Aktualności

Muzycy dla WOŚP!

2017-01-14 10:55:36

Jak co roku, Finał WOŚP jednoczy ze sobą lokalne zespoły z gwiazdami polskiej sceny. W tym dniu nie liczy się jednak ilość sprzedanych płyt, a muzykowanie z sercem. Te bez wątpienia mają artyści, którzy zagrają z nami podczas 25. Finału w całej Polsce. Wielu z nich znamy z woodstockowej sceny, ale idea WOŚP-u wciąż zaraża energią nowe pokolenia.


Podczas głównego koncertu w Warszawie usłyszymy chociażby prawdziwych weteranów zarówno polskiego metalu, jak i Przystanku Woodstocku. Mowa o Acid Drinkers, którzy na festiwalowej scenie grali siedmiokrotnie, zdobywając przy tym dwa złote bączki. Podczas Finałów również słyszeliśmy ich nie raz. Hit The Road Jack!

Jeśli wolicie jednak pobujać się przy dźwiękach reggae, to zapraszamy na koncert Vavamuffin. Ze stałych bywalców Finałów i Przystanków Woodstock pojawią się także muzycy z Farben Lehre. Na festiwalowej scenie pierwsze kroki stawiali już w 1996 r.! Podobnie jak zespół Hunter, który zapewne pamiętacie ze świetnego koncertu na Przystanku – Historia Metalu. Nie zabraknie także kolejnych zdobywców złotego bączka: happysad, Lao Che, Enej, Tabu, czy Kamila Bednarka. Swoją muzykę zaprezentuje również energetyczne Łąki Łan. Organek, tak jak podczas Przystanku Woodstock 2015 pozwoli nam przenieść się do kolorowych czasów muzyki psychodelicznej i blues rockowej. Urszula zaczaruje nas swoim głosem, a wspólnie z Big Cycem zaśpiewamy ich legendarne już szlagiery. Nie może was też ominąć koncert Romantyków Lekkich Obyczajów, którzy dzięki eliminacjom dostali się na małą sceną ubiegłorocznego Przystanku Woodstock.

Co szykują dla nas inne miasta? Dużo, wiele, i jeszcze więcej! Jeśli znacie utwór „Mamo jest mi tu dobrze”, to już wiecie o kim mowa. Ulubieńcy Przystanku Woodstock i Jurka Owsiaka – zespół Kabanos, wystąpią podczas Finału w Krakowie. Będą dzielić scenę z wrocławskim People of The Haze, który wielokrotnie grał już dla WOŚP-u, a także z lokalnym Flatmind, założoną przez dwójkę braci kapelą Navigator, Golden Life oraz polsko-norweskim De Press.
Wrocław zaczął już 13 stycznia koncertem szant w klubie muzycznym Stara Piwnica. Dziś zagrają tam m.in. Ga-Ga Zielone Żabki – prawie stały bywalec Przystanku Woodstock, czy założyciele Wiewiórstocku – zespół Wiewiórka Na Drzewie. W dniu Finału koncerty odbywać się będą równolegle na pl. Nowy Targ oraz w nieopodal położonym klubie Stary Klasztor. Spośród wielu artystów wystąpią chociażby grający mieszankę rocka z funkiem – Clock Machine, czy zwycięzcy eliminacji do Przystanku Woodstock 2015 – Pull The Wire. Zapraszamy także miłośników reggae na występ Bob One & Bas Tajpan, a fanów rocka z mieszanką post grunge’u z pewnością porwie Cochise, z Pawłem Małaszyńskim jako frontmanem.
Północ, wschód, zachód, południe. W niedzielę cała Polska zanurzy się w rytmach dobrej muzyki. Czy to Poznań, Łódź, Gdańsk, czy Gdynia. Zapraszamy do każdego miasta! Spragnieni muzyki mogą już dziś wpaść do Żyrardowa i zaszaleć przy Acid Drinkers, Big Cycu, happysad, czy zespole Dżem.

Nie sposób wymienić wszystkich wykonawców. Trudno wspomnieć o każdym miejscu. Pozostaje jedynie podsumować: Oj, będzie się działo! Bawcie się dobrze i zbierajcie siły na Przystanek Woodstock 2017.

POKAŻ PODOBNE
2018-03-05 20:50:00

Wiemy już kto, gdzie zagra!

Półfinałowe koncerty Eliminacji do PolAndRock Festival odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku, a w czerwcu w warszawskim klubie "Progresja" poznamy ich tegorocznych laureatów, którzy otrzymają zaproszenie na woodstockowe sceny! Zobaczcie, kto i gdzie zagra!

2018-02-12 15:29:32

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna