Aktualności

Muzyczne perełki na aukcjach WOŚP

2017-01-27 10:54:34

 

25. Finał za nami, jednak do połowy lutego trwają aukcje WOŚP. Wśród nich można znaleźć między innymi gitarę Micka Jaggera, platynową płytę Agnieszki Chylińskiej, albumy z autografami i wiele innych. 

 

Prezentujemy wybrane licytacje z muzyką i woodstockiem w tle 

(klikając w zdjęcie przeniesiesz się na stronę licytacji) 

 

Efekt gitarowy MLC BROWN SUGAR Dynamic Drive


MLC BROWN SUGAR Dynamic Drive MARK L MLC Brown Sugar efekt typu drive charakteryzujący sie dużą dynamiką dźwięku, wyposażony w cztery mody dla różnych harmonicznych oraz audiofilski wzmacniacz operacyjny - OPA2134 w cześci drive. Piękny gruby crunch / rhytm oraz idealny jako boost do kanałów high gain, który nie degraduje brzmienia wzmacniacza. Dźwięk jest gruby i bliski jak przesterowany lampowy wzmacniacz.

 

 

 

Platynowa płyta Meli Koteluk oraz album z ilustracjami autorstwa Justyny Litwińskiej


"Ta platynowa płyta, zdjęta z mojego haczyka, szuka nowego haczyka, na nowej ścianie, żeby świecić szczęściem! Zawiera się w niej cała historia "Migracji" - od momentu powstania pierwszego dźwięku i słowa, przez wydanie jej na świat nakładem Warner Music Poland, po trasy koncertowe oparte na tej muzyce. Etap trzech lat z życia zespołu i cennych, twórczych migracji.

 

 

 

 

Dyskografia zespołu Queen

 

 

 

 

Album "Torture" zespołu Cannibal Corpse

Cannibal Corpse to amerykański zespół death metalowy. Grupa powstała w 1988 roku w Bufalo. Do tej pory w samych Stanach Zjednoczonych ich płyty rozeszły się w ponad pół milionach egzemplarzy!

 

 

 

 

Platynowa płyta Agnieszki Chylińskiej

Za sprzedaż 30 000 egzemplarzy albumu AGNIESZKA CHYLIŃSKA FOREVER CHILD. Płyta "Forever Child" to powrót do drapieżnej wersji artystki. Jednocześnie jest to album z dużym ładunkiem emocjonalnym, na którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 

 

 

Gitara elektryczno – akustyczna marki Kramer Micka Jaggera


Płyta wierzchnia pudła rezonansowego wykończona w stylu ”Sunburst” i podpisana czarnym markerem. Tył pudła w kolorze wiśniowym. Gryf z motywami w kształcie diamentów. Posiada oryginalny futerał wyściełany pluszem. Dołączona fotografia Micka Jaggera z gitarą oraz dodatkowe informacje. Gitara pochodzi z prywatnej kolekcji Micka Jaggera. Gitara była wykorzystywana przez Jaggera w trackie prac nad piosenkami do filmu „Alfie” i albumu The Rolling Stones „A Bigger Bang”. Utwór „Old Habits Die Hard” Micka Jaggera i Dave’a Stewarta skomponowany do filmu „Alfie” w 2004 r. zdobył statuetkę Złotego Globa dla najlepszej piosenki.

 

 

 

Sprawdź pozostałe aukcje w serwisie aukcje.wosp.org.pl 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ