Aktualności

Media na Woodstock - akredytuj się!

2017-06-27 14:12:54

 

Prosimy wszystkie redakcje zainteresowane pracą na Festiwalu o wypełnienie wniosku o udzielenie akredytacji prasowej na Przystanek Woodstock 2017. Warunkiem uzyskania akredytacji jest uiszczenie opłaty 150 zł netto od redakcji maksimum 2-osobowej. W przypadku większej ilości osób pracujących w redakcji, opłata zostanie zwiększona o 75 PLN netto za każdą dodatkową osobę, ale nie więcej niż 4 osoby (chyba, że redakcja odpowiednio umotywuje większą potrzebę wystosowując prośbę do Organizatora).

 

Aby złożyć wniosek należy zalogować się na stronie www.media.wosp.org.plInformacja o numerze konta bankowego, kwocie oraz możliwości odbioru faktury dla redakcji, zostanie przesłana na adres osoby odpowiedzialnej za działanie zespołu redakcyjnego.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 23. Przystanku Woodstock, przygotuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które ma być miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. W Centrum Prasowym dla każdej redakcji pracującej na Przystanku przygotowywać będziemy regularnie materiały prasowe i serwis fotograficzny dostępny w Bazie mediów WOŚP.

Zgłoszone ekipy będą mogły odebrać identyfikatory w Centrum Prasowym 23. Przystanku Woodstock (w Kostrzynie nad Odrą) już od środy (02.08.2017), od godziny 10.00, po wcześniejszym okazaniu legitymacji prasowych.Wstęp do Centrum Prasowego będą miały tylko osoby posiadające identyfikator prasowy.

Ilość akredytacji jest ograniczona, Organizator Festiwalu może odmówić akredytacji bez podania przyczyny.

 

Każdy dziennikarz chcący się akredytować na Przystanek Woodstock musi założyć konto i akredytować się osobiście!

 

POKAŻ PODOBNE
2018-01-29 21:10:00

Arch Enemy na Dużej Pol'and'Rock

Za sprawą swego wiekuistego ducha heavy metal przetrwał już ponad 40 lat, a niewiele jest zespołów które z takim powalającym zaangażowaniem i ambicją reprezentują ten gatunek jak Arch Enemy i to właśnie Arch Enemy wystąpi w tym roku na 24. Przystanku Woodstock!

2018-02-05 14:59:54

The Inspector Cluzo na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Przystanku Woodstock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

2018-02-26 13:13:10

Złoty Bączek 2018 - notowanie 11

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna