Aktualności

Mamy już listę zespołów, które zgłosiły się na tegoroczne Eliminacje!

2018-02-06 15:56:47

 

Za nami 5 lutego, a to oznacza, że minął termin na zgłoszenia do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Przed jurorami ciężka decyzja - spośród setek nadesłanych zgłoszeń muszą teraz wybrać zespoły, które przejdą do kolejnego etapu Eliminacji i wystąpią przed publicznością podczas koncertów na żywo!

Poniżej znajdziecie listę zespołów z Polski i z zagranicy, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Pod koniec lutego jurorzy spotkają się, by dokładnie przesłuchać wszystkie nadesłane płyty i wybrać zespoły, które przejdą do kolejnego etapu. Gdy tylko jury podejmie ostateczna decyzję zaprezentujemy Wam listę kapel, które wystąpią na półfinałowych koncertach w klubach w całej Polsce i - tradycyjnie już - Czechach.

 

Zobacz listę zgłoszonych zespołów!

 

Dziękujemy bardzo wszystkim zespołom za nadesłane płyty. Kapele, które nie zdążyły wysłać nam swoich materiałów w tym roku - zachęcamy do odezwania się do nas w 2019 roku!

 

fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2018-04-16 10:53:52

NOC JAZZU na Akademii Sztuk Przepięknych

Jazz od zawsze był muzyką wolności, co w dzisiejszych czasach na nowo nabiera znaczenia. Czy istnieje w Polsce bardziej odpowiednie miejsce na jazzowy manifest wolności?

2018-03-05 13:52:09

Muzyczni wizjonerzy - Balkan Beat Box na Dużej Scenie

Balkan Beat Box tworzą eklektyczną muzykę, którą trudno ująć w zarówno ramy gatunkowe, jak i narodowe. Zespół tworzy trójka muzycznych wizjonerów, globtrotterów, czerpiących garściami z tradycji dźwięków rejonu Morza Śródziemnego, odwołujących się do charakterystycznych i żywiołowych rytmów rodem z Bałkanów i klasycznych brzmień muzyki klezmerskiej.

2018-04-16 15:27:56

Złoty Bączek 2018 - notowanie 17

Przed nami ostatnie notowanie Złotego Bączka, w którym znajdziecie wszystkie zespoły, które walczyły o Wasze głosy. Od tej pory głosować można tylko na 5 pierwszych zespołów w każdej kategorii. W II etapie każdy może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

ZOBACZ TEŻ