Aktualności

Koncert Justyny Steczkowskiej dostępny w streamingu

2021-04-30 09:29:48

 

Mija 11 lat odkąd jedna z najbardziej znanych polskich artystek wystąpiła na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Zapis koncertu, w trakcie którego zabrzmiały m.in. "Dziewczyna Szamana" czy znane z repertuaru grupy Maanam "Boskie Buenos" od 28 kwietnia dostępny jest w serwisie Spotify.

 

Koncert Justyny Steczkowskiej na 16. Przystanku Woodstock, fot. Artur Rawicz

 

- Koncert Justyny Steczkowskiej to dowód na to, jak bardzo my – organizatorzy Najpiękniejszego Festiwalu Świata – jesteśmy poszukujący i jak bardzo pochylamy się nad muzycznymi projektami i nad ich twórcami. Obok „standardowych” propozycji naszego festiwalu, są też projekty takie jak Koncert Justyny Steczkowskiej. To najwyższy profesjonalizm artystyczny, który zaskakuje, pozwala się zasłuchać i posmakować niezwykłej muzyki. To czasami niełatwy przekaz, który w światłach woodstockowych reflektorów dostaje światowego formatu. To nie czysty rock’n’roll, to nie rockowy spontan, który wciąga tłum do wspólnej zabawy. To koncert, którego trzeba wysłuchać od początku do końca, aby zrozumieć całość i razem z Justyną Steczkowską dotknąć oczami i uchem każdego jego jakże przemyślanego kawałka - mówi Jurek Owsiak o występie Justyny Steczkowskiej na 16. edycji Przystanku Woodstock.

 

Przed kilkoma laty koncert (wzbogacony o wywiad przeprowadzony z artystką tuż po występie) wydany został nakładem firmy Złoty Melon na DVD, a z końcem kwietnia nagrania - w nieco odświeżonej formie - trafiły na Spotify.

 

Koncert Justyny Steczkowskiej na 16. Przystanku Woodstock, fot. Artur Rawicz

 

 

Publikację koncertu w systemie streamingowym promują fragmenty występu dostępne na kanale Justyny Steczkowskiej w serwisie YouTube, m.in. utwór "Grawitacja"

 

 

 

 

Utwory dostępne na albumie: 

  • Kosmiczna rewolucja
  • Kryminalna miłość 
  • Wrogu mój 
  • To mój czas 
  • Tatuuj mnie 
  • Dziewczyna szamana 
  • Proszę Cię - skłam 
  • Grawitacja 
  • Boskie Buenos 

 

 

Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała, by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Złoty Melon jest największym wydawcą płyt z polską muzyką rockową w wersji "live". Dotychczas ukazało się 80 albumów z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Pol’and’Rock (wcześniej: Przystanek Woodstock). Ostatnimi wydawnictwami Złotego Melona są składanka "Najpiękniejsza Muzyka Świata", czyli the best of z 25 lat festiwalu oraz płyta z koncertem grupy Kult, która okryła się platyną

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego – charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy występował na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock. W produkcje filmu zaangażowany był Jurek Owsiak, który zagrał samego siebie!

2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za codziennym programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu naszej Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej zabawy, ciekawych historii i wspomnień. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek dotyczących Domowej Orkiestry!

2022-08-07 10:30:00

Pokojowy Patrol – dziękujemy!

Ostatni Festiwalowicze właśnie opuszczają teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, ale nasi wolontariusze jeszcze nie skończyli pracy. Podziękujmy im za 28. Pol’and’Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ