami odwiedzając nasz kanał na YouTube wybierając playlistę 'Klipy 4K' (jeśli Wasz ekran jest w stanie to wytrzymać)! Pamiętaj o sąsiadach – niech oni też wiedzą, czego słuchasz, w końcu nasz slogan to 'Oglądaj z dźwiękiem'. Zostawcie suba i komentarz, dzięki! - Adrian Barański, KręciołaTV

 

Operator kamery KręciołyTV podczas 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Paweł Krupka

 

Nasza playlista "Klipy 4K"

 

Nie ma na co czekać! Przenieście się w świat muzyki i niesamowitych wrażeń wizualnych. Odkryjcie playlistę „Klipy 4K" na kanale KręciołaTV i doświadczcie magii Pol'and'Rock Festival w najwyższej dostępnej jakości. Zostawcie subskrypcję, komentujcie i dzielcie się z przyjaciółmi. Czas na rock'n'roll w 4K!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 16:00:00

Festiwalowa Lista Przebojów - dziesiąty miesiąc, dziesiąta piosenka!

Kolejny miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów minął w mgnieniu oka! Jak co miesiąc, przyszedł czas, by podsumować Wasze muzyczne wybory i ogłosić piosenkę, która zdobyła Wasze serca w dziesiątym miesiącu głosowania!

2023-11-27 15:11:15

Motionless In White - pierwsza gwiazda 30. Pol'and'Rock Festival!

​Dziś, w ​swojej audycji ​radiowej, Jurek Owsiak ogłosił pierwszą ​gwiazdę jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Motionless ​In ​White wystąpią na Dużej ​Scenie ​Najpiękniejszego ​Festiwalu Świata.

2023-10-05 14:23:32

Chcesz pracować z nami?

Szukamy młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. komunikacji i mediów społecznościowych – osoby, do której obowiązków należało będzie rozwijanie strony KręciołaTV oraz kanałów KręciołaTV w mediach społecznościowych. Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

ZOBACZ TEŻ