Aktualności

Najciekawsze muzyczne aukcje Allegro

2020-01-07 13:05:39

 

 

28. Finał WOŚP już w niedzielę! Wynik aukcji Allegro przekroczył już 3 miliony i postanowiliśmy poszukać muzycznych perełek. Wśród aukcji możemy znaleźć: plakaty, płyty, a nawet instrumenty muzyczne.

 

  1. A. Chylińska - '25 lat Chylińskiej i Pol'And'Rock'

Wspomnienie koncertu Pol'and'Rock Festival wydany na płycie kompaktowej może być Twój! Zobacz co artystka mówi o samej płycie:

„Nie lubię słowa „ukoronowanie” w kontekście mojej działalności scenicznej. Czuję się wtedy jak sportowiec, który kończy karierę i musi zagrać ostatni mecz… Występ na Pol'and'Rocku takim ukoronowaniem mojej muzycznej kariery był i jest. W tym właśnie roku przypada 25-lecie działalności artystycznej. Koncert był dla mnie niespodzianką, ogromnym znakiem zapytania. Pojawiły się trema, skupienie, przygotowywania, nieprzespana noc przed dniem występu, a potem potoczyło się szybko. Czułam się tak, jakby całe moje życie przebiegło mi przed oczami. Piosenki z czasu debiutu, najnowsze utwory... I właśnie tam, wśród tych przeogromnych tłumów poczułam i doświadczyłam tych moich 25 lat na scenie. Śpiewałam, patrząc w oczy ludzi młodych, małych, starszych, poczułam te lata, które minęły i kamień mi jakiś spadł z serca, że to się wszystko dobrze skończyło, a występ i reakcja publiczności na Pol'and'Rocku tylko to potwierdziły: warto było szaleć tak, Aga… warto.”

 

 

 

 2. Plakat Ziggy Marley z autografem

Plakat  zaprojektowany przez Pawła Janczarka i przekazany przez naszych przyjaciół z Lionstage Music Polska jest absolutnym unikatem. Jest to fantastycznia pamiątka koncertu rozpoczynającego 25. Pol'and'Rock Festival, który wspaniale i pozytywnie nastroił nas do przeżywania całego festiwalu. Nadal wspominamy ten wyjątkowy koncert polandrockowej Dużej Sceny podczas, którego zgromadziliśmy się wspólnie śpiewając "Love is my religion". Zachęcamy do podbijania stawki tego plakatu!

 

 fot. Bartek Muracki

 

 

 3. Limitowana kolekcja płyt Mozarta od Janusza Gajosa

Ceniony aktor polskiej sceny filmowej przekazał na 28. Finał WOŚP komplet płyt z muzyką Wolfganga Amadeusa Mozarta. Co ciekawe, darczyńca otrzymał ją odbierając tytuł Człowieka Roku. To prawdziwy skarb dla koneserów. A zwycięzca odbierze tę niezwykłą kolekcję osobiście z rąk Janusza Gajosa. Weź udział tej wyjątkowej licytacji.

 

 

 

 4. Acid Drinkers od Antyradia

Płyta zespołu Acid Drinkers  "Ladies And Gentlemen On Acid" wraz z autografami muzyków to wspaniały dar od Antyradio. Znany na naszej zespół podczas 25. Pol'and'Rock Festival obchodził swoje 30 urodziny. Trzy dekady grania na scenach, z których schodzili dając publiczności jeszcze na długo odczuć prawdziwego metalowego kopa. Znani z niekonwencjonalnych występów, po których trudno powiedzieć, co bardziej wyróżnia ich twórczość – rzemieślnicze granie, szajba sceniczna czy poczucie humoru. Wspierając cel tegorocznego finału, czyli dziecięcą medycynę zabiegową zdobędziesz metolową dawkę energii na płycie.

 

fot. Damian Mękal

 

 

5. Bilety na koncert Macieja Maleńczuka

Mamy dla Ciebie wspaniałą możliwość zdobycia dwóch biletów na koncert Macieja Maleńczuka i możliwość zronbienia sobie zdjęcia z artystą Nocnej Sceny ASP 25 Pol'and'Rock Festival. Zwycięzca aukcji będzie mógł uzgodnić termin i miejsce koncertu, na który wejdzie z osobą towarzyszącą w 2020 roku. A po nim Maciej Maleńczuk zaprasza na backstage! Nie ma na co czekać- licytuj!

 

 

6. Grzegorz Turnau - Pianino Yamaha B3 silent

Znany i ceniony polski muzyk i kompozytor Grzegorz Turnau również pokazał dobre serce i przekazał na aukcję pianino Yamaha B3 silent, które posiada elektroniczny moduł pozwalający na pracę w słuchawkach. Artysta bardzo wysoko ocenia jego brzmienie i klasę instrumentu:

"Przekazuję ten instrument na aukcję WOŚP z przekonaniem, że będzie służył swym pięknym dźwiękiem nowym użytkownikom — do końca świata i o jeden dzień dłużej."

 

 

Wszystkie wspaniałe przedmioty możecie licytować na stronie: [email protected]. Zachęcamy gorąco do poszukiwań wyjątkowych przedmiotów i skorzystania z okazji do ich zdobycia. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu 28. Finału WOŚP! i do obejrzenia koncertów, które będą organizowane w Sztabach.

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ