Aktualności

Marka Lech na Pol’and’Rock Festival!

2022-07-27 09:06:17

 

Trzy dni wspaniałej muzyki, wyjątkowa oprawa wizualna i niezapomniane emocje – to brzmi jak Pol’and’Rock Festival! Marka Lech po raz dziewiąty zaprosi jego uczestników do strefy, w której nie zabraknie orzeźwienia. Współpracę, jak co roku, zapowiadają festiwalowe puszki oraz specjalna muzyczna koszulka.

 

28. edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2022 r. na Lotnisku Czaplinek – Broczyno. I choć w tym roku zmienia się lokalizacja imprezy, wracają stare zasady - Festiwal będzie otwarty i niebiletowany! Wszystkie atrakcje i koncerty także będą bezpłatne tak jak i dostęp do pola namiotowego.

Festiwalowa puszka Lecha Premium jest już dostępna w sklepach na terenie całej Polski. Jednak będzie też można kupić dedykowaną puszkę z grafiką festiwalową na terenie i w okolicach Czaplinka. Tradycyjnie, grafiki na puszce z logo tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival zostały zaprojektowane przez samego Jurka Owsiaka! To jednak nie koniec atrakcji! W ramach loterii prowadzonej przez markę Lech miłośnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata mogą wygrać limitowaną, muzyczną koszulkę z grafiką autorstwa Jurka, która będzie świetną pamiątką z wydarzenia. Aby zagrać o tę i inne koszulki oraz imprezowe, przenośne głośniki wystarczy wejść na stronę loterialech.pl i wpisać specjalny kod, który znajduje się pod zawleczką lub kapslem promocyjnego piwa Lech.

 

 

Czekają na Was w tym roku aż 2 strefy zlokalizowane przy głównym deptaku – miasteczko Lechend oraz strefa Lech FREE obok namiotu ASP. Możecie dołączyć tam do naszych trenerek, które poprowadzą dla Was jogę, zumbę i fitness! Na miejscu będą dostępne maty, jednak ich ilość jest ograniczona, więc zachęcamy do zabrania własnych mat czy karimat.

W ciągu dnia zapraszamy Wszystkich do LECH Music stage DJ - kontenera z duszą, gdzie wieczorami wysłuchacie najlepszych kawałków tworzonych na żywo przez DJ-ów, którzy na pewno pokażą, na co ich stać- nie może was tam zabraknąć! A w ciągu dnia będzie można wziąć udział w konkursach, gdzie do wygrania będą bluzy na chłodniejsze wieczory, z grafikami od niesamowicie uzdolnionych polskich artystów, idealne na chłodniejsze wieczory!

W strefie sprzedażowej Lecha na uczestników Festiwalu będzie czekać wiele nowości. Oprócz flagowych lagerów Lech Premium oraz Lech Free znajdą się w niej najnowsze smaki z portfolio m.in.: Lech Chmiele Cytrusowe, Lech Free 0,0% Chmiele Cytrusowe oraz Lech Free 0,0% Dark Fruits Sour i Lech Free Active o działaniu nawadniającym! Marka Kompanii Piwowarskiej we współpracy z Pol’and’Rock Festival przygotowała także specjalne gadżety i konkursy. Więcej szczegółów o tym jak je zdobyć będzie można uzyskać podczas wydarzenia w miasteczku Lechend.

Działania prowadzone przez markę będą miały również charakter ekologiczny. W strefach sprzedażowych pojawią się kubki wielokrotnego użytku z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu. Będzie można je wypożyczyć na czas trwania Festiwalu i zwrócić w dowolnym momencie, a także wziąć udział w akcji “Zaraz będzie czysto”, w ramach której na tegorocznej edycji rozdamy 30 tys. worków na śmieci, by pozostawić po sobie czystą przestrzeń. Szukajcie wolontariuszy Pokojowego Patrolu, który będzie je rozdawać na teranie całego Festiwalu.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie też do jednej z naszych stref Sprawdź Promile, w której za pomocą profesjonalnego alkomatu sprawdzicie poziom alkoholu w wydychanym powietrzu od czwartku do niedzieli. Czekają tam na Was ciekawe animacje w alkogoglach (labirynt, refleksomierz), które pokażą Wam, jak alkohol działa na organizm.

Do zobaczenia na Pol’and’Rock Festival!

POKAŻ PODOBNE
2022-07-04 21:30:00

Jakub Żulczyk gościem Akademii Sztuk Przepięknych

Słyszeliście o "Belfrze" i "Ślepnąć od świateł"? Jakub Żulczyk, znany prozaik i scenarzysta, dołącza do grona gości tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych!

2022-07-18 10:32:51

Zespół Limp Bizkit nie wystąpi na 28. Pol’and’Rock Festival

Amerykańska kapela, której występ miał być jednym z bardziej wyczekiwanych momentów 28. Pol’and’Rock Festival, ze względów zdrowotnych odwołuje trasę koncertową w Europie, w tym występ na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2022-07-12 11:11:56

Zwycięzca Antyfestu Antyradia zagra na Dużej Scenie

W niedzielę podczas finałowego koncertu został wyłoniony zwycięzca Antyfestu Antyradia 2022 - to podkrakowski zespół Iclusion. W ramach wygranej kapela wystąpi na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ