Aktualności

Kolejni laureaci Eliminacji ogłoszeni

2021-06-25 22:05:00

 

Dobiegł końca drugi dzień Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Do grona laureatów dołączyły dwie kolejne kapele, tym samym znamy już pięciu wykonawców, którzy trafią do line-upu Pol'and'Rock Festival i z końcem lipca zagrają na lotnisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Jutro kolejne występy i ostatnie rozstrzygnięcia jury.

 

Za nami już 18 występów na żywo kapel wyłonionych przez jurorów z setek zgłoszeń, które trafiły do Fundacji WOŚP w ubiegłym roku. Dwa dni koncertów to występy wykonawców reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne i mogących się poszczycić zróżnicowanym doświadczeniem scenicznym. 
 
Jak dotąd przed jury pod przewodnictwem Jurka Owsiaka oraz publicznością zgromadzoną w Kwidzyńskim Domu Kultury zaprezentowały się: My Own Abyss, Nietrzask, Bang Bang, Tola Janowska, Pull The Wire, Kosmodrom (dawniej: Need More Clouds), Ereles, Conga Line, Decadent Fun Club, WaluśKraksaKryzys, Satori, Flames Among Hatred, Johny Rockers, Moriah Woods, Radio Slam, Hanz Bonanza, Cinemon i From Today. 
 
 
Do grona ogłoszonych wczoraj laureatów dziś dołączyliWaluśKraksaKryzys - krakowska kapela prezentująca nietuzinkową mieszankę nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji codzienności - oraz From Today, czyli pełni energii hardcorowcy ze stolicy.
 
Tym samym wiemy już, że na 27. Pol'and'Rock Festival zagrają:
  • Nietrzask - koncert na Dużej Scenie
  • Kosmodrom - koncert na Dużej Scenie 
  • Conga Line - koncert na Nocnej Scenie ASP 
  • WaluśKraksaKryzys - koncert na Dużej Scenie
  • From Today - koncert na Dużej Scenie 
Wyróżnienia otrzymali Decadent Fun Club i Moriah Woods.
Gwiazdą drugiego dnia Eliminacji była grupa Big Cyc.
 
 
 
Big Cyc, fot. Lucyna Lewandowska
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-05-31 15:22:21

Przemek Kossakowski i ekipa Down the road na ASP

Na Akademii Sztuk Przepięknych spotkamy się z gwiazdami drugiej edycji programu "Down the road". Poznamy bliżej szóstkę głównych bohaterów programu i porozmawiamy z prowadzącym program Przemkiem Kossakowskim. Spotkanie, które jest zaplanowane na 31 lipca o godzinie 11:30 poprowadzi dziennikarz Onetu, Janusz Schwertner.

2021-06-14 14:41:00

Black River powraca na Pol'and'Rock

Z kapelą grającą piorunująco ciężki metal mieliśmy okazję spotkać się podczas ubiegłorocznej Najpiękniejszej Domówki Świata. Black River dał nam przedsmak koncertu, który odbęcie się podczas Pol'and'Rock 2021 na Lotnisku Makowice-Płoty.

2021-06-07 11:20:00

Dubioza Kolektiv na Pol'and'Rock

Po raz trzeci na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zagra bałkańska formacja Dubioza Kolektiv. Zespół zagrał na naszym Festiwalu w 2012 roku i ponownie, w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ