Aktualności

Kolejna tura wejściówek na Pol’and’Rock Festival w sprzedaży

2021-06-07 12:00:00

 

Trwa sprzedaż drugiej tury wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata, który odbędzie się w dniach 29-31 lipca na lotnisku Makowice - Płoty. Tym razem Fundacja WOŚP przekazała do sprzedaży 10 tys. wejściówek. Ogółem w wydarzeniu uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób.

 

Dzięki ogromne dla artystów, którzy wspierają nas w tworzeniu kolejnego festiwalu Pol’and’Rock. Dzięki dla wspierającej nas publiczności i dzięki dla wszystkich tych, którzy swoim sprzętem i umiejętnościami pozwolą po raz kolejny utrzymać najwyższy standard festiwalu! Organizujemy nasz festiwal i obyśmy nie byli jedyni, bo choć to ogromna praca dla organizatorów, to jest to przypomnienie, że cała branża muzyczna to dziesiątki tysięcy ludzi, którzy potrafią bezpiecznie, z poszanowaniem tych trudnych momentami decyzji systemowych zorganizować koncert! - Jurek Owsiak

 

Zdobądź wejściówkę na 27. Pol'and'Rock Festival

 

 

 

Pol’and’Rock Festival z powodu pandemii z ograniczoną liczbą uczestników

Najpiękniejszy Festiwal Świata po roku przerwy wraca do formy plenerowej i zmienia lokalizację na lotnisko Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Po raz pierwszy w historii na wydarzeniu obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów wykonywanych wszystkim, którzy będą wchodzić na teren festiwalu. Decyzja o testowaniu pomimo zaszczepienia stanowi efekt konsultacji z sympatykami wydarzenia w internetowej ankiecie i jest wyrazem dbałości o bezpieczeństwo uczestników.
 
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w koncertach plenerowych może obecnie uczestniczyć 250 osób, przy czym do tego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Fundacja WOŚP, biorąc pod uwagę możliwości terenu, na którym będzie się odbywało wydarzenie, oraz panujące obostrzenia, do udziału w festiwalu zaprasza 20 tys. osób, które w czasie wydarzenia będą w pełni zaszczepione oraz grupę osób, które - z przyczyn niezależnych od nich - nie mogą się zaszczepić (dotyczy dzieci poniżej 12. roku życia, osób zza granicy, których kalendarz szczepień nie obejmuje lub osób, które z uwagi na stan zdrowia nie mogą się zaszczepić). Organizator jest w kontakcie z osobami, które zakupiły wejściówki w pierwszej turze – przed wprowadzeniem rozporządzenia - by móc zweryfikować ile spośród nich zamierza się zaszczepić.
 
Naszych oponentów chcemy przekonać, że ten festiwal będzie bezpieczny, że jest świetnie zorganizowany, że dokładamy wszystkich starań, a także dajemy jeszcze dodatkowe testy, aby ludzie – czyli Wy wszyscy, którzy dojedziecie na festiwal, Wy wszyscy, którzy będą w tym limicie 20 000 osób – czuli się fantastycznie. Pamiętajcie, że gramy dla wszystkich, dzielimy się tą transmisją, będziemy wszystko filmowali! Pomóżcie nam, aby ten koncert zrobić jak najlepiej. I taka prośba, jak zawsze przed Finałem: nie wszystkim musi się to podobać – takie jest wasze prawo. Ale nie przeszkadzajcie, dajcie nam ten festiwal zorganizować. - Jurek Owsiak, twórca Pol'and'Rock Festival
 
Publiczność Pol'and'Rock Festival, fot. Marcin Michoń 
 
 

Najważniejsze informacje o wejściówkach

Koszt wejściówki na Pol'and'Rock Festival do 49 złotych. Kwota pozostaje taka sama bez względu na liczbę dni, na którą przyjeżdża uczestnik, a pobyt na terenie festiwalu możliwy będzie od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia. Jedna osoba zakupić może do 4 imiennych wejściówek, dodatkowo bezpłatnie dystrybuowane będą wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Sprzedaż wejściówek odbywa się partiami.

Dystrybucję wejściówek na Pol'and'Rock Festival wspiera eBilet.
 
 
 
Uczestnicy
 • W jakie formule odbędzie się Najpiękniejszy Festiwal Świata?

  W tym roku wracamy do otwartej formy Festiwalu - zapraszamy na 28. Pol'and'Rock Festival wszystkich - nie obowiązują bilety ani rejestracja. 

 • Kiedy można przyjechać na festiwalowe pole?

  Na festiwalowe pole na Lotnisku Czaplinek - Broczyno zapraszamy Was od wtorku 2 sierpnia. 

 • Czy na festiwal mogą przyjechać osoby niepełnoletnie?

  Tak! Chcemy, żeby bez względu na wiek wszyscy mogli się z nami dobrze bawić. Ważne jest dla nas jednak bezpieczeństwo naszych uczestników. Prosimy jednak, żeby osoby niepełnoletnie przyjechały pod opieką osoby dorosłej. 

 • Kto zagra na 28. Pol'and'Rock Festival?

  Festiwalowy lineup znajdziesz na stronie -> LINEUP  

  Szczegółową rozpiskę koncertów i wydarzeń na stronie -> HARMONOGRAM

   

 • Czy na festiwalowym polu będą bankomaty?

  Tak, na festiwalowym polu znajdziecie 3 bankomaty Euronet - na pasażu handlowym, przed ASP oraz przy RockCamp

 • Czy pod Dużą Sceną będzie podest dla osób z niepełnosprawnościami?

  Tak. Przy podeście jest również dostosowana toaleta 

 • Czy na festiwalowym polu będzie strefa gastronomiczna?

  Tak - jak co roku możecie liczyć na strefę gastronomiczną, której menu przedstawimy Wam bliżej terminu Festiwalu.

 • Jak będzie wyglądało zaplecze sanitarne na festiwalowym polu?

  Tak jak w poprzednim roku będą ogólnodostępne strefy sanitarne z umywalkami oraz płatne prysznice (20zł za jednorazowy prysznic).

 • Czy na festiwalowym polu będzie Biuro Rzeczy Znalezionych?

  Tak. Biuro znajdziesz na pasażu handlowym

  • 03.08.2022 środa 14:00-20:00
  • 04.08.2022 czwartek 09:00- do końca koncertów ok 02:30 (przerwa techniczna 14:00-15:00)
  • 05.08.2022 piątek 09:00- do końca koncertów ok 02:30 (przerwa techniczna 14:00-15:00)
  • 06.08.2022 sobota 09:00- do końca koncertów ok 01:50 (przerwa techniczna 14:00-15:00)
  • 07.08.2022 niedziela 07:00-12:00
 • Czy na festiwalu będzie bezpłatne pole namiotowe?

  Tak. Jak co roku na terenie festiwalu znajduje się bezpłatne pole namiotowe. 

 • Czy na festiwalowym polu będzie płatne pole namiotowe?

  Tak. Na Festiwalu funkcjonowało będzie płatne pole namiotowe z udogodnieniami - Rock Camp. Rejestracja na nie ruszy wkrótce.

 • Czy na festiwalowym polu będzie cień?

  Tegoroczny Najpiękniejszy Festiwal Świata znów odbywa się na terenie lotniska - niestety musicie przygotować się na to, że cienia może być mało. Prosimy Was o zadbanie o ochronę przeciwsłoneczną, nawodnienie, nakrycia głowy, parasole. 

 • Ile będzie scen na 28. Pol'and'Rock Festival?

  W tym roku grać dla Was będą 2 sceny: Duża Scena i Mała Scena, która zlokalizowana będzie w Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych. 

 • Biuro Rzeczy Znalezionych po festiwalu

  Po festiwalu wszystkie nie odebrane rzeczy zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim i tam należy kierować zapytania o zagubione rzeczy.

Pojazdy
 • Jakim środkiem transportem mogę przyjechać na Festiwal?

  Na 28. Pol'and'Rock Festival w nowej lokalizacji - na Lotnisku Czaplinek - Broczyno, możesz przyjechać pociągiem (stację PKP i festiwalowe pole dzieli dystans kilku kilometrów) lub własnym środkiem transportu - samochodem lub motocyklem. Zachęcamy Was do organizowania się razem i wspólnego przyjeżdżania na festiwalowe pole. 

 • Czy będą specjalne pociągi?

  Tak! Więcej informacji oraz rozkład jazdy pociągów znajdziesz na naszej stronie -> JAK DOJECHAĆ oraz w rozkładzie jazdy PKP

   

 • Czy mogę przyjechać z przyczepą?

  Tak. Na Festiwalu będzie dostępne pole dla przyczep i kamperów - więcej informacji na stronie https://polandrockfestival.pl/informacje/rock-camp.

 • Czy mogę spać w samochodzie podczas Festiwalu?

  Nie. Nie ma takiej możliwości ze względów bezpieczeństwa. 

 • Czy będzie parking?

  Obok festiwalowego pola zorganizowane będą płatne parkingi. Nie będzie możliwości wjazdu samochodem na teren festiwalowego pola. 

  Zasady funkcjonowania parkingu oraz cennik znajduje się w Regulaminie Parkingów

 • Czy mogę wyjeżdżać z terenu w trakcie Festiwalu?

  W każdej chwili można wyjechać z parkingu jednakże późniejszy powrót wymaga wniesienia ponownej opłaty za parking.

  Zasady funkcjonowania parkingu oraz cennik znajduje się w Regulaminie Parkingów

 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ