Aktualności

Koncert Justyny Steczkowskiej dostępny w streamingu

2021-04-30 09:29:48

 

Mija 11 lat odkąd jedna z najbardziej znanych polskich artystek wystąpiła na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Zapis koncertu, w trakcie którego zabrzmiały m.in. "Dziewczyna Szamana" czy znane z repertuaru grupy Maanam "Boskie Buenos" od 28 kwietnia dostępny jest w serwisie Spotify.

 

Koncert Justyny Steczkowskiej na 16. Przystanku Woodstock, fot. Artur Rawicz

 

- Koncert Justyny Steczkowskiej to dowód na to, jak bardzo my – organizatorzy Najpiękniejszego Festiwalu Świata – jesteśmy poszukujący i jak bardzo pochylamy się nad muzycznymi projektami i nad ich twórcami. Obok „standardowych” propozycji naszego festiwalu, są też projekty takie jak Koncert Justyny Steczkowskiej. To najwyższy profesjonalizm artystyczny, który zaskakuje, pozwala się zasłuchać i posmakować niezwykłej muzyki. To czasami niełatwy przekaz, który w światłach woodstockowych reflektorów dostaje światowego formatu. To nie czysty rock’n’roll, to nie rockowy spontan, który wciąga tłum do wspólnej zabawy. To koncert, którego trzeba wysłuchać od początku do końca, aby zrozumieć całość i razem z Justyną Steczkowską dotknąć oczami i uchem każdego jego jakże przemyślanego kawałka - mówi Jurek Owsiak o występie Justyny Steczkowskiej na 16. edycji Przystanku Woodstock.

 

Przed kilkoma laty koncert (wzbogacony o wywiad przeprowadzony z artystką tuż po występie) wydany został nakładem firmy Złoty Melon na DVD, a z końcem kwietnia nagrania - w nieco odświeżonej formie - trafiły na Spotify.

 

Koncert Justyny Steczkowskiej na 16. Przystanku Woodstock, fot. Artur Rawicz

 

 

Publikację koncertu w systemie streamingowym promują fragmenty występu dostępne na kanale Justyny Steczkowskiej w serwisie YouTube, m.in. utwór "Grawitacja"

 

 

 

 

Utwory dostępne na albumie: 

  • Kosmiczna rewolucja
  • Kryminalna miłość 
  • Wrogu mój 
  • To mój czas 
  • Tatuuj mnie 
  • Dziewczyna szamana 
  • Proszę Cię - skłam 
  • Grawitacja 
  • Boskie Buenos 

 

 

Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała, by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Złoty Melon jest największym wydawcą płyt z polską muzyką rockową w wersji "live". Dotychczas ukazało się 80 albumów z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Pol’and’Rock (wcześniej: Przystanek Woodstock). Ostatnimi wydawnictwami Złotego Melona są składanka "Najpiękniejsza Muzyka Świata", czyli the best of z 25 lat festiwalu oraz płyta z koncertem grupy Kult, która okryła się platyną

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-10 14:05:00

CD/DVD Acid Drinkers w przedsprzedaży

Na ten box fani Najpiękniejszego Festiwalu Świata czekali naprawdę długo - dwa koncerty z udziałem gości, covery i kultowe kawałki zespołu oraz dodatki specjalne. 10 czerwca to start preorderu wydawnictwa z zapisem koncertów Acid Drinkers - niekwestionowanych ulubieńców polandrockowej publiczności. Płyty są efektem współpracy firm Złoty Melon i Mystic Production.

2021-06-07 12:00:00

Kolejna tura wejściówek na Pol’and’Rock Festival w sprzedaży

Trwa sprzedaż drugiej tury wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata, który odbędzie się w dniach 29-31 lipca na lotnisku Makowice - Płoty. Tym razem Fundacja WOŚP przekazała do sprzedaży 10 tys. wejściówek. Ogółem w wydarzeniu uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób.

2021-05-26 10:02:31

Za miesiąc Eliminacje do Pol'and'Rock Festival

W dniach 24-26 czerwca odbędą się 12. Eliminacje do Pol'and'Rock Festival. Miejscem muzycznego pojedynku pomiędzy 27 wykonawcami z całej Polski stanie się Kwidzyńskie Centrum Kultury. Poza uczestnikami konkursu wystąpią także goście specjalni - Nocny Kochanek, Tabu i Big Cyc.

ZOBACZ TEŻ