Aktualności

Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube!

2018-08-28 10:46:48
 
Kilka dni po 24. Pol’and’Rock Festival oficjalny kanał muzyczny Festiwalu, Kręcioła.TV, zdobył 100 000 subskrypcji na YouTube i kończy sezon letni z liczbą niemal 91 milionów wyświetleń wszystkich materiałów.
 
Ekipa Kręcioła.TV - fot. Szymon Aksienionek
 
Kanał Kręcioła.TV to jedno z dwóch oficjalnych kont Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTube. To tam można zobaczyć koncerty z Festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock), spotkania z gośćmi w Akademii Sztuk Przepięknych (w tym roku Anja Rubik, Jerzy Górski czy himalaiści - Janusz Gołąb, Dariusz Załuski, Krzysztof Jerzy Wielicki, Piotr Tomala), materiały reportażowe pokazujące codzienność uczestników czy filmy w technologii 360 stopni.
 
Prócz wideo Kręcioła przygotowuje pełną transmisję LIVE z Festiwalu na kanale na YouTube, transmisje LIVE pokazującą przygotowania na polu festiwalowym na koncie na Instagramie czy podsumowania dnia w LIVE na Facebooku.
 
 
Przez cały rok na kanale regularnie prowadzone są programy na żywo:
  • wtorki, godzina 16:00 - spotkania w ASP (powtórki);
  • środy, godzina 17:00 - Kręciołowa Dziesiątka - 10 klipów z Pol’and’Rocka, które wybierane są na Facebooku Kręcioły;
  • czwartki, godzina 18:00 - koncert z Festiwalu (powtórki).
 
W czasie spotkań na żywo zbiera się kręciołowa społeczność, która przez cały czas trwania transmisji dyskutuje na czacie, zadaje pytania lub zwyczajnie rozmawia o codziennych sprawach. Dzięki temu wokół filmowej marki WOŚP tworzy się oddana społeczność, która z wypiekami na twarzy (i często jako pierwsza) dowiaduje się o kolejnych artystach, których koncerty będą w całości emitowane, a także ma duży wpływ na ich wybór.
 
Reporterzy Kręcioła.TV - fot. Marcin Michoń
 
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi komunikację wideo na dwóch kanałach na YouTube. Pierwszy z nich, Kręcioła.TV, zajmuje się promocją Pol’and’Rock Festival i muzyczną działalnością Fundacji. To tam pojawiają się wszystkie koncertowe relacje związane z WOŚP. Drugi kanał Orkiestry pokazuje wszelkie działania medyczne i społeczne związane z Fundacją (https://www.youtube.com/user/orkiestra) i także zachęcamy do jego subskrybowania.
 
POKAŻ PODOBNE
2018-08-20 13:35:00

10 najbardziej wyjątkowych zdjęć z Festiwalu

Pokazywaliście całemu światu, że jesteście na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przed Wami 10 najbardziej wyjątkowych waszych zdjęć z Festiwalu Pol'and'Rock.

2018-08-28 10:46:48

Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube!

Oficjalny kanał muzyczny Pol'and'Rock Festival - Kręcioła.TV, zdobył 100 000 subskrypcji na YouTube i kończy sezon letni z liczbą niemal 91 milionów wyświetleń wszystkich materiałów. Dzięki, że jesteście z nami i tak chętnie oglądacie przygotowywane przez nas materiały!

2018-10-31 13:32:17

Spotkania w ASP jak podcasty - Kręcioła w aplikacji Lecton

Już dziś możecie wysłuchać spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych tak jak słuchacie podcastów - wygodnie, wszędzie i bez żadnych opłat

ZOBACZ TEŻ