Aktualności

Na Woodstock z PolskiBus.com! 23% zniżki na bilety!

2017-08-02 16:00:00

Planujesz przyjazd na ostatnią chwilę? Samochód Ci się zespół lub nie starczyło miejsca w aucie przyjaciół? Nie przejmuj się! Razem z PolskiBus.com pomożemy Ci przyjechać na Przystanek Woodstock! Nie wyobrażamy sobie festiwalu bez Ciebie! Łap zniżkę i przyjeżdżaj!

Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, dlatego firma PolskiBus.com troszczy się o tych, którzy chcą być z nami, ale mają kłopoty z przyjazdem na festiwalowe pole.

Dlatego jeśli mieszkasz w Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Lesznie, Łodzi, Bydgoszczy, Berlinie czy Wrocławiu i chcesz dołączyć do tegorocznej rodziny Woodstockowiczów możesz skorzystać z okazji, jaką przygotował dla Was nasz partner – 1000 biletów ze zniżką 23% na podróże do i z Poznania.

Jak zdobyć promocyjny bilet?

Wystarczy wejść na stronę www.polskibus.com od 2 do 6 sierpnia i wpisać specjalny kod 23PW w wyszukiwarce połączeń, który zapewni Wam 23% zniżki na wszystkie kursy do Poznania w dniach 2 – 5 sierpnia oraz z Poznania w niedzielę, 6 sierpnia.  

Nie traćcie czasu – rezerwujcie bilety już dziś! Pula biletów w promocyjnych cenach jest ograniczona!

Pamiętajcie! W trakcie podróży uważajcie na siebie! Dzwońcie do rodziców – pozdrówcie ich od nas! Uśmiechajcie się do kierowców Polskiego Busa, którzy pomogą Wam spędzić niezapomniane chwile na 23. Przystanku Woodstock!

PolskiBus.com - Dziękujemy!

Zanim jednak do nas przyjedziesz, przeczytaj koniecznie, co ze sobą zabrać, a co zostawić w domu - SPAKUJ SIĘ Z GŁOWĄ!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ