Aktualności

Kolejni laureaci Eliminacji ogłoszeni

2021-06-25 22:05:00

 

Dobiegł końca drugi dzień Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Do grona laureatów dołączyły dwie kolejne kapele, tym samym znamy już pięciu wykonawców, którzy trafią do line-upu Pol'and'Rock Festival i z końcem lipca zagrają na lotnisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Jutro kolejne występy i ostatnie rozstrzygnięcia jury.

 

Za nami już 18 występów na żywo kapel wyłonionych przez jurorów z setek zgłoszeń, które trafiły do Fundacji WOŚP w ubiegłym roku. Dwa dni koncertów to występy wykonawców reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne i mogących się poszczycić zróżnicowanym doświadczeniem scenicznym. 
 
Jak dotąd przed jury pod przewodnictwem Jurka Owsiaka oraz publicznością zgromadzoną w Kwidzyńskim Domu Kultury zaprezentowały się: My Own Abyss, Nietrzask, Bang Bang, Tola Janowska, Pull The Wire, Kosmodrom (dawniej: Need More Clouds), Ereles, Conga Line, Decadent Fun Club, WaluśKraksaKryzys, Satori, Flames Among Hatred, Johny Rockers, Moriah Woods, Radio Slam, Hanz Bonanza, Cinemon i From Today. 
 
 
Do grona ogłoszonych wczoraj laureatów dziś dołączyliWaluśKraksaKryzys - krakowska kapela prezentująca nietuzinkową mieszankę nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji codzienności - oraz From Today, czyli pełni energii hardcorowcy ze stolicy.
 
Tym samym wiemy już, że na 27. Pol'and'Rock Festival zagrają:
  • Nietrzask - koncert na Dużej Scenie
  • Kosmodrom - koncert na Dużej Scenie 
  • Conga Line - koncert na Nocnej Scenie ASP 
  • WaluśKraksaKryzys - koncert na Dużej Scenie
  • From Today - koncert na Dużej Scenie 
Wyróżnienia otrzymali Decadent Fun Club i Moriah Woods.
Gwiazdą drugiego dnia Eliminacji była grupa Big Cyc.
 
 
 
Big Cyc, fot. Lucyna Lewandowska
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-07-30 19:43:10

Jesteśmy razem... na całym świecie!

Chociaż centrum Festiwalu znajduje się na Lotnisku Makowice-Płoty, to festiwalowe rytmy biją w sercach na całym świecie! Dzięki hybrydowej formie Pol’and’Rock Festival może zabrzmieć na domówkach nawet tysiące kilometrów od Pomorza Zachodniego.

2021-07-29 22:22:23

Co czeka na Was na tegorocznym Festiwalu?

Nie tylko koncerty czy spotkania na ASP! Bez względu na to, czy jesteście z nami na miejscu, czy towarzyszycie nam online – wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek!

2021-07-27 00:12:04

Z Eliminacji na Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival

Gramy, co lubimy, a występy tych artystów na Eliminacjach szczególnie przypadły nam do gustu. Przedstawiamy nowych, ciekawych artystów, których muzykę będziecie mogli okazję poznać na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ