Aktualności

Miłość, młodość, odpowiedzialność

2017-06-30 16:11:44

 

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o seksualności, seksie, bezpieczniejszych zachowaniach i podejmowaniu odpowiedzialnych wyborów nasze stoisko jest dla Ciebie!


U nas w przyjaznej atmosferze, bez wstydu i oceniania DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO CO CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ O SEKSIE A BOISZ SIĘ LUB NIE MASZ KOGO ZAPYTAĆ


Jesteśmy jedną z pierwszych organizacji w Polsce, która podjęła na Woodstocku działania  zakresu edukacji seksualnej i profilaktyki już w 1998 r. i od tamtej pory prowadzimy naszą akcję nieprzerwanie.


W naszej Woodstockowej ofercie znajdą się następujące bezpłatne działania:
- rozmowy dotyczące seksualności, bezpieczniejszych zachowań seksualnych, orientacji seksualnej, antykoncepcji, edukacji seksualnej, profilaktyki HIV/AIDS, HCV, HBV i innych STI, testowania na HIV w Polsce, profesjonalnej pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych (np. problemy wieku dorastania, przemocy seksualnej, zakażenia HIV),
- nauka prawidłowego zakładania prezerwatywy męskiej i damskiej, 
- pokaz i omówienie nowoczesnych metod antykoncepcyjnych,
- gry i quizy edukacyjne,
- rozdawnictwo bezpłatnych materiałów profilaktycznych. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

(Towarzystwo Rozwoju Rodziny oddział w Zielonej Górze) 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-05-08 09:44:09

Złoty Bączek 2018 - notowanie 20

To już 20. notowanie Złotego Bączka. Każdy z Was w tym etapie może ponownie oddać głos na swoich ulubieńców w każdej z kategoirii. Wykonawcy zachowują również swój dorobek głosów z I etapu.

2018-06-18 15:44:01

Janusz Gołąb kolejnym gościem ASP!

Janusz Gołąb - alpinista, himalaista, taternik oraz pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięcznika Gaszerbrum I. Członek zimowej wyprawy na K2 z 2018 roku jest kolejnym gościem tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych!

2018-05-14 10:27:39

Harmonogram pierwszego dnia sceny Viva Kultura

Już w środę rusza scena Viva Kultura! Jak co roku, w Pokojowej Wiosce Kryszny czeka na Was różnorodny repertuar muzyczny. Tradycyjnie w namiocie Viva Kultura każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOBACZ TEŻ