Aktualności

Muzycy w drużynie WOŚP

2019-08-29 12:00:00

 

W drużynie reprezentującej Fundację WOŚP podczas Wielkiego Meczu zagra wiele znakomitych osobistości. Nie zabraknie także muzyków, którzy występowali na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przypomnij sobie ich koncerty! 

 

Wielki Mecz odbędzie się już 8 września na stadionie Legii w Warszawie. Drużynę WOŚP w tym roku wspierają mBank, Play, Mastercard i Dawtona, a wśród zawodników znajdą się ich przedstawiciele, a także aktorzy i sportowcy. Nie zabraknie też muzyków - wszyscy z grających w tegorocznym Wielkim Meczu byli z nami również na Festiwalu!

 

 

Kup bilet na Wielki Mecz 2019

 

 

Część tegorocznej drużyny WOŚP for. Dariusz Breś

 

 

Krzysiek Sokołowski i Artur Pochwała

 

Nocny Kochanek pojawił się po raz pierwszy w Kostrzynie nad Odrą na 22. Przystanku Woodstock w 2016 roku - wystąpili wtedy na Scenie Viva Kultura. Następnie wzięli udział w Eliminacjach - dzięki nim już w 2017 roku mogliśmy podziwiać ich koncert na Dużej Scenie, który z kolei przyniósł im zwycięstwo w Plebiscycie Złotego Bączka. Występ w 2018 roku był niesamowity! Na tegorocznej edycji Festiwalu Pol'and'Rock zespół nie występował, ale wiemy, że chłopaki byli z nami i bawili się wśród Festiwalowiczów.

8 września na murawie będziemy mogli podziwiać wokalistę - Krzyśka Sokołowskiego i gitarzystę zespołu - Artura Pochwałę, którzy zagrają w Wielkim Meczu w barwach WOŚP już po raz drugi!

   

 

 

 

Krzysiek Sokołowski na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2018 fot. Stanisław Wadas

 

 

Artur Pochwała na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival fot. Damian Mękal

 

 

Rafał Karwot

 

Zespół Tabu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata grał już 10 lat temu! Na 15. i 19. Przystankach Woodstock zagrali na Scenie Folkowej. Podczas 23. edycji Festiwalu pojawili się na Małej Scenie, a następnie, dzięki zdobyciu Złotego Bączka, byli z nami rok temu na 24. Pol'and'Rock Festival na Dużej Scenie. 

Rafał Karwot - wokalista Tabu będzie reprezentował zespół w barwach WOŚP podczas Wielkiego Meczu.

 

 

 

 

Rafał Karwot, wokalista zespołu Tabu podczas 24. Festiwalu Pol'and'Rock na Dużej Scenie for. Stanisław Wadas

 

 

Michał Jelonek

 

Michał Jelonek na festiwalowych scenach pojawiał się zarówno solo, jak i z zespołem Hunter. Jego historia z Najpiękniejszym Festiwalem Świata sięga daleko - Hunter, a wraz z nim Jelonek, zagrali już podczas 2. edycji - w 1996 roku. Następnie zespół wystąpił podczas 9., 10., 19., 24. i 25. edycji Festiwalu. Jelonka w wydaniu solowym mieliśmy przyjemność zobaczyć i posłuchać na 15., 16., 20. i 23. Przystanku Woodstock. 

Bardzo się cieszymy, że Jelonek zdecydował się dołączyć do naszej drużyny!

 

 

 

 

Koncert Jelonka na Dużej Scenie Przystanku Woodstock w 2014 roku fot. Anna Migda

 

 

Sebastian Grabowski (Zenek)

 

Kabanos pojawił się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w 2012 roku dzięki wygranej w Eliminacjach - wystąpił na Scenie Folkowej i jeszcze tego samego roku zdobył Złotego Bączka. W 2016 roku zespół zagrał koncert na zakończenie Przystanku Woodstock - było przepięknie. Zenek solowo wystąpił na 24. Pol'and'Rock Festival na Scenie Lecha.

To zaszczyt, że Zenek zagra w Wielkim Meczu razem z nami!

 

 

 

 

Kabanos podczas koncertu na zakończenie Przystanku Woodstock w 2016 roku fot. Damian Mękal

 

Każdy z powyższych artystów występował również na Scenie na Placu Defilad i w Studio podczas Finałów WOŚP. Tacy przyjaciele, jak oni to skarb!

 

My już nie możemy się doczekać Wielkiego Meczu WOŚP vs. TVN. A Wy?

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-20 14:24:55

Artyści festiwalu docenieni w plebiscycie Antyradia 2019

W tym roku zwycięzcy plebiscytu Antyradia to zespoły związane z naszym Festiwalem. Jesteśmy dumni, że talent i praca artystów występujących na Najpiękniejszym Festiwalu Świata została zauważona.

2020-03-25 12:45:02

Poniedziałkowe audycje Jerzego Owsiaka w Antyradio

Siedzisz w domu i doskwiera Ci nuda? Włącz Antyradio i słuchaj wieczornej audycji "Zaraz będzie ciemno" Jerzego Owsiaka. Co poniedziałek w trakcie audycji gramy specjalnie dla Was 2 godziny dobrej muzy, podajemy wyniki Złotego Bączka, ogłaszamy nowych wykonawców, podajemy świeże info o eliminacjach oraz organizacji Pol'and'Rock i rozmawiamy z Wami!

ZOBACZ TEŻ