Aktualności

Na Woodstock z PolskiBus.com! 23% zniżki na bilety!

2017-08-02 16:00:00

Planujesz przyjazd na ostatnią chwilę? Samochód Ci się zespół lub nie starczyło miejsca w aucie przyjaciół? Nie przejmuj się! Razem z PolskiBus.com pomożemy Ci przyjechać na Przystanek Woodstock! Nie wyobrażamy sobie festiwalu bez Ciebie! Łap zniżkę i przyjeżdżaj!

Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, dlatego firma PolskiBus.com troszczy się o tych, którzy chcą być z nami, ale mają kłopoty z przyjazdem na festiwalowe pole.

Dlatego jeśli mieszkasz w Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Lesznie, Łodzi, Bydgoszczy, Berlinie czy Wrocławiu i chcesz dołączyć do tegorocznej rodziny Woodstockowiczów możesz skorzystać z okazji, jaką przygotował dla Was nasz partner – 1000 biletów ze zniżką 23% na podróże do i z Poznania.

Jak zdobyć promocyjny bilet?

Wystarczy wejść na stronę www.polskibus.com od 2 do 6 sierpnia i wpisać specjalny kod 23PW w wyszukiwarce połączeń, który zapewni Wam 23% zniżki na wszystkie kursy do Poznania w dniach 2 – 5 sierpnia oraz z Poznania w niedzielę, 6 sierpnia.  

Nie traćcie czasu – rezerwujcie bilety już dziś! Pula biletów w promocyjnych cenach jest ograniczona!

Pamiętajcie! W trakcie podróży uważajcie na siebie! Dzwońcie do rodziców – pozdrówcie ich od nas! Uśmiechajcie się do kierowców Polskiego Busa, którzy pomogą Wam spędzić niezapomniane chwile na 23. Przystanku Woodstock!

PolskiBus.com - Dziękujemy!

Zanim jednak do nas przyjedziesz, przeczytaj koniecznie, co ze sobą zabrać, a co zostawić w domu - SPAKUJ SIĘ Z GŁOWĄ!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-08-05 10:08:43

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

2020-08-11 17:05:00

Pol'and'Rock Festival, czyli jak zrobić duży festiwal online

Wszystkie festiwale oraz cała branża eventowa przechodzi trudne chwile,lecz żeby poczuć choć namiastkę wspólnej zabawy podczas koncertów na żywo warto skorzystać ze współczesnych technologi. Festiwal Pol'and'Rock zawsze był mocno obecny internecie ale bieżąca sytuacja sprawiła, że stał się głównym nośnikiem przekazu. Poniżej opowiemy o tym jak zmieścić duży festiwal w studio telewizyjnym i zapewnić transmisje na żywo non stop przez niemalże 3 dni.

ZOBACZ TEŻ