Aktualności

Najciekawsze artykuły o Najpiękniejszym Festiwalu

2018-08-07 16:49:21

Za nami 24. edycja Pol'and'Rock Festival. Chyba wszystkim nam kręci się w oku łezka, gdy wspomnimy te kilka dni niezwykłej zabawy na kostrzyńskim polu. Jak zwykle było nie tylko przepięknie i wyjątkowo, ale również bezpiecznie! Sprawdźcie co o najpiękniejszych dniach w roku napisali nasi partnerzy. Zebraliśmy dla Was najciekawsze artykuły, dzięki którym choć na chwilę będziecie mogli wrócić, chodźby myślami, na festiwalowe pole i jescze raz poczuć niezwykłą atmosferę Pol'and'Rock Festival.

 

24. Pol'and'Rock Festival - fot. Paweł Kurpka

 

Zobaczcie, jak Onet podsumował ostatni dzień Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że tegoroczna edycja była różnorodna i to nie tylko dzięki Wam - Najpękniejszej Publiczności Świata, ale również dzięki przeróżnym gatunkom muzycznym, jakoe rozbrzmiewały z 5 festiwalowych scen.

 

O rekorowej frekfencji podczas koncertu Nocnego Kochanka napisało z kolei Antyradio. Udowodniliście, że Nocny Kochanek jak nikt inny zasłużył w tym roku na Złotego Bączka. Czy frekwencja była rekordowa? Być może, ale najważniejsze jest to, że bawiliście się nie tylko najpiękniej, ale również bezpiecznie!

 

Sprawdźcie też galerię najciekawszych przebrań jakie mieliście na sobie podczas 24. Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, którą przygotowało dla Was Naszemiasto.pl! Jak zwykle byliście pełni kolorów i pozytywnych emocji, a Wasza kreatywność nie przegrała nawet z upałami, jakie niemal do czerwności rozgrzewały kostrzyńskie pole.

 

Najlepsze momenty Najpiękniejszego Festiwalu Świata zebrała dla Was również Gazeta Wyborcza. Przeczytajcie co podczas Pol'and'Rock Festival szczególnie zapadło w pamięc reporterom Wyborczej. Dziennikarze przygotowali dla Was również mnóstwo zdjęć - sprawdźcie, być może odnajdziecie na nich siebie, lub swoich znajomych!

 

Z kolei Gazeta Lubuska pokazała, ze Pol'and'Rock Festival jest miejscem idealnym dla wszytkich, nawet dzieci! Cieszymy się, że Najpiękniejszy Festiwal Świata jest miejscem międzypokoleniowym, na który przyjeżdżacie całymi rodzinami! My postaramy się, by za rok na najmłodszych czekało jeszcze więcej atrakcji, a tymczasem sprawdźcie podsumowanie jakie przygotowła dla Was Gazeta Lubuska!

 

Mamy nadzieję, że choć na chwilę udało nam się wyleczyć waszą "pofestiwalową depresję". My już teraz nie możemy się doczekać kolejnej, jubileuszowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. To dzięki Wam kawałek ziemi w Kostrzynie co roku zmienia się w najpiękniejsze, najcudowniejsze miejsce na ziemi i to właśnie dla Was warto robić ten festiwal! Dziękujemy!

POKAŻ PODOBNE
2019-04-08 17:29:58

Złoty Bączek 2019 – notowanie 4

Głosowanie w plebiscycie Złotego Bączka idzie pełną parą! Oddaliście już w sumie 15 790 głosów i każdym dniem coraz lepiej widać, które z zeszłorocznych występów cieszą się największym Waszym uznaniem.

2019-03-18 16:27:38

Złoty Bączek 2019 - notowanie 1

Przed Wami pierwsze notowanie Złotego Bączka 2019! W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu.

2019-04-02 09:45:55

Złoty Bączek 2019 - notowanie 3

Przed Wami trzecie notowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. Jak widzicie – w kategorii zespołów z Polski na prowadzeniu umacnia się Łydka Grubasa, która ma ponad 700 głosów przewagi nad drugim w kolejności Krzysztofem Zalewskim.

ZOBACZ TEŻ