Aktualności

Muzyczne centrum naszego wszechświata - dzień pierwszy

2020-08-04 13:40:27

 

Na Pol'and'Rock Festival bawimy się przy dobrze znanych przebojach, odkrywamy nowe brzmienia i poszukujemy wspólnego tempa na festiwalu, na którym jest miejsce dla każdego - niezależnie od poglądów, upodobań muzycznych, czy przekonań. Ze względu na panujące obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa Pol'and'Rock Festival stał się Najpiękniejszą Domówką Świata - czyli internetowym festiwalem. 

Publiczność nadchodzącego festiwalu będzie miała okazję przeżyć koncerty zapowiedziane na 2020 rok, bo większość artystów potwierdziła swój udział w 27 edycji festiwalu.  

 

Scena Najpiękniejszej Domówki Świata. fot. Michał Kwaśniewski

 

"Line-up Pol'and'Rock Festival, który planowaliśmy na rok 2020 staramy się utrzymać w całości na rok 2021. Jesteśmy non stop w kontakcie z artystami, których udział już zdołaliśmy potwierdzić, a którzy dzisiaj niestety działalność koncertową mają zamrożoną. (...) Oczywiście nie wszystko zależy teraz od nas, sytuacja w wielu częściach świata zmienia się jak w kalejdoskopie, jednak  Najpiękniejsza Domówka Świata pokazała, że mamy wielu muzycznych przyjaciół, którzy w każdej chwili będą gotowi dla Was zagrać. Lista artystów, których widzielibyśmy na naszym Festiwalu to też lista od Was z listów, maili, komentarzy, jest ona zatem spora i potwierdza, że festiwal tworzymy razem." 

- Bartłomiej Stolarek, Booking Manager Pol'and'Rock Festival

 

Sprawdź line-up przyszłorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. 

 

Wracamy do muzycznych doznań pierwszego dnia festiwalu. Zapraszamy na YouTube kręcioła.TV

 

Majka Jeżowska 

Największe zaskoczenie ubiegłorocznego line-up Pol’and’Rock Festival, diva polskiej piosenki dziecięcej, wystąpiła przed zakochaną w niej publiczność w doskonałym stylu. Półgodzinny set artystki składał się z jej największych przebojów - piosenek z prawdziwym przesłaniem. 

Obejrzyj koncert Majki Jeżowskiej na Najpiękniejszej Domówce Świata! 

 

Jelonek 

Jelonek łączy mocne, metalowe granie z muzyką klasyczną. Wirtuoz skrzypiec bawi się muzyką, pokazując publiczności że muzyka klasyczna nie jest nudna, a i do Vivaldiego można rozkręcić szalone pogo.  

Obejrzyj koncert Jelonka na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Przybył 

Za muzycznym projektem Przybył stoi utalentowany gitarzysta i wokalista, Sławomir Bartłomiej Przybył, do którego dołączyli instrumentaliści z Wielkopolski, by wspólnie stworzyć nietuzinkowy zespół, czerpiący z tradycji polskiej piosenki autorskiej.

Obejrzyj koncert Przybyła na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Zenek

Dorosłe enfant terrible polskiej sceny muzycznej. Szalony festiwalowicz z krwi i kości gra muzykę w której niepokorne poczucie humoru i ogromny dystans do samego siebie łączy się z mocnym, metalowym uderzeniem. Zenek to ulubieniec festiwalowej publiczności.

Obejrzyj koncert Zenka na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

BOKKA 

Najbardziej enigmatyczna kapela na scenie muzycznej w Polsce. Zamaskowani muzycy skrywają swoje twarze, ale ich talentu nie da się ukryć. Ich elektroniczna muzyka jest idealnie zbilansowana brzmieniami instrumentalnymi.  

Obejrzyj koncert BOKKI na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Renata Przemyk

Niepokorna i nietuzinkowa artystka dzieli się z publicznością swoimi emocjami. Jej muzyka czerpie z tradycji surowego punka i brzmienia folkowego. Piosenkarka i autorka tekstów zaprezentowała się przed publicznością nocnego ASP w 2019 roku.  

Obejrzyj koncert Renaty Przemyk na Najpiękniejszej Domówce Świata

 

Acid Drinkers 

Kwasożłopy reprezentują polski thrash metal w najlepszym wydaniu. Muzycy atakują słuchaczy agresywnymi riffami, mocnym uderzeniem perkusji i fenomenalnym głosem założyciela kapeli. Pogo na ich koncercie gwarantowane.

Obejrzyj koncert Acid Drinkers na Najpiękniejszej Domówce Świata

 

Raz Dwa Trzy

Zespół stworzył własną, wyjątkową wrażliwość. Poetyckie słowa piosenek na długo zapadają w pamięć, a z kolei muzyka – oparta w dużej mierze na gitarowym graniu, sprawia, że kapela ma swoje miejsce w panteonie polskiej muzyki.  

Obejrzyj koncert Raz Dwa Trzy na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Romantycy Lekkich Obyczajów 

Olsztyński zespół gra rytmiczne, pop-rockowe kawałki okraszone ogromnym ładunkiem poczucia humoru. Muzycy cieszą się poparciem grupy lojalnych fanów, którzy wyśpiewują chóralnie ich utwory.  

Obejrzyj koncert Romantyków Lekkich Obyczajów na Najpiękniejszej Domówce Świata 

 

Enej

Energetyczne połączenie popu i ukraińskiego folku zyskało uznanie fanów pozytywnych brzmień nie tylko w Polsce, ale też na Ukrainie. Kapela gra energicznie, wesoło, a każdy ich koncert to żywiołowe widowisko.

Obejrzyj koncert Eneja na Najpiękniejszej Domówce Świata

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

ZOBACZ TEŻ