Aktualności

Muzyka z festiwalu na weekend

2020-07-10 16:37:17

Termin Najpiękniejszej Domówki Świata jest już coraz bliżej, dlatego przypominamy Wam historyczne nagrania Pol'and'Rock Festival. Te piosnki umilą Wam ostatni dzień weekendu i napędzą pozytywną energią na kolejny tydzień.

 

 

 

Zacznijmy od koncertu Acid Drinkers, których uwielbiacie, co pokazuje frekwencja podczas ich występów. Ich muzyka porywa, ze względu na wyróżniającą się, nieokiełznaną jak sam zespół, świeżą kompozycję. Weterani polskiego trash metalu na pewno dodadzą Wam dużo siły.

 

 

 

 

Renata Przemyk to artystka, którą ponownie spotkamy podczas Najpiękniejszej Domówki Świata. Jej piosenki są pełne prawdziwych, głębokich emocji, a każdy występ to wyjątkowe i piękne przeżycie. W jej twórczość inspiruje awangarda, scena punkowa i zimna fala lat osiemdziesiątych.

 

 

 

 

DECAPITATED budowali reputację jednego z międzynarodowych liderów swojego gatunku. W ciągu swojej ponad dwudziestoletniej kariery DECAPITATED wydali siedem albumów studyjnych, które są uważane za jedne z najbardziej wpływowych death-metalowych wydań XXI wieku. Ich muzyka daje dużego kopa do działania.

 

 

 

 

Zespół, który cechuje dużo dystansu, przymrużonego oka, grają pół żartem, pół serio. Są różnorodni, wielogatunkowi, czerpią dźwięki pełnymi garściami, dorzucając do tego rockową duszę, improwizację i abstrakcyjny humor. Oni kochają grać koncerty i dobrze się przy tym bawić, dlatego posłuchaj ich hitu podczas 25 Pol'and'Rock Festival.

 

 

 

 

Wszyscy kochają domowe melodie, bawią się każdym aspektem muzyki, jaką tworzą, dzięki czemu stworzyli swoją unikatową markę. Justyna, Staszek i Kuba stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru  i dziecięcej wręcz wrażliwości.

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-02 15:03:33

Przybył na Pol'and'Rock Online

Za muzycznym projektem Przybył stoi utalentowany gitarzysta i wokalista, Sławomir Bartłomiej Przybył, do którego dołączyli instrumentaliści z Wielkopolski, by wspólnie stworzyć nietuzinkowy zespół, czerpiący z tradycji polskiej piosenki autorskiej.

2020-07-06 16:46:11

Pierwsi reprezentanci soul metalu w Polsce na Pol'and’Rock Festival Online

Legendy polskiej sceny thrashmetalowej, czyli formacja Hunter, zaprezentują się na wyjątkowej internetowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020.

2020-07-09 15:07:03

Cała Domówka zanuci przeboje Elektrycznych Gitar

Kapela rockowa z mocnym humorystycznym sznytem. Elektryczne Gitary kształtują polską scenę muzyczną od 1989 roku i trudno jest znaleźć wielbiciela muzyki, który nie zna choć jednego z wpadających w ucho przebojów kapeli.

ZOBACZ TEŻ