Aktualności

Najnowsze wydawnictwo już w sprzedaży. Kolej na Domowe Melodie

2017-11-30 12:40:08

To był drugi koncert Domowych Melodii na woodstockowej scenie. Po raz pierwszy wystąpili w 2015 roku na porywając tłum na Małej Scenie. Koncert był energetyczny, a publiczność zachwycona tak bardzo, że tylko niewielka liczba głosów dzieliła ich od wygrania Złotego Bączka. Po dwóch latach postanowili jednak powrócić na Woodstock. Wystąpili na Dużej Scenie, dając pokaz niesamowitych umiejętności. Obok tego koncertu nie można było przejść obojętnie. 

 

fot. Dawid Ilnicki

>Kup płytę<

 

Od dziś na stronie Siemashopu oraz w dobrych sklepach muzycznych macie możliwość kupienia naszego najnowszego wydawnictwa z tego własnie koncertu. W skład wchodzi płyta CD oraz DVD wraz z dodatkiem w postaci zdjęć z koncertu. Jest to nie lada gratka dla fanów tego zespołu, ponieważ to pierwsza koncertowa płyta, a do tego również pierwsza która stanie na sklepowych półkach, ponieważ do tej pory płyty studyjne można zakupić tylko i wyłącznie przez oficjalną stronę Domowych Melodii.

Przeczytajcie co na temat zespołu ma do powiedzenia Jurek Owsiak:

Wychowałem się na makatkach. Były w niezliczonej ilości miejsc, jako ważny element tekstu, rysunku, czyli całej życiowej treści. A te były sto procent trafione i prawie zawsze z życzeniami wszelkiej pomyślności i dostatniego życia. I czy to było „smacznego”, czy „dobrego dnia”, czy puszczenie oczka do małżeńskiego szczęścia, to zawsze i wszędzie kojarzyło mi się z takim zastygłym na wieczność makatkowym dobrobytem i uśmiechem. A do tego niezliczona ilość fruwających gołębi, serduszek i wijących się róż - takie makatkowe szczęście. 

Przed Wami Domowe Melodie z całym tym szczęściem, dobrymi życzeniami, ulotnością i miłością bez granic. Dla Was, teraz, z Najpiękniejszego Festiwalu Świata - Przystanku Woodstock! I kiedykolwiek nie spojrzycie na ten równo wyrysowany, wymodelowany zgodnie ze sztuką i wycentrowany makatkowy motyw, zawsze po wysłuchaniu tej płyty i po obejrzeniu tego DVD w Waszej głowie przeleci niezwykła moc barw i wręcz kosmicznego pyłu, przekazana przez trojkę czarodziejów podglądających świat po swojemu, z puszczaniem „perskiego oczka” do każdego, kto zasłucha się w ich niebywałe głosy. 

Moi Drodzy, przed Wami absolutny muzyczny brylancik i piękność, która trafi w Wasze zmysły, zwłaszcza kiedy po ciężkim dniu wrócicie do domu, aby zjeść talerz zupy i rozkoszować się drugim daniem.

Ta ich DOMOWA rzeczywistość popłynie z Wami w dalekie światy wyobraźni i dobrego samopoczucia. Gdyby ta muzyka była pastą do zębów, to byście ją zjedli!

POKAŻ PODOBNE
2018-03-26 14:41:15

Dubioza Kolektiv po raz drugi w Kostrzynie!

Żywiołowa kapela z Bałkan wystąpiła już na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata w 2012 roku. Czekaliśmy na powtórkę ich występu już od jakiegoś czasu - i oto są z nami na Pol'and'Rock Festival 2018!

2018-06-11 15:59:13

Złoty Bączek 2018 - notowanie 25

Mamy już kolejne notowanie trzeciego etapu Złotego Bączka. Już wkróce dowiemy się, kto odbierze mosiężną statuetkę z rąk Jerzego Owsiaka, po raz kolejny stajac przed szansą zagrania przed najpiękniejszą publicznością świata! Głosowanie w ostatnim, finałowym etapie potrwa już tylko do 29 czerwca!

2018-04-23 14:24:51

Złoty Bączek 2018 - notowanie 18

Przed nami pierwsze notowanie Złotego Bączka w 2 etapie. Możecie głosować już tylko na 5 zespołów w każdej kategorii. Dobra wiadomość jest jednak taka, że każdy z Was może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

ZOBACZ TEŻ