Aktualności

Muzyka z 27. Pol’and’Rock Festival na dłużej

2021-08-19 17:10:08

 

Chociaż Najpiękniejszy Festiwal Świata już za nami, to nadal możemy czuć tę wyjątkową atmosferę - jednym ze sposobów na obudzenie festiwalowych wspomnień może być słuchanie muzyki z wydarzenia. Na kanale KręciołaTV na YouTubie pojawia się coraz więcej utworów z Dużej Sceny oraz Nocnej Sceny ASP, a w Siemashop znaleźć można koncertowe wydawnictwa!

 

Festiwalowiczki na 27. Pol'and'Rock Festival fot. Lucyna Lewandowska

 

Zajrzyj na kanał KręciołaTV na YouTubie!

 

 

Kup festiwalowe wydawnictwa w Siemashopie!

Renata Przemyk

W tym roku Renata Przemyk wystąpiła na Najpiękniejszym Festiwalu Świata po raz trzeci. Swoim koncertem na Nocnej Scenie ASP w 2019 roku, podczas którego obchodziła 30-lecie swojej twórczości, zachwyciła wszystkich i to właśnie ten koncert możecie zamówić w Siemashopie.

 

 

Dubioza Kolektiv

Zespół Dubioza Kolektiv zagrał na Przystanku Woodstock w 2012? roku oraz na 24 i 27 Pol’and’Rock Festival. Ich koncerty to zawsze niesamowita impreza, którą uwielbia nasza festiwalowa publiczność. Jeśli także jesteś jej fanem – przeżyj jeszcze raz koncerty rozpoczynający Festiwal w 2019 roku i zamów płytę.

 

 

Łydka Grubasa

Łydka Grubasa po raz pierwszy pojawiła się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata na, wtedy tak nazywanej, Scenie Folkowej w 2011 roku. Od tamtego czasu aż 5-krotnie mieliśmy zaszczyt gościć ich na deskach naszych scen. Brali też udział w Eliminacjach, a także swoim występem w 2019 roku zdobyli Złotego Bączka – to właśnie ten koncert możecie mieć w swoim domu na winylu!

 

 

Kasia Kowalska

Wyjątkowy koncert Kasi Kowalskiej z Nocnej Sceny ASP na 21. Przystanku Woodstock wspominamy nadal. Bardzo cieszymy się, że został on wydany w formie dwupłytowego wydawnictwa CD + DVD. Kasia Kowalska w tym roku wystąpiła na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata i również był to wspaniały koncert. 

 

Tabu

Zespół Tabu to nasi ogromni przyjaciele - bardzo chętnie i często grają zarówno na Festiwalach, jak i na Finałach WOŚP, a my oraz nasza publiczność uwielbiamy ich koncerty, które zarażają pozytywną energią, radością i uśmiechem. Magię koncertu Tabu z 2014 roku uchwyciliśmy na płycie, którą możecie zdobyć w Siemashopie.

 

Piotr Bukartyk

Piotra Bukartyka nikomu przedstawiać nie trzeba! Każdy festiwalowicz zna na pamięć wykonywaną przez artystę co roku na zakończenie piosenkę "Z tylu chmur". To wspaniała tradycja, która, mamy nadzieję, będzie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej. Koncert Piotr Bukartyka z 2012 roku w całości sprezentować Wam w postaci wydawnictwa CD + DVD.

 

Dżem

Dżem to kapela, która zdefiniowała historię rozwoju polskiej muzyki rockowej i bluesowej. Koncert zespołu w tym roku był wydarzeniem wyjątkowym i z pewnością wszyscy uczestnicy 27. Pol'and'Rock Festival zapamiętają go na lata. Równie niesamowite występy Dżemu odbyły się na Przystankach Woodstock w 2003 i 2004 rok, możecie ich doświadczyć w całości, dzięki wydawnictwu dostępnemu w Siemashopie.  

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-08-02 13:22:41

Zaraz będzie głośno! Słuchaj Radia Pol'and'Rock na festiwalowym polu!

Podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata muzyka towarzyszy nam przez cały czas! Festiwalowicze na Lotnisku Czaplinek-Broczyno tradycyjnie już będą słuchać Radia Pol'and'Rock.

2022-07-25 11:24:55

Ważne tematy, które poruszymy na 28. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata to nie tylko zabawa, chociaż jest ona oczywiście bardzo ważna. To również rozmowy na niełatwe tematy, których nie boimy się poruszać. W tym roku będziemy mówili między innymi o wojnie i jej skutkach, o hejcie i o dyskryminacji.

2022-07-06 12:35:13

Prace na festiwalowym polu ruszyły!

Równo na miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia rozpoczęliśmy działania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Od poniedziałku, 4 lipca, 28. Pol'and'Rock Festival się buduje, by już wkrótce przyjąć festiwalowiczów spragnionych muzycznych wrażeń i wyjątkowej atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ