Aktualności

Kto o Was dba?

2019-08-03 10:00:00

 

Bezpieczeństwo Festiwalowiczów jest dla nas priorytetowe. Zobacz, kto i jak zabezpiecza Najpiękniejszy Festiwal Świata!

Na kilka dni festiwalowe pole w Kostrzynie nad Odrą zmienia się we wcale nie najmniejsze miasto - jest Was kilkaset tysięcy i chcemy, żeby każdy z Was czuł się bezpiecznie. Chcemy Wam więc przedstawić, kto dba o Wasze bezpieczeństwo. 

Najczęściej w trakcie trwania Festiwalu będziecie mogli spotkać wolontariuszy Pokojowego Patrolu - to ci zawsze uśmiechnięci, pozytywny ludzie w czerwonych koszulkach gotowi do pomocy w każdym momencie. Będą Wam w stanie udzielić niezbędnych informacji, udzielić porad i wskazówek, a także chodzą na polu i patrolują co się na nim dzieje. 

 

 

Pokojowy Patrol przed rozpoczęciem Pol'and'Rock Festival fot. Damian Jędrzejewski

 

Możecie też spotkać osoby w czerwonych koszulkach, ale z napisem Medyczny Patrol, oni mogą udzielić pomocy wszelkim potrzebującym medycznej interwencji. W ich szeregach znajduje się 350 Medyków i 20 lekarzy, a do dyspozycji mają 8 kładów i 10 karetek.

Jeśli coś Ci dolega, zgłoś się do jednego z siedmiu terenowych punktów medycznych. 

Znajdziecie je w pobliżu:

  • ASP
  • po prawej stronie Dużej Sceny, stojąc do niej przodem (przy wejściu na teren zaplecza) 
  • na początku pasażu handlowego naprzeciwko sklepiku WOŚP
  • Pokojowej Wioski Kryszny,
  • na Polu Malinowskiego 
  • Wioski Piwnej (tuż przy Małej Scenie)
  • stoisk gastronomicznych 

 

 

Medyczny Patrol w akcji fot. Paweł Krupka

 

 

Podejmujemy współpracę z wieloma firmami, które pomagają nam w zabezpieczeniu medycznym Festiwalu. 

Nasz polowy punkt medyczny jest kluczowy dla organizacji całego Festiwalu. Sprzęt, który jest tam dostarczany, jest dopasowany specjalnie pod to miejsce, dzięki temu my możemy korzystać z profesjonalnego sprzętu, a firmy nas wspierające mogą przetestować swój sprzęt w trudnych, festiwalowych warunkach. 

Partnerami medycznymi tegorocznego Festiwalu byli: AEDMAX.pl, BTL Polska Sp. z o.o., DUTCHMED PL Sp. z o.o., EM-MED Sp. z o.o., FHU INVEST MED, Lentex S.A., Medicart healthcare Sp. z o.o., Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp.k., PORTICA s.c., Radiometer Sp. z o.o., Schiller Poland Sp. z o.o., Siemens Healthcare Sp. z o.o., Viridian Polska Sp. z o.o., ADO-MED  Sp. z o. o., Dräger Polska sp. z o. o., Mindray Medical International / Mindray Medical Poland Sp. z o.o., Locatick, Pogotowie Ratunkowe Walczak, LIBERANDUM RATOWNICTWO MEDYCZNE, "MED-SAR" Szkolenia Asekuracja Ratownictwo, SENSUS EWELINA KĘDZIORA, Pogotowie Medyczne Ambielans, SP ZOZ w Głubczycach, OSP Kwidzyn, Zarząd Główny GOPR, Paramedic Brandenburg, Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12, JRS OSP Wrocław, Centrum Medyczne Fundamenti.

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ