Aktualności

Kreatywne wyścigi oraz Bezcenne Niespodzianki od Mastercard

2017-08-02 15:23:07

Mastercard udostępnia uczestnikom Przystanku Woodstock płatności zbliżeniowe, dzięki czemu mają więcej czasu na zabawę. Zwiększa to również bezpieczeństwo transakcji. Oprócz tego, Mastercard przygotował w tym roku specjalną strefę, gdzie główną zabawą będą nietypowe wyścigi. Zadaniem uczestników będzie jak najszybsze, ale i jak najbardziej kreatywne pokonanie założonego dystansu. Aby wyzwanie było jeszcze większe, bieg odbywa się z gadżetem, który trzeba przetransportować ze startu na metę. Udział w zawodach będzie możliwy w pojedynkę lub w drużynie. Najszybsi i najbardziej kreatywni zawodnicy otrzymają zbliżeniowe przedpłacone karty bonusowe zasilone kwotą 50 PLN, a liderzy zostaną bohaterami Bezcennych Niespodzianek, które pozostaną tajemnicą aż do momentu ich realizacji. Na niespodzianki mogą też liczyć osoby, które za zakupy w SiemaShopie będą płacić kartą Mastercard.

fot. Dominik Malik

Oprócz niespodzianek, w tym roku nagrodami w zabawach organizowanych przez Mastercard będą zasilone karty pre-paid, którymi zwycięzcy będą mogli płacić na terenie festiwalu. W ten sposób Mastercard oferuje wygodne, szybkie i bezpieczne płatności zbliżeniowe na Przystanku Woodstock.

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2020-08-05 10:08:43

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

2020-07-10 09:00:00

Wasze ulubione spotkania ASP

Już po raz 14 w historii festiwalu spotkamy się podczas spotkań Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wartościowe rozmowy i najlepszych gości. Odliczamy dni kiedy znowu będziemy mogli się spotkać i porozmawiać o najważniejszych tematach, zainspirować się historiami ikonami polskiej sztuki, edukacji i kultury.

2020-07-30 20:05:00

Najpiękniejsza Domówka Świata…od kuchni

Najpiękniejsza Domówka Świata ma wiele plusów! Zdecydowanie można do nich zaliczyć własną… strefę gastronomiczną. Tęsknicie za zapiekankami XXL czy mega hot-dogami? Na domówce możecie je zrobić w swojej kuchni! Zajrzyjcie do kuchni Najpiękniejszej Domówki Świata

ZOBACZ TEŻ
nota prawna