Aktualności

Kolejni laureaci Eliminacji ogłoszeni

2021-06-25 22:05:00

 

Dobiegł końca drugi dzień Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Do grona laureatów dołączyły dwie kolejne kapele, tym samym znamy już pięciu wykonawców, którzy trafią do line-upu Pol'and'Rock Festival i z końcem lipca zagrają na lotnisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Jutro kolejne występy i ostatnie rozstrzygnięcia jury.

 

Za nami już 18 występów na żywo kapel wyłonionych przez jurorów z setek zgłoszeń, które trafiły do Fundacji WOŚP w ubiegłym roku. Dwa dni koncertów to występy wykonawców reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne i mogących się poszczycić zróżnicowanym doświadczeniem scenicznym. 
 
Jak dotąd przed jury pod przewodnictwem Jurka Owsiaka oraz publicznością zgromadzoną w Kwidzyńskim Domu Kultury zaprezentowały się: My Own Abyss, Nietrzask, Bang Bang, Tola Janowska, Pull The Wire, Kosmodrom (dawniej: Need More Clouds), Ereles, Conga Line, Decadent Fun Club, WaluśKraksaKryzys, Satori, Flames Among Hatred, Johny Rockers, Moriah Woods, Radio Slam, Hanz Bonanza, Cinemon i From Today. 
 
 
Do grona ogłoszonych wczoraj laureatów dziś dołączyliWaluśKraksaKryzys - krakowska kapela prezentująca nietuzinkową mieszankę nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji codzienności - oraz From Today, czyli pełni energii hardcorowcy ze stolicy.
 
Tym samym wiemy już, że na 27. Pol'and'Rock Festival zagrają:
  • Nietrzask - koncert na Dużej Scenie
  • Kosmodrom - koncert na Dużej Scenie 
  • Conga Line - koncert na Nocnej Scenie ASP 
  • WaluśKraksaKryzys - koncert na Dużej Scenie
  • From Today - koncert na Dużej Scenie 
Wyróżnienia otrzymali Decadent Fun Club i Moriah Woods.
Gwiazdą drugiego dnia Eliminacji była grupa Big Cyc.
 
 
 
Big Cyc, fot. Lucyna Lewandowska
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-12-01 19:12:42

Płyta Kasi Kowalskiej w preorderze

Mamy w naszej kolekcji płyt z Najpiękniejszego Festiwalu Świata dwa świetne krążki z wyjątkową wokalistką w roli głównej. Najnowsza płyta Kasi Kowalskiej już w preorderze!

2021-12-31 15:05:07

Najpiękniejsze podsumowanie 2021 roku

Spoglądając wstecz na wszystko to, co działo się w 2021 roku trudno oprzeć się wrażeniu, że mimo tego, że upływający rok był trudny i pełen wyzwań, społeczność Pol'and'Rock Festival miała wiele powodów do uśmiechu.

ZOBACZ TEŻ