Aktualności

Mobilny niezbędnik festiwalowicza

2018-07-30 10:56:40

 

Mobilny niezbędnik to obowiązkowa rzecz, która powinna znaleźć się w Waszych telefonach. Ułatwi Wam ona poruszanie się po polu czy pozwoli zorganizować czas.

 

Tak jak podczas poprzedniej edycji Festiwalu i tym razem aplikacja może ułatwić Was spakowanie się czy zaplanowanie podróży. Znajdziecie w niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Fot. Paweł Krupka

  

Dzięki kalendarzowi będziecie mogli sprawdzić, nie tylko jakie koncerty czekają na Was podczas Festiwalu, ale również, jakie odbędą się spotkania czy warsztaty na wzgórzu ASP.

  

W mobilnej aplikacji macie również dostęp do newsów, które pojawiają się na stronie oraz alertów.

Festiwalowy niezbędnik oferuje Wam również zniżki w Simashopie oraz innych sklepach na terenie Festiwalu Pol’and’Rock!

 

Aplikacja zawiera również mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone wszystkie miejsca. Możecie zatem odszukać na niej między innymi najbliższego punktu pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy czy naładować telefon. Odszukać w niej można również miejsc, w których będziecie mogli zostawić swoje śmieci w ramach akcji „Zaraz Będzie Czysto”. Aplikacja umożliwia Wam również znalezienie swojego namiotu!

 

Nie czekajcie i pobierzcie aplikację już teraz! Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store

 

Fot. Paweł Krupka

(Strzała)

POKAŻ PODOBNE
2019-08-02 03:50:00

Najpiękniejszy Festiwal Świata oficjalnie ruszył!

Za nami oficjalne rozpoczęcie Pol’and’Rock Festival - sami wysokiej klasy artyści, cudowny klimat i dużo pozytywnej energii. Jesteśmy tutaj, cieszymy się i wszyscy wiemy, że jesteśmy częścią czegoś wyjątkowego.

2019-07-30 17:00:00

6 rzeczy, których musisz spróbować podczas festiwalu

Pol'and'Rock Festival to czas podejmowania wyzwań, dobrej zabawy i poznawania nowych rzeczy. Zobacz, co Cię czeka w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2019-08-29 12:00:00

Muzycy w drużynie WOŚP

W drużynie reprezentującej Fundację WOŚP podczas Wielkiego Meczu zagra wiele znakomitych osobistości. Nie zabraknie także muzyków, którzy występowali na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przypomnij sobie ich koncerty!

ZOBACZ TEŻ