Aktualności

Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube!

2018-08-28 10:46:48
 
Kilka dni po 24. Pol’and’Rock Festival oficjalny kanał muzyczny Festiwalu, Kręcioła.TV, zdobył 100 000 subskrypcji na YouTube i kończy sezon letni z liczbą niemal 91 milionów wyświetleń wszystkich materiałów.
 
Ekipa Kręcioła.TV - fot. Szymon Aksienionek
 
Kanał Kręcioła.TV to jedno z dwóch oficjalnych kont Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTube. To tam można zobaczyć koncerty z Festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock), spotkania z gośćmi w Akademii Sztuk Przepięknych (w tym roku Anja Rubik, Jerzy Górski czy himalaiści - Janusz Gołąb, Dariusz Załuski, Krzysztof Jerzy Wielicki, Piotr Tomala), materiały reportażowe pokazujące codzienność uczestników czy filmy w technologii 360 stopni.
 
Prócz wideo Kręcioła przygotowuje pełną transmisję LIVE z Festiwalu na kanale na YouTube, transmisje LIVE pokazującą przygotowania na polu festiwalowym na koncie na Instagramie czy podsumowania dnia w LIVE na Facebooku.
 
 
Przez cały rok na kanale regularnie prowadzone są programy na żywo:
  • wtorki, godzina 16:00 - spotkania w ASP (powtórki);
  • środy, godzina 17:00 - Kręciołowa Dziesiątka - 10 klipów z Pol’and’Rocka, które wybierane są na Facebooku Kręcioły;
  • czwartki, godzina 18:00 - koncert z Festiwalu (powtórki).
 
W czasie spotkań na żywo zbiera się kręciołowa społeczność, która przez cały czas trwania transmisji dyskutuje na czacie, zadaje pytania lub zwyczajnie rozmawia o codziennych sprawach. Dzięki temu wokół filmowej marki WOŚP tworzy się oddana społeczność, która z wypiekami na twarzy (i często jako pierwsza) dowiaduje się o kolejnych artystach, których koncerty będą w całości emitowane, a także ma duży wpływ na ich wybór.
 
Reporterzy Kręcioła.TV - fot. Marcin Michoń
 
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi komunikację wideo na dwóch kanałach na YouTube. Pierwszy z nich, Kręcioła.TV, zajmuje się promocją Pol’and’Rock Festival i muzyczną działalnością Fundacji. To tam pojawiają się wszystkie koncertowe relacje związane z WOŚP. Drugi kanał Orkiestry pokazuje wszelkie działania medyczne i społeczne związane z Fundacją (https://www.youtube.com/user/orkiestra) i także zachęcamy do jego subskrybowania.
 
POKAŻ PODOBNE
2023-10-05 14:23:32

Chcesz pracować z nami?

Szukamy młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. komunikacji i mediów społecznościowych – osoby, do której obowiązków należało będzie rozwijanie strony KręciołaTV oraz kanałów KręciołaTV w mediach społecznościowych. Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ