Aktualności

Miłość, młodość, odpowiedzialność

2017-06-30 16:11:44

 

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o seksualności, seksie, bezpieczniejszych zachowaniach i podejmowaniu odpowiedzialnych wyborów nasze stoisko jest dla Ciebie!


U nas w przyjaznej atmosferze, bez wstydu i oceniania DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO CO CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ O SEKSIE A BOISZ SIĘ LUB NIE MASZ KOGO ZAPYTAĆ


Jesteśmy jedną z pierwszych organizacji w Polsce, która podjęła na Woodstocku działania  zakresu edukacji seksualnej i profilaktyki już w 1998 r. i od tamtej pory prowadzimy naszą akcję nieprzerwanie.


W naszej Woodstockowej ofercie znajdą się następujące bezpłatne działania:
- rozmowy dotyczące seksualności, bezpieczniejszych zachowań seksualnych, orientacji seksualnej, antykoncepcji, edukacji seksualnej, profilaktyki HIV/AIDS, HCV, HBV i innych STI, testowania na HIV w Polsce, profesjonalnej pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych (np. problemy wieku dorastania, przemocy seksualnej, zakażenia HIV),
- nauka prawidłowego zakładania prezerwatywy męskiej i damskiej, 
- pokaz i omówienie nowoczesnych metod antykoncepcyjnych,
- gry i quizy edukacyjne,
- rozdawnictwo bezpłatnych materiałów profilaktycznych. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

(Towarzystwo Rozwoju Rodziny oddział w Zielonej Górze) 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-02-12 15:29:32

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

2018-02-19 09:29:30

Złoty Bączek 2018 - notowanie 10

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-02-06 15:56:47

Mamy już listę zespołów, które zgłosiły się na tegoroczne Eliminacje!

Znamy już listę zespołów z Polski i z zagranicy, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Dziękujemy za nadesłane płyty - przed nami trudna decyzja!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna