Aktualności

Muzyka z festiwalu na weekend

2020-07-10 16:37:17

Termin Najpiękniejszej Domówki Świata jest już coraz bliżej, dlatego przypominamy Wam historyczne nagrania Pol'and'Rock Festival. Te piosnki umilą Wam ostatni dzień weekendu i napędzą pozytywną energią na kolejny tydzień.

 

 

 

Zacznijmy od koncertu Acid Drinkers, których uwielbiacie, co pokazuje frekwencja podczas ich występów. Ich muzyka porywa, ze względu na wyróżniającą się, nieokiełznaną jak sam zespół, świeżą kompozycję. Weterani polskiego trash metalu na pewno dodadzą Wam dużo siły.

 

 

 

 

Renata Przemyk to artystka, którą ponownie spotkamy podczas Najpiękniejszej Domówki Świata. Jej piosenki są pełne prawdziwych, głębokich emocji, a każdy występ to wyjątkowe i piękne przeżycie. W jej twórczość inspiruje awangarda, scena punkowa i zimna fala lat osiemdziesiątych.

 

 

 

 

DECAPITATED budowali reputację jednego z międzynarodowych liderów swojego gatunku. W ciągu swojej ponad dwudziestoletniej kariery DECAPITATED wydali siedem albumów studyjnych, które są uważane za jedne z najbardziej wpływowych death-metalowych wydań XXI wieku. Ich muzyka daje dużego kopa do działania.

 

 

 

 

Zespół, który cechuje dużo dystansu, przymrużonego oka, grają pół żartem, pół serio. Są różnorodni, wielogatunkowi, czerpią dźwięki pełnymi garściami, dorzucając do tego rockową duszę, improwizację i abstrakcyjny humor. Oni kochają grać koncerty i dobrze się przy tym bawić, dlatego posłuchaj ich hitu podczas 25 Pol'and'Rock Festival.

 

 

 

 

Wszyscy kochają domowe melodie, bawią się każdym aspektem muzyki, jaką tworzą, dzięki czemu stworzyli swoją unikatową markę. Justyna, Staszek i Kuba stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru  i dziecięcej wręcz wrażliwości.

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-08 09:15:00

Strefa Allegro, czyli relaks i zabawa w jednym miejscu

28. Pol'and'Rock Festival rozpoczyna się już 4 sierpnia i potrwa aż do 6 sierpnia, tym razem na Lotnisku Czaplinek-Broczyno. Również w tym roku festiwalowicze będą mogli odwiedzić strefę Allegro. Jakie atrakcje będą na nich czekać?

2022-07-30 18:25:00

Ostatnia prosta – jak przygotować się 28. Pol’and’Rock Festival?

Tylko parę dni dzieli nas od gwizdka rozpoczynającego Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym artykule zebraliśmy dla Was porady, jak najlepiej przygotować się do celebrowania idei naszego Festiwalu – miłości, pokoju i muzyki.

2022-08-01 18:25:00

66 najważniejszych dat i godzin tegorocznego Festiwalu

Aby ułatwić Wam korzystanie z Najpiękniejszego Festiwalu Świata najpełniej jak się da, zebraliśmy w jednym miejscu ważne daty i godziny, które mogą Wam się przydać.

ZOBACZ TEŻ