Aktualności

Najpiękniejsze momenty z 28. Pol’and’Rock Festival

2022-08-06 23:00:00

Festiwal, jak co roku, był pełen niezwykłych chwil. Jesteśmy pewni, że tak jak nam, tak i Wam zapadły Wam one w pamięci i w sercach! Sprawdźcie, które momenty urzekły nas najbardziej.

Wyjątkowa konferencja ikarusowa

3 sierpnia o godzinie 14:00 – jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem Festiwalu – zorganizowaliśmy wyjątkową konferencję prasową w autobusie. Ale nie był to byle jaki autobus, bo jechaliśmy Ikarusem. A oprócz niesamowitego autobusu, odwiedzili nas też goście specjalni: Olgierd Geblewicz – Marszałek województwa zachodniopomorskiego i Marcin Naruszewicz – burmistrz Czaplinka. Podczas konferencji Ikarus przejechał trasę dookoła festiwalowego pola.  

Konferencja prasowa w Ikarusie, fot. Paweł Krupka

 

Festiwal pełen miłości

Wiemy nie od dziś, że razem z Najpiękniejszą Publicznością Świata tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym roku pokazaliście nam to jeszcze dobitniej! Festiwal zajmuje  tak wyjątkowe miejsce w Waszych sercach, że kilkoro z Was postanowiło wybrać Czaplinek-Broczyno na miejsce swoich zaręczyn. Gratulujemy świeżo upieczonym narzeczonym. 

 

Flaga Ukrainy na koncercie Jinjer

“Ukraino, jesteśmy z Wami!” – powiedział Jurek na otwarciu Festiwalu. Żeby podkreślić te słowa i wyrazić gest solidarności z naszymi sąsiadami, ułożyliśmy flagę Ukrainy na koncercie ukraińskiego zespołu Jinjer. Bardzo dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu tej niespodzianki :) 

Flaga Ukrainy na koncercie Jinjer, fot. Paweł Krupka

 

Koncert Kwiatu Jabłoni ze światełkami

Jeśli znacie Kwiat Jabłoni, to wiecie, że potrafią poruszyć publiczność do łez. Podobnie było tym razem. Kiedy zespół śpiewał piosenkę  o tytule „Buka”, poprosił publiczność, aby włączyła latarki. Sami zobaczcie, jak pięknie to wyglądało.

 

Marsz równości

Nie od dziś wiadomo, że nasz Festiwal to przede wszystkim wspaniali ludzie, pełni tolerancji, otwartości i ciepła. Tutaj każdy może czuć się sobą. Dlatego już po raz trzeci Lambda Szczecin zorganizowała marsz równości na Pol’and’Rock Festival. 

 

Flaga Polski na koncercie Skindred

Zespół Skindred grał na Festiwalu w 2014 roku. Teraz wrócili na nasze wydarzenie, zastępując Limp Bizkit, który był zmuszony odwołać swoją trasę koncertową. Chcieliśmy uczynić koncert Skindred wyjątkowym, dlatego podczas bisowej piosenki Pokojowy Patrol, z udziałem publiczności, rozwinął olbrzymią flagę Polski. To była naprawdę poruszająca chwila. 

Flaga Polski na koncercie, fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2022-07-08 09:15:00

Strefa Allegro, czyli relaks i zabawa w jednym miejscu

28. Pol'and'Rock Festival rozpoczyna się już 4 sierpnia i potrwa aż do 6 sierpnia, tym razem na Lotnisku Czaplinek-Broczyno. Również w tym roku festiwalowicze będą mogli odwiedzić strefę Allegro. Jakie atrakcje będą na nich czekać?

2022-07-11 21:25:00

Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz gośćmi specjalnymi mBanku na ASP

Na Akademię Sztuk Przepięknych mBank - mecenas spotkań na ASP - jako swoich gości specjalnych zaprosił wyjątkowych ludzi, którzy są pełni pasji i odwagi. To Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz.

2022-07-11 20:45:00

Barbara Kurdej - Szatan zagości na ASP!

Aktorka teatralna i telewizyjna, której życie w sieci śledzą miliony Polaków. Barbara Kurdej - Szatan dołącza do grona gości tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ