Aktualności

LAO CHE zagra na Przystanku Woodstock!

2008-05-09 14:42:00

Szanowni Woodstockowicze,

Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam zespół Lao Che, który z ogromną satysfakcją zapowiem na dużej scenie Przystanku Woodstock. Tym razem zachwyciła nas ich najnowsza płyta p.t. „Gospel”. Poszli znowu o krok dalej. Po mega-płycie „Powstanie Warszawskie”, mamy teraz przed sobą biblijne opowieści z rockową ostrogą. Aż się roi od zaskakujących dźwięków, wspaniałości słownych i momentami bardzo mocnego, rockowego grania. Zespół nie pochodzący z dużego miasta. Ludzie, którzy na co dzień ciągle pracują w swoich zawodach. Ludzie, którzy dwa razy udowodnili na Przystanku Woodstock, że na ich koncertach jest się zasłuchanym.

Lao Che wystąpi 1 sierpnia, przywożąc ze soną chóry i dodatkowych muzyków. Zapowiada się godzinne, porywające przedstawienie, które, zgodnie z naszą dobrą tradycją, rejestrujemy z myślą o wydawnictwie DVD.

Powiedzmy sobie krótko – takie DVD to będzie jedyna okazja, by przy okazji najnowszego występu wysłuchać także ich wspaniale zarejestrowanych koncertów z poprzednich Przystanków. Dwie płyty – „Powstanie Warszawskie” i „Gospel” - w jednym koncertowym pakiecie. Pamiętajcie jednak także o tym, że podczas rejestracji DVD nasze kamery cały czas szybują nad Wami. Nasze wydawnictwa DVD tym bowiem różnią się od tych ze świata, że dla nas bardzo ważna jest także publiczność. Więc my ją pokazujemy.

Teraz już tylko liczymy na Waszą koncertową energię!

(Jurek)

Skomentuj nowinkę na forum
POKAŻ PODOBNE
2020-03-17 11:00:00

Dawka dobrej muzyki na dobry początek tygodnia

Zgodnie z Waszymi prośbami przygotowaliśmy więcej festiwalowej muzyki! Przedstawiamy koncertów Najpiekniejszego Festiwalu Świata, których możecie słuchać za pomocą portali streamingowych.

ZOBACZ TEŻ