Aktualności

Kolejna dawka ciekawych aukcji

2020-01-14 13:11:30

Jesteśmy już 2 dni po finale 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To był weekend pozytywnych wrażeń!

 

1. Koncert Dawida Podsiadło

Wyjątkowe wejściówki na wyprzedane już koncerty Dawida Podsiadło możesz zdobyć na aukcji Allegro. 

 

 

 

 

 

Koncert Dawida Podsiadło - Toruń 31.03.2020

Koncert Dawida Podsiadło -Wrocław 28.04.2020

Koncert Dawida Podsiadło -Suwałki 23.04.2020

Koncert Dawida Podsiadło -Warszawa 16.05.2020

 

2TULIA - Unikatowa, płomienna kreacja sceniczna

Zespół TULIA, który występował na Małej Scenie podczas 25 Pol'and'Rock Festival to jednoczeście reprezentantant Polski w 64 Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Avivie. Artystki postanowiły okazać serce i przekazały na aukcję unikatową, płomienną kreację sceniczną. Strój, który prezentowany był na scenie eurowizyjnej podczas pierwszego półfinału konkursu, w czasie wykonywania utworu „Fire of love (Pali się)”. Ręcznie wyszywana kolorowymi (turkusowymi, bursztynowymi) kamieniami wełniana marynarka w kolorze papieskiej czerwieni, spódnica w print wzorowany na ludowym pasiaku w niestandardowej kolorystyce, mieniąca się i skrząca ogniem czarno-pomarańczowa peleryna wraz z woalką, skórzane czerwone ludowe buty oraz ozdobna korona. Jest to wyjątkowa okazja, ponieważ całość została zaprojektowana przez wokalistki zespołu, a uszyta przez atelier mody. 

 

 

 

 

3. Zegar z puszki Pol'and'Rock na 28. Finał WOŚP

Ten zegar to idealny przykład połączenia sztuki nowoczesnej i recyklingu - świadomej postawy proekologicznej. Przepiękne wykonanie i wartość sentymentalna związana z Festiwalem Pol'and'Rock nadają niepowtarzalny charakter temu dziełu. Wspieramy działania eko i wierzymy, że dzięki takim akcją ZARAZ BĘDZIE CZYSTO.

 

 

3. Dzień VIP w Strefie Allegro na Pol’and’Rock 2020

Zostań VIP-em Strefy Allegro i korzystaj bez limitów, poznaj zespół pracujący przy festiwalu i spotkaj gwiazdy zaproszone przez Allegro 26. Poland’Rock Festival! Już ponad 10 LAT Allegro jest obecne na kostrzyńskich polach w ramach Festiwalu. To nasze podziękowanie dla setek tysięcy wolontariuszy zaangażowanych co roku w Finał WOŚP. Strefa Allegro, wraz z Wielkim Kołem, to już nieodłączny punkt festiwalu. Tylko w ostatnim roku odwiedziło nas ponad 35 000 tysięcy osób, które miały okazję przejechać się Wielkim Kołem Allegro i wziąć udział w warsztatach ekologicznych. Licytując, zyskujesz niepowtarzalną szansę zobaczyć Pol’and’Rock Festival od zupełnie innej strony.

 

 

fot. Dominik Malik

 

 

4. Plakat 25 Pol'and'Rock z podpisem Jurka

Jedyny plakat promujący 25 Pol'and'Rock Festiwal w Kostrzynie nad Odrą, który został własnoręcznie oprawiony przez Jurka Owsiaka. Plakat jest wyjątkową pamiątką z Najpiękniejszego Festiwalu w Polsce, pełnego pozytywnej energii, zakręconych ludzi, atmosfery miłości i szacunku. Na szkle znajduje się autograf Jurka. Nie czekaj, licytuj!

 

 

5. Łydka Grubasa proof i analog z Pol'and'Rock

Zanim powstała płyta do Jurka trafia proof, po którego akceptacji rusza produkcja płyty. Proof zdobywcy Złotego Bączka 25 Pol'and'Rock został oprawiony i trafił na licytację. W pakiecie jest również okazały winyl płyty.

 

 fot. Dominik Malik

 

 

6. Koszulka festiwalowa z autografem - Jurek Owsiak

Jeśli nadal nie masz festiwalowej koszulki to mamy rozwiązanie jak to zmienić. Wylicytuj wyjątkową koszulkę podpisaną przez Jurka. Jest piękna, kolorowa i to wspaniała pamiątka najpiękniejszego festiwalu świata. Nosząc ją - manifestujesz najważniejsze wartości: miłość, przyjaźń i muzykę!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-30 16:15:00

Co to był za ROcK! Podsumowanie 2022!

Wyczekując sylwestrowych zabaw, patrzymy wstecz i podsumowujemy nasze działania w 2022 roku.

2023-01-11 16:24:59

Najciekawsze aukcje muzyczne

W związku ze zbliżającym się 31. Finałem postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze muzyczne perełki, które Wy, Festiwalowicze, możecie wylicytować podczas aukcji WOŚP na Allegro.

2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

ZOBACZ TEŻ