Aktualności

Kreatywne wyścigi oraz Bezcenne Niespodzianki od Mastercard

2017-08-02 15:23:07

Mastercard udostępnia uczestnikom Przystanku Woodstock płatności zbliżeniowe, dzięki czemu mają więcej czasu na zabawę. Zwiększa to również bezpieczeństwo transakcji. Oprócz tego, Mastercard przygotował w tym roku specjalną strefę, gdzie główną zabawą będą nietypowe wyścigi. Zadaniem uczestników będzie jak najszybsze, ale i jak najbardziej kreatywne pokonanie założonego dystansu. Aby wyzwanie było jeszcze większe, bieg odbywa się z gadżetem, który trzeba przetransportować ze startu na metę. Udział w zawodach będzie możliwy w pojedynkę lub w drużynie. Najszybsi i najbardziej kreatywni zawodnicy otrzymają zbliżeniowe przedpłacone karty bonusowe zasilone kwotą 50 PLN, a liderzy zostaną bohaterami Bezcennych Niespodzianek, które pozostaną tajemnicą aż do momentu ich realizacji. Na niespodzianki mogą też liczyć osoby, które za zakupy w SiemaShopie będą płacić kartą Mastercard.

fot. Dominik Malik

Oprócz niespodzianek, w tym roku nagrodami w zabawach organizowanych przez Mastercard będą zasilone karty pre-paid, którymi zwycięzcy będą mogli płacić na terenie festiwalu. W ten sposób Mastercard oferuje wygodne, szybkie i bezpieczne płatności zbliżeniowe na Przystanku Woodstock.

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2019-07-22 16:35:00

Zdradzamy wszystkie niespodzianki Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Za nami coroczna konferencja prasowa w Zielonej Górze — to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ to właśnie tutaj Jurek Owsiak i jego goście zdradzają ostatnie niespodzianki, które będą czekały uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2019-08-02 03:50:00

Najpiękniejszy Festiwal Świata oficjalnie ruszył!

Za nami oficjalne rozpoczęcie Pol’and’Rock Festival - sami wysokiej klasy artyści, cudowny klimat i dużo pozytywnej energii. Jesteśmy tutaj, cieszymy się i wszyscy wiemy, że jesteśmy częścią czegoś wyjątkowego.

2019-08-29 12:00:00

Muzycy w drużynie WOŚP

W drużynie reprezentującej Fundację WOŚP podczas Wielkiego Meczu zagra wiele znakomitych osobistości. Nie zabraknie także muzyków, którzy występowali na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przypomnij sobie ich koncerty!

ZOBACZ TEŻ