Aktualności

Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube!

2018-08-28 10:46:48
 
Kilka dni po 24. Pol’and’Rock Festival oficjalny kanał muzyczny Festiwalu, Kręcioła.TV, zdobył 100 000 subskrypcji na YouTube i kończy sezon letni z liczbą niemal 91 milionów wyświetleń wszystkich materiałów.
 
Ekipa Kręcioła.TV - fot. Szymon Aksienionek
 
Kanał Kręcioła.TV to jedno z dwóch oficjalnych kont Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTube. To tam można zobaczyć koncerty z Festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock), spotkania z gośćmi w Akademii Sztuk Przepięknych (w tym roku Anja Rubik, Jerzy Górski czy himalaiści - Janusz Gołąb, Dariusz Załuski, Krzysztof Jerzy Wielicki, Piotr Tomala), materiały reportażowe pokazujące codzienność uczestników czy filmy w technologii 360 stopni.
 
Prócz wideo Kręcioła przygotowuje pełną transmisję LIVE z Festiwalu na kanale na YouTube, transmisje LIVE pokazującą przygotowania na polu festiwalowym na koncie na Instagramie czy podsumowania dnia w LIVE na Facebooku.
 
 
Przez cały rok na kanale regularnie prowadzone są programy na żywo:
  • wtorki, godzina 16:00 - spotkania w ASP (powtórki);
  • środy, godzina 17:00 - Kręciołowa Dziesiątka - 10 klipów z Pol’and’Rocka, które wybierane są na Facebooku Kręcioły;
  • czwartki, godzina 18:00 - koncert z Festiwalu (powtórki).
 
W czasie spotkań na żywo zbiera się kręciołowa społeczność, która przez cały czas trwania transmisji dyskutuje na czacie, zadaje pytania lub zwyczajnie rozmawia o codziennych sprawach. Dzięki temu wokół filmowej marki WOŚP tworzy się oddana społeczność, która z wypiekami na twarzy (i często jako pierwsza) dowiaduje się o kolejnych artystach, których koncerty będą w całości emitowane, a także ma duży wpływ na ich wybór.
 
Reporterzy Kręcioła.TV - fot. Marcin Michoń
 
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi komunikację wideo na dwóch kanałach na YouTube. Pierwszy z nich, Kręcioła.TV, zajmuje się promocją Pol’and’Rock Festival i muzyczną działalnością Fundacji. To tam pojawiają się wszystkie koncertowe relacje związane z WOŚP. Drugi kanał Orkiestry pokazuje wszelkie działania medyczne i społeczne związane z Fundacją (https://www.youtube.com/user/orkiestra) i także zachęcamy do jego subskrybowania.
 
POKAŻ PODOBNE
2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za codziennym programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu naszej Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej zabawy, ciekawych historii i wspomnień. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek dotyczących Domowej Orkiestry!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

ZOBACZ TEŻ