Aktualności

Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube!

2018-08-28 10:46:48
 
Kilka dni po 24. Pol’and’Rock Festival oficjalny kanał muzyczny Festiwalu, Kręcioła.TV, zdobył 100 000 subskrypcji na YouTube i kończy sezon letni z liczbą niemal 91 milionów wyświetleń wszystkich materiałów.
 
Ekipa Kręcioła.TV - fot. Szymon Aksienionek
 
Kanał Kręcioła.TV to jedno z dwóch oficjalnych kont Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTube. To tam można zobaczyć koncerty z Festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock), spotkania z gośćmi w Akademii Sztuk Przepięknych (w tym roku Anja Rubik, Jerzy Górski czy himalaiści - Janusz Gołąb, Dariusz Załuski, Krzysztof Jerzy Wielicki, Piotr Tomala), materiały reportażowe pokazujące codzienność uczestników czy filmy w technologii 360 stopni.
 
Prócz wideo Kręcioła przygotowuje pełną transmisję LIVE z Festiwalu na kanale na YouTube, transmisje LIVE pokazującą przygotowania na polu festiwalowym na koncie na Instagramie czy podsumowania dnia w LIVE na Facebooku.
 
 
Przez cały rok na kanale regularnie prowadzone są programy na żywo:
  • wtorki, godzina 16:00 - spotkania w ASP (powtórki);
  • środy, godzina 17:00 - Kręciołowa Dziesiątka - 10 klipów z Pol’and’Rocka, które wybierane są na Facebooku Kręcioły;
  • czwartki, godzina 18:00 - koncert z Festiwalu (powtórki).
 
W czasie spotkań na żywo zbiera się kręciołowa społeczność, która przez cały czas trwania transmisji dyskutuje na czacie, zadaje pytania lub zwyczajnie rozmawia o codziennych sprawach. Dzięki temu wokół filmowej marki WOŚP tworzy się oddana społeczność, która z wypiekami na twarzy (i często jako pierwsza) dowiaduje się o kolejnych artystach, których koncerty będą w całości emitowane, a także ma duży wpływ na ich wybór.
 
Reporterzy Kręcioła.TV - fot. Marcin Michoń
 
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi komunikację wideo na dwóch kanałach na YouTube. Pierwszy z nich, Kręcioła.TV, zajmuje się promocją Pol’and’Rock Festival i muzyczną działalnością Fundacji. To tam pojawiają się wszystkie koncertowe relacje związane z WOŚP. Drugi kanał Orkiestry pokazuje wszelkie działania medyczne i społeczne związane z Fundacją (https://www.youtube.com/user/orkiestra) i także zachęcamy do jego subskrybowania.
 
POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2018-10-31 13:32:17

Spotkania w ASP jak podcasty - Kręcioła w aplikacji Lecton

Już dziś możecie wysłuchać spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych tak jak słuchacie podcastów - wygodnie, wszędzie i bez żadnych opłat

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

ZOBACZ TEŻ