Aktualności

Muzyczne centrum naszego wszechświata - dzień drugi

2020-08-04 16:07:51

 

W warszawskim studio zapanowała festiwalowa atmosfera. Rozbrzmiewające ze sceny dźwięki, mimo swojej różnorodności, jednoczyły zarówno gości w studio, jak i festiwalowiczów na rozsianych po całym świecie Domówkach, których zarejestrowano prawie 2 000 . Spotkanie z muzyką na żywo wywołuje w nas emocje które są nie podrobienia, a do koncertów Najpiękniejszej Domówki Świata możemy wrócić na kanale Kręcioła.TV na YouTube. Dołącz do ponad miliona widzów naszej transmisji i przeżyj razem z nami te wyjątkowe, muzyczne chwile! 

 

Gravity Off 

Kapela, która odniosła piorunujące zwycięstwo w plebiscycie na najlepszy zespół prowadzonym przez Antyradio. Muzycy grają ciekawe połączenie gatunków, inspirowane rock’n’rollem i muzyką alternatywną

Obejrzyj koncert Gravity Off na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Bethel 

Rozbujane rytmy reggae połączone z melodyjnym dubem, ale wyśpiewane po polsku. Wrocławska kapela rozsiewa pozytywną energię wszędzie, gdzie tylko zabrzmi ich muzyka.

Obejrzyj koncert Bethel na Najpiękniejszej Domówce Świata

 

Elektryczne Gitary 

Kapela rockowa z mocnym humorystycznym sznytem. Elektryczne Gitary kształtują polską scenę muzyczną od 1989 roku i trudno jest znaleźć wielbiciela muzyki, który nie zna choć jednego z wpadających w ucho przebojów kapeli.

Obejrzyj koncert Elektrycznych Gitar na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Poparzeni Kawą Trzy 

Kapela złożona ze znanych i lubianych polskich radiowców, którzy grają żywiołową mieszankę muzyki rockowej i popowej, okraszoną sporą dozą ska. Teksty ich piosenek to prześmiewczy, ironiczny komentarz życia społecznego i politycznego w Polsce.

Obejrzyj koncert Poparzonych Kawą Trzy na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Piotr Bukartyk 

Kompozytor, piosenkarz, gitarzysta, autor tekstów i nauczyciel. Człowiek, który najlepiej wie, z ilu chmur utkane jest niebo nad Najpiękniejszym Festiwalem Świata. Muzyk i wielki przyjaciel Fundacji od lat prowadzi warsztaty z uczestnikami Festiwalu i wraz z nimi uroczyście zamyka każdą edycję Festiwalu

Obejrzyj koncert Piotra Bukartyka na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

happysad

Jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, łączący żywiołowy, rockowy sznyt z melodyjnym brzmieniami rodem z muzyki indie. Kapela, która ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty, tworzy przeboje na tysiące gardeł i serc.

Obejrzyj koncert happysad na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Big Cyc

Muzycy tworzący zespół Big Cyc pozostają wierni ideałom anarchistycznej, kontrkulturowej młodości. Wywodzący się ze świata studenckiej alternatywy i kabaretu muzycy wykorzystali swoje doświadczenie w organizowaniu ulicznych happeningów i działalności wywrotowej w przygotowaniu występów Big Cyca.

Obejrzyj koncert Big Cyc na Najpiękniejszej Domówce Świata

 

Dr Misio

Punkrockowy skład pod wodzą charyzmatycznego aktora i reżysera Arkadiusza Jakubika to energetyczna, bezkompromisowa kapela. Dla muzyków nie istnieją tematy tabu, a każdy ich koncert to muzyczna petarda.

Obejrzyj występ Dr Misio na Napiękniejszej Domówce Świata 

 

Łydka Grubasa 

Kapela z Olsztyna już ma na koncie trzy występy dla publiczności Pol’and’Rock festiwal. Łydka Grubasa to nie tylko laureat Eliminacji, ale też dumny zdobywca nagrody publiczności, czyli Złotego Bączka. Czołowi reprezentanci “rocka kulinarno-publicystycznego” w Polsce.

Obejrzj występ Łydki Grubasa na Najpiękniejszej Domówce Świata

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ