Aktualności

Ludzie, klimat, środowisko

2018-07-16 21:33:55

 

Ludzie, klimat, muzyka  

Zegar cyka i odlicza ostatnie chwile do otwarcia kolejnego wielkiego wydarzenia jakim jest Pol'and'Rock Festiwal, który będzie dla Was wielkim wspaniałym przeżyciem – pokażcie, że jesteście jego warci. Pol'and'Rock Festiwal to totalnie niespotykane miejsce, gdzie przez kilka dni każdy bawi się, żyje po swojemu, a zarazem szanuje innych. Ktoś kiedyś powiedział: "…spotkać to my się zawsze możemy…" i w tym roku po raz kolejny  spotykamy się w Kostrzynie nad Odrą.  Osoba wypowiadająca te słowa miała w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, mnóstwo dobrych założeń, które do tej pory realizuje.

 

Postarajmy się zrobić coś pozytywnego 

Prosimy o waszą pomoc: nie zabierajcie ze sobą złości, nie zostawiajcie po sobie śmieci. Zróbmy, żeby festiwal był piękny, żeby było czyściej.

 

 23. Przystanek Woodstock, fot.Michał Kwaśniewski

 

Ludzie, klimat, środowisko

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie chcielibyśmy przekazać Wam pewne informacje, które na pewno nikomu z Was nie zaszkodzą, a jedynie mogą pomóc spędzić miło i bezpiecznie czas podczas trwania festiwalu.

 

Pamiętajmy las jest organizmem żywym, jest piękny, tajemniczy, ale może być też niebezpieczny: kleszcze i żmije to niejedyne zagrożenia jakie możemy spotkać w lesie. Podczas nagłych, silnych podmuchów wiatru biwakowanie w lesie niesie ze sobą bardzo duże ryzyko przygniecenia przez łamiące się drzewa. Zwracamy się też do Was z ogromną prośbą: nie posługujmy się ogniem otwartym na terenach leśnych... pamiętajcie las płonie szybko, a rośnie bardzo wolno…

 

,,Głośno mówimy: nie śmiecimy!”

 

Chcielibyśmy oczywiście z Waszą pomocą zadbać na bieżąco o czystość wokół waszych miejsc biwakowania. My rozstawimy kontenery, do których będzie można wyrzucić worki ze śmieciami. Kontenery zawsze rano wymienimy na puste, a worki na śmieci dostaniecie w punktach  informacyjno- patrolowych – wystarczy zapytać. Wrzućmy śmieci do worków, a worki do kontenerów… na pewno będzie czyściej… Jeszcze raz apelujemy uważajmy z ogniem, poruszajmy się drogami, które są oznakowane, jeżeli mamy problemy z odnalezieniem dojazdu to pytajmy, na pewno Wam pomożemy. Wspólnie z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy dla Was plan dojazdów do pól namiotowych ,,Malinowskiego” i ,,Na wzgórzu Grudzia”. Właśnie do tych miejsc doprowadzą Was specjalnie przygotowane drogowskazy.

 

Pamiętajcie wspólnie możemy naprawdę dużo.

 

(Leśnicy z Nadleśnictwa Dębno) 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-19 13:41:12

Festiwal różnorodności, czyli strefa NGO na 28. Pol'and'Rock Festival

Pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się 14 lat temu. Od tego czasu strefa warsztatów ASP zmieniała się i rosła, ale aktywności, które przygotowują dla festiwalowiczów organizacje, cały czas tak samo integrują, bawią i uczą. Nie inaczej było na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ