Aktualności

Leszek na Przystanku Woodstock

2017-08-04 16:00:00

Lech w ramach współpracy nie tylko zapewnia nam piwo, ale również dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

 

Leszek Chmielewski na tegorocznym Przystanku Woodstock rozłożył swoją wioskę między strefą Allegro a Małą Sceną. Choć wioska to mało powiedziane – miasteczko. Znajdziecie tam wiele ciekawych atrakcji, jak na przykład:

  • Recyklingowe lub plastyczne warsztaty w Kuźni Talentów
  • Prezentacje zespołów muzycznych
  • Karaoke
  • Nocne kino plenerowe
  • Malowanie zielonych irokezów

Jak widać atrakcji jest niemało, a festiwal trwa tylko trzy dni. Udział w zadaniach będzie nagradzane żetonami, które możecie później wymienić na darmowy prysznic czy posiłek w strefie gastronomicznej.

 

Leszek nie zapomniał również o dbanie o bezpieczeństwo. W miasteczku dostępne są alkomaty, gdzie możecie sprawdzić swój stan trzeźwości. Pamiętajcie o tym koniecznie, w szczególności przed wyjazdem do domu. Chcemy, aby nie tylko Wasz pobyt na Przystanku był bezpieczny, ale również powrót do domu.

 

Chmielewski specjalnie na 23. Przystanek Woodstock zaprojektował limitowaną edycję puszek, które możecie zdobyć w punktach w miasteczku oraz w niektórych supermarketach. 

(Ola)

 

fot. Michał Sandecki

 

fot. Marcin Michoń

 

fot. Michał Sandecki

 

fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2020-07-03 15:16:48

Zobacz koncerty live z festiwalu

Zaczynamy muzyczne inspiracje na weekend! Wiemy, że kochacie nasze festiwalowe wspominki podczas Najpiękniejszej Domówki Świata, dlatego polecamy Wam 4 nagrania, które sprawią że wasz weekend będzie pełen pozytywnych emocji i wspaniałych chwil.

2020-07-10 09:00:00

Wasze ulubione spotkania ASP

Już po raz 14 w historii festiwalu spotkamy się podczas spotkań Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wartościowe rozmowy i najlepszych gości. Odliczamy dni kiedy znowu będziemy mogli się spotkać i porozmawiać o najważniejszych tematach, zainspirować się historiami ikonami polskiej sztuki, edukacji i kultury.

ZOBACZ TEŻ