Aktualności

Najpiękniejsze podsumowanie 2021 roku

2021-12-31 15:05:07

 

 

Rok 2021 upłynął pod znakiem pandemii. Marzyliśmy jednak o powrocie do normalności, więc ekipa odpowiedzialna za przygotowanie Najpiękniejszego Festiwalu Świata aktywnie poszukiwała rozwiązań, które będą mogły zapewnić uczestnikom i uczestniczkom wydarzenia zabawę nie tylko na najwyższym poziomie, ale też w warunkach, które spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Znaleźliśmy dla naszego festiwalu nowy dom - przepięknie położne lotnisko w Makowicach-Płotach. 

 

 

 

Na festiwalu, który jako jedyne wydarzenie tego formatu w Polsce spełniał wszystkie wymogi organizacji imprez w warunkach panujących obostrzeń pandemicznych, ale też wytyczył nowe standardy dotyczące testowania i dbałości o bezpieczeństwo uczestników, bawić się mogło 25 000 osób: gości, obsługi, wolontariuszy, artystów. Stworzyliśmy imponującą Dużą Scenę, na którą zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych z nami muzyków z Polski i świetnych artystów z poza granic kraju, którzy tak samo jak my, nie mogli doczekać się spotkania z publicznością po tak długiej przerwie. Na Akademii Sztuk Przepięknych byliśmy, jak zwykle, gotowi do spotkań z wybitnymi postaciami z najróżniejszych dziedzin - posłuchaliśmy rozmów o polityce, prawie, aktywizmie społecznym, sztuce, aktorstwie, podróżach, sile internetu czy opowieści o tolerancji. Na 444 warsztatach przygotowanych przez przedstawicieli organizacji pozarządowych uczestnicy festiwalu mieli okazję uczyć się, rozwijać talenty i poznawać misje NGO w Polsce. 

 

Widok z lotu na ptaka na lotnisko w Makowicach. fot. Łukasz Widziszowski

 

Po Pol'and'Rock Festival wróciliśmy do emisji codziennego programu na żywo - Domowej Orkiestry - gdzie Jurek Owsiak najpierw podsumował festiwal i dzielił się nagraniami z występów na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Trzeci sezon Domowej Orkiestry został entuzjastycznie przyjęty przez zżyte ze sobą grono fanów, którzy nazywają siebie "klasą Domowej Orkiestry". 

 

 

Domowa Orkiestra. fot. Łukasz Widziszowski

 

Na kanale KręciołaTV kontynuowaliśmy tradycję środowych premier - ławica Kręcioły przygotowała dla Was mnóstro dobrej muzyki - bez reklam, całkowicie za darmo, możecie posłuchać najlepszych kawałków z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Do dyspozycji macie prawie 100 koncertów! 

 

 

 

 

 

Rok zamknęliśmy przepięknym prezentem dla wszystkich fanów nietuzinkowego głosu Kasi Kowalskiej. Nakładem wydawnictwa Złoty Melon ukazał się koncert wokalistki na Pol'and'Rock Festival 2021. Płyta jest dostępna w SiemaShop i wszystkich dobrych sklepach muzycznych! 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-12-23 14:13:06

Historia WOŚP muzyką pisana

Historia letniej zadymy w środku zimy – czyli naszego radosnego, styczniowego grania na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci w polskich szpitalach jest pisana brzmieniem muzyki – takiej, którą doskonale pamiętają pokolenia słuchaczy, a nucone słowa układają się w doskonale znajome zwrotki. Muzyka i pomaganie idą w parze.

2021-12-01 19:12:42

Płyta Kasi Kowalskiej w preorderze

Mamy w naszej kolekcji płyt z Najpiękniejszego Festiwalu Świata dwa świetne krążki z wyjątkową wokalistką w roli głównej. Najnowsza płyta Kasi Kowalskiej już w preorderze!

2021-12-23 14:17:38

Na Finale WOŚP zagra Voo Voo

Zaprzyjaźniona z Fundacją WOŚP formacja Voo Voo po raz kolejny zagra podczas finałowego koncertu w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ