Aktualności

Najdłuższa relacja z Pol’and’Rock Festival razem z Play!

2022-07-26 15:35:00

 

Wszyscy dzielimy się przeżyciami z Festiwalu w social mediach. W tym roku stwórzmy razem najdłuższe polandrockowe stories na Instagramie! Jak dołączyć do wyzwania i co można wygrać?

 

Strefa Play Night’and’Day to zabawa dniem i nocą, dlatego w tym roku chcemy sprawdzić, ile zabawy bez przerwy zmieści się na Instagramie. Zabawę zaczynamy już przed Festiwalem. Obserwuj, co dzieje się na playdlawosp.pl i weź udział w konkursie. Do wygrania nowiuteńki smartfon!

 

W samej strefie również nie zabraknie okazji do robienia zdjęć i filmików! Odwrotna zjeżdzalnia, po której trzeba wspiąć się na szczyt, to idealna scenografia do zabawnych stories. Do tego przygotowaliśmy piękne tła i namiot do malowania światłem, żeby z przyjemnością kreować niepowtarzalne ujęcia. 

 

 

Dziel się atmosferą Najpiękniejszego Festiwalu Świata i oznaczaj nas w relacjach, żeby zgarnąć stylowe niespodzianki! Wrzucaj momenty, w których bawisz się najlepiej. Strefa chill out czy wieczorna impreza Red Bull? Ty wybierasz! We wszystkich miejscach spotkasz naszego Tik Tokera, Mikołaja Tyszkę.

 

Po więcej energii wpadnij do ładowarni, gdzie naładujesz telefon. Dodatkowo, na lato przygotowaliśmy specjalną ofertę w Play na Kartę z Instagramem i innymi social mediami za darmo. 

 

Wbijaj do Strefy Play Night’and’Day między 4 a 6 sierpnia! Czekamy na Ciebie!

 

Strefa Play na 27. Pol'and'Rock Festival, fot. Dominik Malik

POKAŻ PODOBNE
2022-07-22 14:25:00

Zgubiłeś coś na Festiwalu? Nie pękaj, leć do Biura Rzeczy Znalezionych!

Kto szuka nie błądzi! Jeśli zapodziałeś/aś coś cennego w trakcie trwania Festiwalu, wpadaj do Biura Rzeczy Znalezionych, które jest zlokalizowane w pasażu handlowym, obok namiotu Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

2022-07-13 10:42:26

Zobacz mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

Już tylko 20 dni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Spragnieni festiwalowej atmosfery uczestnicy nie mogli się już doczekać, ale nareszcie jest - przedstawiamy Wam mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-07-11 20:20:00

Janina Bąk i Piotr Jacoń o sytuacji osób LGBTQ+

Prawo do bycia sobą - o tożsamości, miłości i potrzebie wsparcia osób LGBTQ+ - spotkanie pod takim hasłem, z udziałem Janiny Bąk i Piotra Jaconia, odbędzie się w ramach tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ