Aktualności

Miłość, przyjaźń, muzyka i koniec wojnie!

2022-08-04 16:00:00

Przez następne trzy dni Lotnisko Czaplinek-Broczyno będzie zalane falą cudownej muzyki, pięknych emocji i najwspanialszych ludzi! Jak co roku czeka nas wszystkich moc pozytywnych wrażeń. Miłość, przyjaźń i muzyka od zawsze były wartościami, które nadawały kierunek Festiwalowi. To dzięki tym wartościom i ludziom, którzy je wspierają, możemy nazwać nasze wydarzenie Najpiękniejszym Festiwalem Świata.

 Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem NO WAR! Jurek Owsiak podkreślił ważność tego hasła, gdy wraz z tłumem oddał hołd obywatelom Ukrainy  – "naszym sąsiadom, którzy giną w nierównej walce". 

Pol'and'Rock Festival jest podziękowaniem za wsparcie, jakie dostaje od Was Fundacja WOŚP. W tym roku wdzięczność jest jeszcze większa. Od początku konfliktu w Ukrainie Fundacja przeznaczyła blisko 20 milinów złotych na pomoc humanitarną. Więcej informacji znajdziecie na stronie.

Otwarcie 28. Pol'and'Rock Festival. Foto Radek Raszek

Nie mogło zabraknąć tradycyjnej festiwalowej przysięgi. Wspólnie wykrzyczeliśmy, że razem będziemy dbać o ten piękny kawałek ziemi, na którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. 

 

Widok tysięcy ludzi, ze słonecznikami i flagami wzruszył samego Jurka, który po przysiędze dodał:

 

Kochani, pamiętajcie -  żyjemy na tej samej planecie, żyjemy na tej samej ziemi. I ta ziemia jest także tą [naszą wspólną] ziemią w tych dniach, kiedy wyglądamy tak pięknie, tak cudownie. To jest Polska! Dbajmy o nią i przekażmy wszystkim ludziom, że tak się powinno żyć, tak powinniśmy żyć ze sobą. Byśmy byli dla siebie przyjacielscy, mili, serdeczni! Ten kraj jest zbudowany z nas, takich ludzi jak Wy. Kocham Was bardzo za to mocno!

Jurek Owsiak, na otwarciu 28. Pol'and'Rock Festival

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/T7A5evzNv7U" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Teraz czekają nas trzy dni pełne muzyki i pięknych emocji. Przesyłajmy je dalej, poza granice Festiwalu. Niech się rozprzestrzeniają, płyną daleko w świat do ludzi, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-12-05 21:40:00

Poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają podczas finałowego koncertu w Warszawie!

W audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił kolejne zespoły, które zagrają 29 stycznia 2023 roku na Placu Bankowym w Warszawie! Do składu dołączają: Blenders, Kashell, Żurkowski i Dziwna Wiosna!

ZOBACZ TEŻ